'Rode Duivel zit licht op groen voor PSV-transfer'

door
'Rode Duivel zit licht op groen voor PSV-transfer'

In Nederland is het vernieuwde PSV Eindhoven goed aan het nieuwe seizoen begonnen. De Eindhovenaren legden beslag op de Johan Cruijff Schaal, behaalden een goed resultaat in de Champions League-voorrondes en wonnen ook hun eerste competitiewedstrijd. Desondanks blijft de Nederlandse vice-kampioen werk maken van extra versterking.

PSV kwam in de voorbije jaargang al behoorlijk goed voor de dag. De Eindhovenaren werden tweede in de Eredivisie en legden beslag op de Nederlandse beker. Desondanks kwam een einde aan de samenwerking met coach Ruud van Nistelrooij, die het voor bekeken hield na enkele interne strubbelingen. Met Peter Bosz werd echter een geschikte opvolger gevonden. En ondertussen werd met Earnest Stewart ook een nieuwe technisch directeur aangesteld.

Jonge Belgen in beeld

LEES OOK Schokgolf bij Rode Duivels: Garcia ontdekt nieuwe Witsel

Onder het bewind van dat duo haalde PSV tijdens de huidige mercato al enkele interessante aanwinsten in huis. Daarbij ook Noa Lang, die voor een stevig bedrag werd overgenomen van Club Brugge. Maar de vice-kampioen is nog niet klaar met zijn huiswerk. Zo mikt PSV onder meer op een extra centrale verdediger, waarbij de naam van Zeno Debast (Anderlecht) al meermaals viel. Hij is echter niet de enige jonge Rode Duivel die in beeld is in het Philips Stadion.

Onderhandelingen lopen

Om het middenveld te versterken heeft de Nederlandse topclub immers haar zinnen gezet op Aster Vranckx. De 20-jarige Belg is momenteel terug bij VfL Wolfsburg na een tegenvallende uitleenbeurt aan AC Milan. Bij zijn Duitse werkgever zou hij bij een goed bod echter mogen vertrekken. De onderhandelingen lopen alvast en Vranckx zou zelf groen licht hebben gegeven voor een verhuis naar Eindhoven, toch zal hij nog even geduld moeten hebben. Volgens VI en De Telegraaf moet PSV zelf immers nog een grote uitgaande transfer realiseren om de komst van Vranckx te bekostigen. Daarvoor wordt gekeken richting Ibrahima Sangaré, die op de radar zou staan van verschillende Europese topclubs.

Over Aster Vranckx al veel gezegd en geschreven. Hij wil naar PSV en de club wil hem. Dat is al een tijdje duidelijk. Kan snel rond komen als Ibrahim Sangaré wordt verkocht.

— Marco Timmer (@marcotimmer) August 14, 2023


#UPDATE
🇧🇪 🗣️🇳🇱 Toujours pas d’accord entre le #VfLWolfsburg & le #PSV qui sont toujours en négociations avancées pour le transfert d’Aster Vranckx. Comme expliqué hier, le #DiablesRouges a choisi le PSV Eindhoven.
⏳ À suivre. #mercato https://t.co/4dmaL7NknX pic.twitter.com/MODAl76qnA

— Sacha Tavolieri (@sachatavolieri) August 14, 2023

POLL: Vranckx verdient in september een nieuwe selectie bij de Duivels ...

Meest recent

Union krijgt probleem niét opgelost: groot hiaat in de PO's

Union SG begint als verre outsider voor de titel aan de Champions’ Play-Offs. De Brusselaars ...

5
5
'Man City-mascotte mishandeld door eigen sterspeler'

Manchester City hoopt dat het seizoen wellicht héél snel voorbij is. Sportief is het ...

100
100
Charleroi ruikt miljoenen: "Veel mensen bellen me"

Bij Sporting Charleroi moeten ze de nodige uitgaande transfers doen tijdens de zomer- en ...

12
12
Coosemans aast op verrassende terugkeer RSCA'er

Bij RSC Anderlecht maken ze zich klaar voor de topper tegen Club Brugge. De vraag is welk middenveld ...

119
119
Beerschot aan zet: "Iedere wedstrijd winnen!"

D-day voor Beerschot. Zij moéten winnen van STVV als ze nog enige kans willen maken op het ...

26
26
Mazzu geeft toe: "Situatie is geëscaleerd met hem"

Didier Lamkel Zé zit in Kameroen en werkte daar in de fitness, althans zo deelde hij mee via ...

80
80
Bormans geeft toe: "Hij zal moeilijk te houden zijn"

Bij Union SG gaan ze in de zomer weer twee à drie sterkhouders de club zien verlaten. De ...

30
30
Mathijssen voorspelt Champions' Play-Offs: 'Zes kampioenenmakers'

Zaterdagavond worden de Champions' Play-Offs op gang getrappen. Dat levert de Belgische voetballer ...

245
245
Nieuwe naam bij Duivels? "Aanpassingen in volgende selectie"

Rudi Garcia heeft zijn eerste tweeluik als Belgisch bondscoach achter de rug. Er ligt voor hem nog ...

114
114
Anderlecht tóch titelkandidaat? Vandenbempt geeft percentage

RSC Anderlecht besloot vlak voor de start van de Play-Offs nog een trainerswissel door te voeren. ...

219
219
'Liverpool ziet Trent vertrekken: spectaculaire opvolger'

Liverpool FC stevent recht op de Engelse titel af. Voor Trent Alexander-Arnold wordt dat allicht ...

64
64
'Club in actie: eerste zomeraanwinst moet uit EPL komen'

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke periode. In de komende weken wil Blauw-Zwart zich ...

188
188
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Jashari, Kompany wil Anderlecht-poulain'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

499
499
OHL-mysterie: “Vlak voor Charleroi verrassende epidemie”

Oud-Heverlee Leuven zat vlak voor de match tegen Sporting Charleroi met de handen in het haar. ...

43
43
Club Brugge pakt uit met terugkeer publiekslieveling

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. De ...

289
289
Vandenbempt snapt niets van KRC Genk: "Heb ik moeite mee"

De titelstrijd in de Champions Play-Offs staat op het punt los te barsten. Peter Vandenbempt gaf ...

430
430
Vadis geeft bizarre reden voor nieuwe opvallende uitdaging

Vadis Odjidja (36) gaat aan de slag bij Eendracht Aalst Lede. De voormalige speler van onder meer ...

78
78
Mika Godts sneert naar Anderlecht én KRC Genk

Mika Godts maakt dit seizoen het mooie weer, maar de Belgische buitenspeler speelde in het verleden ...

259
259
Gewild toptalent drukt hoop Rode Duivels helemaal de kop in

De Rode Duivels hebben een eerste interlandperiode onder bondscoach Rudi Garcia achter de rug. De ...

275
275
AA Gent rekent op 'parel in PO's': "Mooie kans voor hem"

AA Gent heeft na vele jaren eindelijk weer de Champions' Play-Offs weten te halen. De Buffalo's ...

273
273

Meer sportnieuws