'Antwerp speelt het bikkelhard: njet voor terugkeer'

door
'Antwerp speelt het bikkelhard: njet voor terugkeer'

Antwerp stond woensdag een eerste keer op het trainingsveld ter voorbereiding op het nieuwe seizoen. Mark van Bommel mocht daarbij een groep van 28 spelers verwelkomen, maar die zal de komende weken wellicht nog de nodige transformaties ondergaan. Er zal ongetwijfeld nog vers bloed bijkomen, terwijl een aantal spelers nog weg zullen mogen of willen.


Er ligt dus nog veel werk op de plank voor technisch directeur Marc Overmars, die bekend staat als een keihard onderhandelaar. Dat mag nu ook Viktor Fischer ondervinden. De Deense flankaanvaller kon zich vorig seizoen niet doorzetten en raakte niet verder dan een handvol invalbeurten, waarop hij in januari op huurbasis naar AIK Solna mocht vertrekken.

Maar ook die uitleenbeurt is geen succes. Fischer is ook in Zweden slechts invaller en volgens Aftonbladet willen ze bij AIK na vijf maanden alweer af van de speler, wiens huurovereenkomst tot het einde van het kalenderjaar loopt. Maar Antwerp speelt het spel hard: Gazet van Antwerpen vernam van de club dat het enkel bereid is om de uitleenbeurt vroegtijdig te beëindigen als AIK zelf een nieuwe club voor Fischer vindt. Van een terugkeer op de Bosuil willen ze bij Antwerp absoluut niet weten.

Gevallen toptalent

Fischer is zo in een wel zeer pijnlijke situatie beland, waarin hij de speelbal is van twee clubs die hem niet willen. Op zijn 29ste heeft zijn carrière een flinke duik genomen ten opzichte van het parcours dat hem voorspeld werd toen hij als 18-jarige bij Ajax debuteerde. Fischer kon de hoge verwachtingen daarna nooit inlossen, ook niet bij Middlesbrough, Mainz en FC Kopenhagen, waar Antwerp hem in de zomer van 2021 voor 1,5 miljoen euro wegplukte.

POLL: Heb je begrip voor de houding van Antwerp?

Meest recent

Club Brugge-aanhang pakt Visser aan: "Fluit de match kapot!"

De 'Super Sunday' in de Jupiler Pro League werd zondagmiddag op gang getrapt met de klassieker ...

99
99
Chery duidelijk over snel vertrek bij Antwerp

Royal Antwerp FC heeft ondertussen de nodige dertigers in de spelerskern. Tjaronn Chery kent een ...

89
89
'De Bruyne naar Club Brugge? Overbodige vraag'

Het was een vraag in een interview met Franky Van der Elst: of Club Brugge niet voor Kevin De Bruyne ...

139
139
Marc Coucke zet Bart De Pauw op scherp: "Eén ding..."

Je kan er niet omheen: de comeback van Bart De Pauw slaagt nu al aan, nog voor hij goed begonnen is. ...

66
66
Feyenoord haalt Robin van Persie terug naar Rotterdam

Feyenoord heeft een nieuwe trainer gevonden. Robin van Persie keert terug naar zijn grote liefde en ...

21
21
Club Brugge - Standard: dit zijn de basisploegen

Het is Super Sunday in de Jupiler Pro League met drie topaffiches. Om 13u30 ontvangt Club Brugge ...

72
72
Anderlecht krijgt ferme tegenslagen voor treffen met Union

RSC Anderlecht speelt om 18u30 de Brusselse derby in eigen huis tegen Union SG. Een belangrijk duel, ...

286
286
Ruben Van Gucht zorgt voor absolute shock in zaak Eddy Snelders

De zaak rond Eddy Snelders komt binnenkort in een stroomversnelling met een spraakmakend proces. In ...

137
137
TRANSFERUURTJE: Mokio grof wild, Jutgla kan Club verlaten

De wintermercato is achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

184
184
Deman zucht na Antwerp-deceptie: “Da’s het verschil…”

Royal Antwerp FC is nog niet 100% zeker van de Champions Play-Offs. The Great Old gaf een zege in de ...

104
104
‘Verrassende knaltransfer De Bruyne in stroomversnelling’

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne. Zijn verhaal bij Manchester City lijkt geschreven. Het ...

203
203
Promise David deelt fikse waarschuwing aan Anderlecht uit

Zondag staat de Brusselse derby tussen Union SG en RSC Anderlecht op het programma. Beide clubs ...

107
107
Belangrijke Club Brugge-pion gewild: "Minstens 5 aanbiedingen"

Club Brugge kende de afgelopen jaren een grote opmars in verband met jeugdwerking. Een groot deel is ...

203
203
Frustratie loopt hoog op bij Odoi: “Heeft Antwerp nagelaten”

Royal Antwerp FC gaf in het absolute slot nog twee punten weg tegen Oud-Heverlee Leuven. The Great ...

95
95
Courtois spreekt duidelijke taal over terugkeer Rode Duivels

Thibaut Courtois lag in de clinch met Domenico Tedesco en zei niet meer uit te komen voor de Rode ...

474
474
Marmoush bijna actief in België: "Had geen enkele zin"

Omar Marmoush is zeer goed begonnen aan zijn tijdperk bij Manchester City. De Egyptische aanvaller ...

73
73
Benson na zware periode terug met héérlijke treffer

Het is al een tijdje stil rondom Manuel Benson. De flankaanvaller, ondertussen international van ...

26
26
OH Leuven in de wolken: "Dit is verdiend"

Royal Antwerp FC blijft matige resultaten voorleggen. Tegen OH Leuven speelden ze alsnog 2-2 gelijk. ...

70
70
Hommeles tussen Anderlecht-bestuur en fans: actie op komst

RSC Anderlecht strafte een deel van zijn eigen aanhang naar aanleiding van de rellen tegen ...

533
533
'Anderlecht neemt transferbeslissing over Angulo'

We haalden het na de transfer van Francis Amuzu aan: Nilson Angulo krijgt een (laatste?) kans om ...

457
457

Meer sportnieuws