KV Mechelen krijgt heuse opsteker vlak voor bekerfinale

door
KV Mechelen krijgt heuse opsteker vlak voor bekerfinale

Morgen is het zover. Dan nemen KV Mechelen en Antwerp het tegen elkaar op in de finale van de Croky Cup. Vandaag trainden de ploegen voor een laatste keer, en bij Malinwa keerden eerder deze week een paar spelers terug van Blessure.


Naast Lucas Bijker en Boli Bolingoli verscheen ook Kerim Mrabti terug op het trainingsveld. De Zweed blesseerde zich drie weken geleden aan de knie, die op training nog steeds stevig ingepakt was. Het beloofde een race tegen de klok om hem fit te krijgen voor de bekerfinale, en dat lijkt te lukken.

Ondanks de terugkeer van de spelers en het goede resultaat van Mechelen tegen Anderlecht, is Antwerp nog steeds torenhoog favoriet om de finale zondag te winnen. Rasechte Mechelaar Jordi Vanlerberghe laat zich daar geen schrik door aanjagen: “Ik denk dat er heel veel over geschreven wordt en veel over gepraat wordt door verschillende mensen die een verleden hebben bij beide clubs. Ik denk dat het gewoon aan ons is om daar niet te veel mee bezig te zijn en gewoon die wedstrijd aan te vatten om te winnen. Hoe meer je daar over gaat nadenken hoe moeilijk al dan niet die match kan worden, daar raak je alleen van in de war. Gewoon onszelf focussen en zien hoe we die match het best over de streep kunnen trekken,” vertelt hij aan RTV.

STRAFFER DAN 2019
Voor KV is het de tweede bekerfinale in 4 jaar. Toen wonnen de Kakkers als tweedeklasser met 2-1 van KAA Gent. Nu krijgen ze dus opnieuw de titel van underdog op zich geplakt. Maar gezien het moeilijke seizoen denkt kapitein Rob Schoofs dat de opdracht nu moeilijker zal worden: “Alles viel toen in zijn juiste plooi. Het is een moeilijk jaar geweest met een trainerswissel en veel blessures. Ik denk dat als we zondag kunnen winnen, dat deze overwinning nog straffer zou zijn dan die van vier jaar geleden.”

POLL: Kan KV Mechelen stunten?

Meest recent

Titelkoorts Club Brugge stijgt: Hayen maakt belofte

Na de cruciale zege tegen KRC Genk lijkt Club Brugge het momentum mee te hebben in de titelstrijd. ...

173
173
Hasi onder druk: Anderlecht-sterkhouder naast de ploeg?

RSC Anderlecht wil zo snel mogelijk zijn eerste punten in de Champions' Play-Offs veroveren. Liefst ...

97
97
Newcastle plots op derde plek na afstraffing Crystal Palace

Liverpool FC telt rustig af naar de Engelse landstitel, maar de strijdt om de Champions ...

31
31
Real druipt af in Champions League, geen droomfinale Kompany

De halve finalisten in de Champions League zijn bekend. Real Madrid slaagde er woensdagavond immers ...

105
105
'Club Brugge polst voor JPL-revelatie: zware concurrentie'

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer. Mede door de goede prestaties in de ...

383
383
Kijkers Real-Arsenal vervloeken VAR: "Maakt voetbal kapot"

Woensdagavond werden de laatste tickets voor de halve finales van de Champions League uitgedeeld. ...

85
85
'Genk zet zich schrap: eerste topbod Karetsas onderweg'

Na een sterk seizoen kunnen verschillende smaakmakers van KRC Genk rekenen op buitenlandse ...

249
249
San Tibu! Courtois voorkomt horror-scenario Real Madrid

In de kwartfinales van de Champions League ging Real Madrid woensdag op zoek naar een gigantische ...

80
80
'Arsenal ruikt zijn kans: Bayern-topper voor 35 miljoen'

Woensdagavond is het zover, dan staat in de Champions League de clash tussen Internazionale en ...

76
76
'Vuurwerk Anderlecht: Renard plant groots transferoffensief'

Met onder meer de bekerfinale in het vooruitzicht, kan er in de komende weken nog heel wat gebeuren. ...

468
468
'City gaat ver voor opvolger De Bruyne: jaarsalaris van 25 miljoen'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Het wordt dus uitkijken wat zijn nieuwe ...

68
68
Zomerknaller Club Brugge met ‘man van 100 miljoen’

Club Brugge voert verregaande gesprekken met HSV Hamburg over Ludovit Reis, de 24-jarige Nederlandse ...

599
599
'Solden bij Anderlecht: Renard laat prijs zakken'

De eerste drie wedstrijden in de Champions' Play-Off hebben duidelijk gemaakt dat dit Anderlecht ...

468
468
'Sensationele transfer voor Thomas Müller'

Er komt in de zomer een einde aan een tijdperk bij Bayern München, want de Duitse grootmacht ...

105
105
Verbazing over keuze Hasi: "Dat hij hem nu nog niet zet..."

Voor Anderlecht zijn de play-offs tot dusver een grote ontgoocheling. Ook de aanstelling van Besnik ...

209
209
Emotionele Gert Verheyen: "Ik was er echt kapot van"

Gert Verheyen is al jarenlang één van de meest aimabele en gedegen analisten die ons ...

209
209
'Nieuwe soap: Lierse dient klacht in tegen Lokeren-Temse'

Het heeft er alle schijn van dat de strijd om promotie en degradatie in de Challenger Pro League de ...

264
264
STVV tankt extra vertrouwen voor strijd om behoud

Een week geleden leek STVV nog een vogel voor de kat, maar intussen is het momentum bij de Kanaries ...

110
110
'Stassin is hot: deze 3 clubs staan al in de rij'

Een nieuwe generatie potentiële Rode Duivels klopt op de deur. Zo is er in 2025 misschien wel ...

138
138
Openda spreekt zich uit over mogelijke zomertransfer

RB Leipzig beleeft een moeilijk seizoen. Het stelde zwaar teleur in de Champions League en staat ...

57
57

Meer sportnieuws