'KV Mechelen grijpt in: nieuwe aanvaller onderweg'

door
'KV Mechelen grijpt in: nieuwe aanvaller onderweg'

KV Mechelen maakte tot dusver een behoorlijk tegenvallende start van het nieuwe seizoen. Na drie speeldagen staat de ploeg van coach Steven Defour redelijk onderaan het klassement met een povere 1 op 9. Toch is er nog geen reden tot paniek: extra versterking is onderweg in het AFAS-stadion.

Malinwa vatte zijn seizoen aan met een degelijke prestatie in de Supercup en pakte vervolgens een knap punt op het veld van Club Brugge. Maar in de twee daaropvolgende matchen, tegen AA Gent en RWDM, gingen de Mechelaars telkens onderuit. Het is dan ook duidelijk dat de selectie van Defour nog wat extra kwaliteit kan gebruiken.

KRC Genk-killers

LEES OOK Nieuwe mokerslag KVM: "Als ik daar veel over zeg, komt het niet goed"

En die gewenste versterking lijkt nu ook op komst. Zo bevestigen verschillende bronnen dat KVM op punt staat een nieuwe flankaanvaller te strikken. De Duitser Patrick Pflücke zou namelijk goed op weg zijn om in Mechelen aan de slag te gaan. Als alles vlot verloopt wordt zijn overgang begin volgende week afgerond.

Voorlopig staat Pflücke nog onder contract bij Servette FC, dat onlangs KRC Genk kon wippen in de voorrondes van de Champions League. Vorig seizoen was hij er zelfs een vaste basiskracht. Maar bij de Zwitserse vice-kampioen speelt hij momenteel geen hoofdrol meer in de sportieve plannen. En dus zag Mechelen zijn kans schoon.

Multi-inzetbaar

De 26-jarige Duitser heeft het voordeel dat hij op meerdere posities uit de voeten kan. In principe is hij een flankaanvaller, maar ook in een centrale rol kan hij uit de voeten. Behoudens last-minute wending zal hij begin volgende week zijn medische en fysieke proeven afleggen, vervolgens kan hij zijn handtekening zetten. Hoeveel Malinwa voor hem zal betalen is vooralsnog niet bekend.

LEES OOK Ongezien! Stoppen slaan door bij Hasi, spelers moeten ingrijpen

POLL: Wat is dit seizoen het hoogst haalbare voor KVM?

Meest recent

Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

2
2
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

18
18
Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

In de Premier League mengt het Aston Villa van Youri Tielemans zich weer volop in de strijd om de ...

28
28
Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

23
23
Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

119
119
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

53
53
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

19
19
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

41
41
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

129
129
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

245
245
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

37
37
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

34
34
Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

50
50
'PSV haalt uit en strikt plots ex-spits van Arsenal'

PSV probeerde op het einde van de transfermarkt nog een spits op te kop te tikken. Noah Ohio ...

44
44
"Ik wil Genk helpen in de titelstrijd met Club Brugge"

De titelstrijd lijkt voorlopig tussen KRC Genk en Club Brugge te gaan. Union SG en RSC Anderlecht ...

324
324
Mika Godts geniet bij Ajax: "Zoals bij Anderlecht"

Mika Godts is uitegroeid tot een van de smaakmakers van Ajax. De Belgische flankaanvaller kende zijn ...

184
184
Boskamp looft Union-pion: "Zich getoond in Europa"

Union SG heeft een gouden kans laten liggen tegen Ajax. Alles leek erop te wijzen dat ze de ...

62
62
Manchester United realiseert comeback in spektakelstuk

Manchester United verkeert in zijn grootste crisis ooit. De ooit zo fiere Engelse topclub ging ...

48
48
KV Kortrijk verklaart vroege ontslag van Vanderhaeghe

KV Kortrijk ontsloeg Yves Vanderhaeghe na amper twee maanden. Bernd Storck keerde terug naar het ...

240
240
'Juventus gaat voor deal van 45 miljoen euro'

Juventus kent een zeer pover seizoen. De Oude Dame is al jaren een subtopper in de Serie A, dat ...

102
102

Meer sportnieuws