KV Mechelen pikt zomeraanwinst nummer vier in JPL op

door
KV Mechelen pikt zomeraanwinst nummer vier in JPL op

De ploegen uit de Jupiler Pro League zijn volop bezig met de voorbereiding op het komende seizoen. Dat is ook bij KV Mechelen het geval, waar momenteel een een zomerse stage wordt afgewerkt in het Nederlandse Wageningen. Ondertussen wordt bij Malinwa ook verder gewerkt aan extra versterking.

Malinwa heeft een wisselvallig seizoen achter de rug. Na een tegenvallende start werd al snel afscheid genomen van de Nederlander Danny Buijs als hoofdcoach. Zijn opvolger Steven Defour leidde de club uiteindelijk naar het behoud, ondanks tegenvallende resultaten in het slot van de reguliere competitie. Daarnaast stootte KVM ook door naar de finale van de Croky Cup, maar daarin moest het zijn meerdere erkennen in Antwerp FC.

Versterking voor Defour

in de komende jaargang hopen Defour en zijn manschappen beter te doen in de competitie en indien mogelijk opnieuw een mooie bekercampagne neer te zetten. Op 23 juli volgt alvast de eerste kans op een prijs, dan wordt de Supercup tegen Antwerp afgewerkt. In aanloop naar dat duel wordt de selectie van Defour alvast van versterking voorzien. Met Lion Lauberbach werd eerder al een spits vastgelegd, daarnaast werd rechtsback Rafik Belghali dan weer weggeplukt bij Lommel SK en Daam Foulon komt de linksback-positie versterken.

Koopje bij STVV

Inmiddels is echter ook de vierde zomeraanwinst binnen. Zo maakte KVM via de officiële kanalen de komst van Mory Konaté bekend. De 29-jarige was in de voorbije seizoenen bij STVV actief, maar zet nu transfervrij de stap naar het AFAS-stadion. De controlerende middenvelder tekende een contract tot medio 2027. "Het stadion is fantastisch. Ik heb al twee keer op het veld gestaan Achter De Kazerne, twee keer verloren. Dat is de kracht van de fans hier. KV Mechelen is echt iets aparts", reageerde Konaté op de webstek van zijn nieuwe werkgever.

POLL: KV Mechelen doet volgend seizoen weer mee voor de top 8 ...

Meest recent

Titelkoorts Club Brugge stijgt: Hayen maakt belofte

Na de cruciale zege tegen KRC Genk lijkt Club Brugge het momentum mee te hebben in de titelstrijd. ...

157
157
Hasi onder druk: Anderlecht-sterkhouder naast de ploeg?

RSC Anderlecht wil zo snel mogelijk zijn eerste punten in de Champions' Play-Offs veroveren. Liefst ...

91
91
Newcastle plots op derde plek na afstraffing Crystal Palace

Liverpool FC telt rustig af naar de Engelse landstitel, maar de strijdt om de Champions ...

26
26
Real druipt af in Champions League, geen droomfinale Kompany

De halve finalisten in de Champions League zijn bekend. Real Madrid slaagde er woensdagavond immers ...

99
99
'Club Brugge polst voor JPL-revelatie: zware concurrentie'

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer. Mede door de goede prestaties in de ...

374
374
Kijkers Real-Arsenal vervloeken VAR: "Maakt voetbal kapot"

Woensdagavond werden de laatste tickets voor de halve finales van de Champions League uitgedeeld. ...

83
83
'Genk zet zich schrap: eerste topbod Karetsas onderweg'

Na een sterk seizoen kunnen verschillende smaakmakers van KRC Genk rekenen op buitenlandse ...

249
249
San Tibu! Courtois voorkomt horror-scenario Real Madrid

In de kwartfinales van de Champions League ging Real Madrid woensdag op zoek naar een gigantische ...

78
78
'Arsenal ruikt zijn kans: Bayern-topper voor 35 miljoen'

Woensdagavond is het zover, dan staat in de Champions League de clash tussen Internazionale en ...

76
76
'Vuurwerk Anderlecht: Renard plant groots transferoffensief'

Met onder meer de bekerfinale in het vooruitzicht, kan er in de komende weken nog heel wat gebeuren. ...

467
467
'City gaat ver voor opvolger De Bruyne: jaarsalaris van 25 miljoen'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Het wordt dus uitkijken wat zijn nieuwe ...

67
67
Zomerknaller Club Brugge met ‘man van 100 miljoen’

Club Brugge voert verregaande gesprekken met HSV Hamburg over Ludovit Reis, de 24-jarige Nederlandse ...

592
592
'Solden bij Anderlecht: Renard laat prijs zakken'

De eerste drie wedstrijden in de Champions' Play-Off hebben duidelijk gemaakt dat dit Anderlecht ...

466
466
'Sensationele transfer voor Thomas Müller'

Er komt in de zomer een einde aan een tijdperk bij Bayern München, want de Duitse grootmacht ...

104
104
Verbazing over keuze Hasi: "Dat hij hem nu nog niet zet..."

Voor Anderlecht zijn de play-offs tot dusver een grote ontgoocheling. Ook de aanstelling van Besnik ...

209
209
Emotionele Gert Verheyen: "Ik was er echt kapot van"

Gert Verheyen is al jarenlang één van de meest aimabele en gedegen analisten die ons ...

208
208
'Nieuwe soap: Lierse dient klacht in tegen Lokeren-Temse'

Het heeft er alle schijn van dat de strijd om promotie en degradatie in de Challenger Pro League de ...

263
263
STVV tankt extra vertrouwen voor strijd om behoud

Een week geleden leek STVV nog een vogel voor de kat, maar intussen is het momentum bij de Kanaries ...

109
109
'Stassin is hot: deze 3 clubs staan al in de rij'

Een nieuwe generatie potentiële Rode Duivels klopt op de deur. Zo is er in 2025 misschien wel ...

137
137
Openda spreekt zich uit over mogelijke zomertransfer

RB Leipzig beleeft een moeilijk seizoen. Het stelde zwaar teleur in de Champions League en staat ...

56
56

Meer sportnieuws