'Bayern zet licht op groen voor nieuwe superaankoop'

door
'Bayern zet licht op groen voor nieuwe superaankoop'

Bayern München wist afgelopen weekend opnieuw beslag te leggen op de leidersplaats in de Bundesliga, maar Borussia Dortmund blijft gevaarlijk dichtbij staan. In de Duitse beker en Champions League sneuvelde Der Rekordmeister dan weer vroegtijdig. Komende zomer moet dan ook de nodige versterking volgen.


Tijdens de meest recente interland-break werd Thomas Tuchel aangesteld als hoofdtrainer in München om de ietwat verrassend ontslagen Julian Nagelsmann te vervangen. Een enorm succes werd die trainerswissel nog niet. Bayern heroverde weliswaar de koppositie in de Bundesliga, maar sneuvelde in zowel de CL als de DFB Pokal. Tuchel heeft dus nog een pak werk te verrichten om zijn club opnieuw te doen aansluiten met de Europese elite. En daarvoor zal ook aan de selectie gesleuteld moeten worden.

Zo zou de coach onder meer de komst van een nieuwe topspits ambiëren. Der Rekordmeister nam vorige zomer immers afscheid van doelpuntenmachine Robert Lewandowski en haalde toen geen directe vervanger. Eric Maxim Choupo-Moting deed het de voorbije maanden weliswaar verrassend goed als diepste man, maar hij haalt niet het niveau voor de absolute top. En dus moet Bayern komende zomer investeren.

LICHT OP GROEN
Omdat targets als Harry Kane en Victor Osimhen allicht te duur uitvallen, heeft de club haar zinnen nu gezet op Randal Kolo Muani. Die doet het al een tijdje erg goed bij Eintracht Frankfurt en was tijdens het voorbije WK nog één van de revelaties bij finalist Frankrijk. Volgen Sky-reporter Florian Plettenberg heeft sterke man Uli Hoeneß inmiddels het licht op groen gezet voor zijn komst. Er zouden ook al verkennende gesprekken hebben plaatsgevonden, maar van een concreet bod is vooralsnog geen sprake. Ondanks eerdere berichten zou Kolo Muani minder dan 100 miljoen euro moeten kosten.

POLL: Wie is momenteel de beste spits volgens u?

Meest recent

‘Renard doet superkoopje: Anderlecht akkoord met toptalent’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Olivier Renard zal op de zomermercato weer ...

17
17
Guardiola verrast: "Ik ben niet fair geweest met Doku"

Manchester City kan deze week een gouden zaak doen met het oog op kwalificatie voor de Champions ...

6
6
Gent likt wonden: "Moeilijkste moment uit carrière"

Dat het verschil tussen de eerste drie en laatste drie in de Champions' Play-Off dit seizoen enorm ...

27
27
Vanderbiest bevestigt tegenvaller voor KV Mechelen

KV Mechelen heeft afgelopen weekend een slechte zaak gedaan in de strijd om eindwinst in de Europe ...

26
26
'Leicester degradeert: gevolgen voor Faes en El Khannouss'

Zondag viel voor Leicester City definitief het doek in de Premier League. De Foxes gingen met 0-1 ...

80
80
'Renard draait overuren: volgende target Anderlecht bekend'

Anderlecht kreeg afgelopen weekend nog maar eens de bevestiging dat het nog veel stappen zal moeten ...

72
72
Bondsparket grijpt in: incident Genk-Union krijgt staartje

KRC Genk kreeg zondag een mokerslag in de titelstrijd. Het leed tegen Union zijn tweede nederlaag op ...

493
493
Borkelmans ziet nog één groot manco bij KRC Genk

Sinds september stond KRC Genk onafgebroken aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar die ...

120
120
'Real Madrid bereidt bod van 100 miljoen voor op ster'

Real Madrid wist zondag maar net te vermijden dat het helemaal in een crisis belandde. Een late goal ...

95
95
Pijnpunt bij Antwerp: Ulderink en spelers in discussie

Antwerp wist zondag wel zijn eerste puntje te pakken in de Champions' Play-Off, maar veel reden tot ...

142
142
TRANSFERUURTJE: 'Club vangt nog meer, knaltransfer De Bruyne'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

615
615
Romeo Vermant: "Daar ben je niks mee zonder landstitel"

Nicky Hayen heeft er weer een positief probleem bij. In de aanval loopt Romeo Vermant op een wolk en ...

195
195
Matchen Serie A afgelast door overlijden paus Franciscus

Italië en heel de katholieke wereld is in rouw, nadat vandaag werd meegedeeld dat paus ...

0
0
Degryse over Genkie: "Nog niet klaar voor deze partijen"

KRC Genk verkeert op het verkeerde moment in een vormdipje, dat er wel degelijk is. De laatste drie ...

254
254
Wéér crisis bij Schalke 04: na Geraerts weer ontslag

Schalke 04 is een club die die al jaren door wanbeleid steeds verder naar beneden tuimelt. De club ...

114
114
Hugo Broos beleeft hallucinant moment: "De grootste bandiet!"

Hugo Broos werd in eigen land maar liefst vier keer verkozen tot trainer van het jaar. Zo was hij ...

120
120
Vandenbempt over Club: "Dat kan geen enkele andere topclub"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Blauw-Zwart boekte net als Union SG twaalf ...

847
847
Sadiki: "Daarom wonnen we van KRC Genk"

Union SG boekte een 12 op 12 en de zege tegen KRC Genk zorgt ervoor dat de Brusselaars op ...

189
189
Club Brugge krijgt goed nieuws over Simon Mignolet

Club Brugge is outstanding in de Play-Offs en was al vier keer indrukwekkend. De Bruggelingen wonnen ...

553
553
Thorgan Hazard ziet pijnpunt na gelijkspel tegen Antwerp

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC en had door de kansen aan het einde van de match ...

147
147

Meer sportnieuws