Bij RSC Anderlecht draait de zomerse transfercarrousel inmiddels op volle toeren. De Brusselaars willen hun selectie dan ook op meerdere posities van versterking voorzien en dus is sportieve baas Jesper Fredberg momenteel bezig met de dossiers van verschillende targets. Maar ook aan uitgaande zijde begint één en ander te bewegen.
Om volgend seizoen weer een rol van betekenis te spelen in de bovenste regionen van de
Jupiler Pro League, wil Paars-Wit zich versterken met verschillende aanwinsten die passen binnen de voetbalfilosofie van Fredberg en hoofdcoach Brian Riemer. Daarnaast moet er op bepaalde posities ook vervanging voorzien worden. Zo lijken één à twee nieuwe doelmannen noodzakelijk. Bart
Verbruggen is namelijk hard op weg naar de Premier League. En ook Hendrik Van Crombrugge zou wel eens kunnen vertrekken.
Doublure Vandevoordt
Bij
Het Laatste Nieuws meldt men namelijk dat KRC Genk zich aan het front heeft gemeld voor die laatste. De vice-kampioen heeft men Maarten Vandevoordt nochtans al een vast sluitstuk. Maar die zal door zijn deelname aan het EK U21 pas laat in de voorbereiding aansluiten, terwijl de Europese voorrondes er alweer snel aankomen. Bovendien trekt hij na komend seizoen sowieso naar RB Leipzig. En omdat het 17-jarige talent Mike Penders wel erg jong is, wil Genk absoluut nog een meer ervaren doelman aantrekken.
Eerste gesprekken
Van Crombrugge voldoet dan ook aan het plaatje, zeker omdat hij een Belg is die competitie goed kent en zich al voldoende bewezen heeft. Volgens
HLN zouden er alvast gesprekken hebben plaatsgevonden op clubniveau. En
Anderlecht, dat bezig is met het afbouwen van de salarisuitgaven, zou een vertrek van HVC zeker niet uitsluiten. Hoe de 30-jarige Leuvenaar zelf staat ten opzichte van een mogelijke overstap naar de Cegeka Arena, is vooralsnog niet bekend.