STVV stoomt door en heeft volgende aanwinst beet

door
STVV stoomt door en heeft volgende aanwinst beet

STVV laat er geen gras over groeien op de transfermarkt. De Kanaries zijn de meest actieve Belgische club inzake transfers en ze hebben vandaag hun volgende speler aangekondigd. Die vonden ze in Japan, waar STVV zeer goede connecties heeft met de Japanse eigenaren.


"STVV en FC Tokio hebben een akkoord bereikt over de transfer van Ryoya Ogawa. De aanvallende linksback komt op huurbasis over, met een optie tot aankoop. Ryoya Ogawa lag sinds 2015 onder contract bij FC Tokio. In de Japanse hoofdstad kwam hij in 176 wedstrijden tot 6 doelpunten en 14 assists. Tijdens die periode trad hij ook 5 keer aan voor de nationale ploeg, de Samurai Blue", laat de club weten.

Snel en technisch sterk

Sportief manager André Pinto gaf meer uitleg over de transfer van Ogawa. "Ogawa heeft een sterke fysiek en is met zijn snelheid in staat om de lijn af te dweilen. Als linksback heeft hij ook een verfijnde traptechniek: met zijn voorzetten en vrije trappen kan hij dus ook offensief het nodige gevaar creëren. Naar Aziatische normen heeft Ryoya ook een behoorlijke gestalte (nvdr. 1,83 meter). Hij kan dus aardig zijn mannetje staan in de duels", klinkt het op de website van STVV.

STVV haalde eerder al Bruno Godeau, Frederic Ananou en Ryotaro Ito naar Stayen. De komende dagen en weken zal de club nog de nodige versterkingen aantrekken.

POLL: Is STVV goed bezig?

Meest recent

Zorgwekkend nieuws omtrent Thibaut Courtois

Real Madrid kwam vorig weekend met de schrik vrij tegen laagvlieger Leganes. Dat kwam in het ...

10
10
Proto keihard: "Hij zou nooit bij Anderlecht mogen spelen"

Anderlecht had gehoopt op een kentering door tijdens de interlandbreak David Hubert te vervangen ...

155
155
'Union krijgt mokerslag: einde seizoen sleutelpion'

Union heeft in zijn openingsmatch in de Champions' Play-Off meteen een stevig statement gemaakt door ...

67
67
TRANSFERUURTJE: 'Uittocht bij Antwerp, Liverpool schiet in actie'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

205
205
Ex-smaakmaker JPL stopt al op 33-jarige leeftijd

Toch wel verrassend nieuws. Ryoto Morioka heeft aangekondigd dat hij op 33-jarige leeftijd de ...

64
64
"Dit Antwerp is er even erg aan toe als Tribune 2"

Royal Antwerp FC verloor met 5-1 van Union SG. De Great Old is eigenlijk al een jaar sportief in een ...

204
204
Degryse velt snoeihard oordeel over Hasi en Anderlecht

Besnik Hasi koos voor een opvallende opstelling tegen Club Brugge. Het was al snel duidelijk dat het ...

288
288
Beerschot op drift: dit schokkend bedrag aan schulden

Beerschot degradeert na een dramatisch jaar. Dirk Kuyt & co zullen dus in de Challenger Pro ...

256
256
Vandenbempt looft Genkie: "Volgende keer Rode Duivel"

KRC Genk maakt al heel het seizoen indruk. Over heel het seizoen is het tot dusver de beste ploeg ...

252
252
Guardiola komt met vreemde reactie na FA Cup-zege

Manchester City won met 1-2 van Bournemouth en speelt zo de halve finale van de FA Cup. Pep ...

85
85
Hasi gokt en verliest: vreemde keuzes van de coach

Besnik Hasi heeft zijn eerste teleurstelling bij RSC Anderlecht al achter de rug. De coach maakte ...

167
167
STVV winnaar van het weekend: "Stress en angst"

STVV won met 0-1 van Beerschot en staat momenteel aan de leiding in de Relegation Play-Offs. De ...

102
102
Defour maakt brandhout van RSCA-beleid: "Geen visie"

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge. De Brusselaars weten van geen hout meer ...

366
366
'Nieuwe sportieve baas bezorgt Arsenal ware knaltransfer'

Arsenal FC kondigde afgelopen weekend een grote verandering binnen de sportieve structuur aan. Zo ...

66
66
Dendoncker verklaart afgang: "Nooit goed genoeg voor Anderlecht"

RSC Anderlecht had gehoopt dat de trainerswissel voor een schokeffect zal zorgen, maar dat bleek ...

394
394
Club Brugge benadeeld in titelstrijd? "Hun enige obstakel"

De eerste speeldag van de Champions' Play-Offs heeft geen grote verrassingen opgeleverd. KRC Genk en ...

1311
1311
Doek valt over Beerschot: "De gifbeker leegdrinken"

De Play-Downs zijn nog maar één speeldag ver en eerste degradant is al bekend. Zo is ...

116
116
Anderlecht-bestuur stelt eisen: Hasi móét deze speler opstellen

Het bestuur van Anderlecht oefent druk uit op coach Besnik Hasi om Jan-Carlo Simic vaker op te ...

576
576
Italiaanse pers unaniem na optreden Romelu Lukaku

SSC Napoli blijft voorlopig stevig aanklampen in de Italiaanse titelstrijd. Zondagavond won de ploeg ...

404
404
Kranten duiden grote uitblinker aan na triomftocht Club

Club Brugge kan met een tevreden gevoel terugblikken op zijn start van de nacompetitie. Blauw-Zwart ...

544
544

Meer sportnieuws