Trebel heeft over één aspect grote spijt bij Anderlecht

door
Trebel heeft over één aspect grote spijt bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht maakten ze héél veel foute keuzes de afgelopen jaren. Zo was het overdreven loon dat Marc Coucke aan Adrien Trebel gaf er één van. De Fransman kende nadien geen leuke jaren meer in Brussel.


Herman Van Holsbeeck haalde Trebel voor 3 miljoen euro weg bij Standard, vooral dankzij zijn goede relatie met zijn manager Mogi Bayat. Trebel toonde zich aanvankelijk wel als een goede dienende speler. Coucke maakte dan de fout om in hem een dragende speler te zien en Trebel streek 5 jaar lang 2,7 miljoen euro bruto op. Anderlecht gooide 13,5 miljoen euro weg, aangezien Trebel nadien amper nog een sportieve meerwaarde was.

Trebel sprak in Nonante Minutes en gaf aan dat hij eerder had moeten vertrekken. "Mijn bilan? Toen Herman Van Holsbeeck en Roger Vanden Stock vertrokken, had ik naar een andere club moeten gaan. Ik wil niet zeggen dat het bestuur dat hen opvolgde te weinig kwaliteiten had, maar het zou tijd kosten. Ze werken nu hard, maar het kost tijd”, aldus Trebel.

MARSEILLE

Hij geraakte danig onder de indruk van de jonge talenten op Neerpede. “Anderlecht blijft Anderlecht en er loopt nog héél veel talent rond in de jeugd. Zo geraakte ik meteen zwaar onder de indruk van Lokonga toen hij meetrainde met ons. Het jaar dat hij vertrok, zei hij: “Ik ga naar Leeds”. Ik zei toen: “Neen, de enige club waar jij naartoe moet, is Arsenal.” En even later trok hij naar daar. Het was een plezier om samen te spelen met jongens als Tielemans, Dendoncker, Doku, Lukebakio en vele anderen. Na mijn eerste jaar bij Anderlecht had ik contacten met Marseille, maar ik mocht niet weg. Ik kreeg een nieuw contract en ze zagen in mij een speler die de jongeren moest begeleiden de jaren nadien.”

POLL: Zal Trebel volgend jaar nog in België spelen?

Meest recent

Prachtige beelden: Preud'homme keert terug bij Benfica

Sinds enkele jaren is Michel Preud'homme onofficieel op pensioen. De 66-jarige ex-trainer lijkt niet ...

73
73
Kater voor Antwerp: "Moeten hier lessen uit trekken"

Antwerp had zaterdagavond een uitstekende zaak kunnen doen in de strijd om Play-Off I en de derde ...

58
58
Barça moet zwoegen maar herovert koppositie wel

FC Barcelona heeft zaterdag zijn koppositie weer ingenomen in La Liga. Het had die even moeten ...

13
13
Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

95
95
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

249
249
Oude bekende nekt Club NXT, RSCA Futures geven zege nog weg

In de Challenger Pro League heeft Lokeren-Temse een uitstekende zaak gedaan in de strijd om het ...

141
141
Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

44
44
Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

18
18
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

103
103
Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

In de Premier League mengt het Aston Villa van Youri Tielemans zich weer volop in de strijd om de ...

71
71
Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

34
34
Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

140
140
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

91
91
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

26
26
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

84
84
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

170
170
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

331
331
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

39
39
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

41
41
Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

71
71

Meer sportnieuws