'Geraerts bijt alsnog in het stof voor nieuwe job'

door
'Geraerts bijt alsnog in het stof voor nieuwe job'

Union nam vrijdag op zijn sociale media nog eens uitgebreid afscheid van Karel Geraerts, nadat club en trainer onlangs op verrassende wijze uit elkaar gingen. Ze vonden geen akkoord om het contract van onbepaalde duur van Geraerts om te zetten in een verbeterde overeenkomst van bepaalde duur en dus besloot Union de samenwerking stop te zetten.


Na een succesvol eerste seizoen als hoofdtrainer, waarin Union tot de laatste snik voor de titel streed en ook een knap parcours aflegde in de beker en Europa League, moet Geraerts dus op zoek naar een nieuwe job. De ex-Rode Duivel geniet wel de nodige interesse uit de Franse Ligue 1, waar vooral Strasbourg de voorbije dagen een serieuze optie leek. Franse media schoven hem zelfs naar voor als de topfavoriet voor de job.

Maar nu bijt Geraerts toch in het stof. Volgens L'Equipe zijn de onderhandelingen tussen Strasbourg en onze landgenoot woensdagavond spaak gelopen, waardoor de Fransen hun prioriteiten verlegden. Zowel RMC Sport als Foot Mercato melden nu dat er een akkoord in de maak is met Patrick Vieira. De voormalige Franse topspeler kan zo weer aan het werk na drie maanden zonder job.

Ontslagen bij Crystal Palace

In maart was Vieira nog op straat gezet bij Crystal Palace, waar hij iets meer dan anderhalf jaar aan de slag geweest was. Het wordt voor Vieira zijn tweede poging als trainer in de Ligue 1, want hij was van 2018 tot 2020 al eens trainer van OGC Nice. Daarvoor werkte hij ook als jeugdtrainer bij Manchester City en hoofdcoach bij New York City.

POLL: Zal Geraerts voor de start van het seizoen een nieuwe club vinden?

Meest recent

Crisis compleet: Gent onderneemt actie met woeste fans

De Champions' Play-Offs zijn voorlopig een ware lijdensweg voor AA Gent. Woensdag werd een nieuw ...

34
34
'Enorme De Bruyne-schok: Europese topclub meldt zich aan front'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen op transfervrije basis bij Manchester City. De ...

131
131
Garcia breekt stilte over netelige Duivels-kwestie

Even dreigde een debuut in mineur, maar uiteindelijk wist Rudi Garcia zijn vuurdoop bij de Rode ...

41
41
'Club Brugge ligt dwars: spraakmakende transfer van de baan'

Club Brugge gaat straks een drukke zomer tegemoet, want behalve tal van sterkhouders lijken ook een ...

197
197
'Ex-Anderlechtman duikt verrassend op bij Union'

Net zoals de voorbije jaren moet RSC Anderlecht op het veld haar meerdere erkennen in stadsrivaal ...

169
169
'Here we go: grootmacht wil shoppen bij Club Brugge'

Club Brugge kan donderdag een stevige stap richting de titel zetten, terwijl ook de beker nog een ...

258
258
'Financieel fiasco voor AA Gent: 13 miljoen de vuilbak in'

Een paar dagen na de pandoering in eigen huis tegen Club Brugge ging AA Gent woensdag op bezoek bij ...

174
174
'Witte rook bij Club Brugge: toekomst Vermant beslist'

Gustaf Nilsson ligt nog in de lappenmand, en dus is het donderdag tegen Union diep in de punt ...

375
375
'Overmars op dreef: Antwerp op zucht van toptransfer'

Na het gelijkspel tegen Anderlecht sleepte Antwerp ook tegen KRC Genk een puntje uit de brand. ...

524
524
'Renard draait overuren: Anderlecht mikt op dubbelslag'

RSC Anderlecht boekte met klinkende forfaitcijfers woensdag nog eens een deugddoende zege tegen AA ...

331
331
'Hayen houdt adem in: mokerslag voor Club Brugge?'

KRC Genk bleef woensdag steken op een gelijkspel tegen Antwerp, en dus kunnen zowel Club Brugge als ...

920
920
Opvallende kandidaat biedt zich aan bij KV Mechelen

Het zijn bij KV Mechelen enkele woelige maanden geweest. De Relegation Play-Off werd maar op het ...

396
396
'Schok bij Real: Perez kiest deze ster als vervanger Vinicius'

Voor Real Madrid dreigt het een tegenvallend seizoen te worden. Het moet in de titelstrijd ...

174
174
"Ik kan de fans geen ongelijk geven": storm bij AA Gent

Voor AA Gent is het een ronduit rampzalige week. De Buffalo's werden vorig weekend al in eigen ...

175
175
'Genk krijgt belangrijk nieuws over blessure Heynen'

KRC Genk liep woensdagavond opnieuw averij op in de strijd om de titel. Na de nederlagen tegen Club ...

296
296
Na degradatie Leicester: Vardy komt met update over toekomst

In de Premier League zwaaien deze zomer enkele iconen af. Kevin De Bruyne kondigde een tijdje ...

167
167
Standard kondigt vertrek met onmiddellijke ingang aan

Bij Standard lijken ze stilaan te snakken naar het einde van het seizoen. De Rouches begonnen nog ...

160
160
Buffel wijst Genk op zeer grote fout dit seizoen

Thomas Buffel keerde vorige zomer door de grote poort terug bij KRC Genk, de club waar hij ook het ...

357
357
Garcia spreekt klare taal: dit moet bij de Duivels gebeuren

In maart beleefde Rudi Garcia een uiteindelijk geslaagde entree bij de Rode Duivels. De nieuwe ...

147
147
'Anderlecht wrijft zich in handen: transferstrijd barst los'

Anderlecht heeft al een deeltje van zijn transferhuiswerk gemaakt, want met Cedric Hatenboer en ...

486
486

Meer sportnieuws