Antwerp maakt indruk: "Champions League-niveau"

door
Antwerp maakt indruk:

Een week geleden incasseerde Antwerp FC zijn eerste nederlaag van het seizoen, maar de reactie van de landskampioen mocht gezien worden. Zo won de Great Old met zware 6-0-cijfers van KV Kortrijk. En bij momenten liet de ploeg van coach Mark van Bommel aardig voetbal zien.

Het moet gezegd dat KVK dit keer niet veel voorstelde als tegenstander. De Kerels werden voor het seizoen bij de grootste degradatiekandidaten gerekend en bewezen vrijdagavond waarom. Zonder extra versterking ziet het er niet goed uit voor de West-Vlamingen. Daar tegenover speelde Antwerp zelf ook gewoon een erg sterke partij.

Kerels onder indruk

Zowel aanvallend als defensief verliep alles naar wens bij de Great Old. Achteraf was met in het Kortrijkse kamp dan ook onder de indruk. "Wij waren niet goed genoeg en Antwerp was op Champions League-niveau. Supersnel, krachtig, met veel beweging", analyseerde KVK-coach Edward Still bij Sporza. "Wij hebben te veel fouten gemaakt en Antwerp heeft alle kansen benut."

Genieten voor MvB

Zijn collega Van Bommel kon dan ook niet anders dan tevreden zijn. "Als je vooraf zaken bespreekt en die dan ziet uitkomen, dat is genieten als trainer. We wilden bij balverlies meteen druk zetten. We hadden een vrij dynamisch middenveld waarbij je ook veel risico's neemt. Toby Alderweireld en Ritchie De Laet moesten daar goed mee omgaan. We hadden goede loopacties en diepte, waardoor het leek alsof we een overtal hadden, omdat de tegenstander elke keer te laat kwam", aldus de Nederlander.

POLL: Antwerp haalt de groepsfase van de Conference League ...

Meest recent

Prachtige beelden: Preud'homme keert terug bij Benfica

Sinds enkele jaren is Michel Preud'homme onofficieel op pensioen. De 66-jarige ex-trainer lijkt niet ...

62
62
Kater voor Antwerp: "Moeten hier lessen uit trekken"

Antwerp had zaterdagavond een uitstekende zaak kunnen doen in de strijd om Play-Off I en de derde ...

50
50
Barça moet zwoegen maar herovert koppositie wel

FC Barcelona heeft zaterdag zijn koppositie weer ingenomen in La Liga. Het had die even moeten ...

13
13
Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

93
93
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

225
225
Oude bekende nekt Club NXT, RSCA Futures geven zege nog weg

In de Challenger Pro League heeft Lokeren-Temse een uitstekende zaak gedaan in de strijd om het ...

134
134
Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

43
43
Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

18
18
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

98
98
Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

In de Premier League mengt het Aston Villa van Youri Tielemans zich weer volop in de strijd om de ...

69
69
Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

33
33
Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

140
140
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

89
89
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

26
26
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

81
81
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

167
167
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

329
329
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

39
39
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

41
41
Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

69
69

Meer sportnieuws