'Laatste loodjes Fredberg: drie concrete transfers in pijplijn'

door
'Laatste loodjes Fredberg: drie concrete transfers in pijplijn'

Na bijna vijf jaar staat RSC Anderlecht zowaar nog eens alleen op kop in het (voorlopige) Jupiler Pro League-klassement. Met 12 op 15 kunnen de Brusselaars dan ook niet anders dan tevreden zijn over hun competitiestart. Desondanks is het werk op de transfermarkt nog niet af bij Paars-Wit.

Ondanks een ietwat aarzelende start, heeft RSCA voorlopig een erg drukke zomermercato achter. Vorige week werd met de komst van Thomas Delaney alweer de tiende inkomende deal van de huidige transferperiode afgerond. Maar met terwijl de transferdeadline steeds dichterbij komt, is CEO Sports Jesper Fredbeg nog steeds niet klaar met zijn huiswerk.

Minstens drie vertrekkers

Door de vele nieuwkomers is de selectie op bepaalde posities wel erg breed geworden, zeker voor een club zonder Europees voetbal. En dus moeten bepaalde jongens vertrekken. Dat is onder meer bij Kristian Arnstad en Marco Kana het geval. Dinsdag raakte bekend dat KV Kortrijk wel interesse toont. Volgens La Dernière Heure is RSCA alvast bereid om mee te werken aan een uitleenbeurt, weliswaar zonder aankoopoptie.

Daarnaast is het afwachten tot een afronding van het vertrek van Michael Murillo. De Panamees landde inmiddels al op Franse bodem om zijn overvang naar Olympique Marseille af te ronden. Er zitten dus nog minstens drie uitgaande transfers in de pijplijn. En daar komen er mogelijk nog meer bij. Zo lijkt ook een vertrek van Francis Amuzu en Amadou Diawara niet uitgesloten indien een goed bod op tafel komt.

Extra versterking welgekomen

Tot slot is RSCA ook nog niet klaar aan inkomende zijde. Een centrale verdediger lijkt nodig, na het vertrek van Hannes Delcroix zijn de opties achter het duo Jan Vertonghen-Zeno Debast immers zeer beperkt geworden. Afhankelijk van de ontwikkelingen rond Amuzu, komt er mogelijk ook een extra winger bij. En bij SudPresse sluit men niet uit dat Paars-Wit doordrukt voor Mikki van Sas. De 19-jarige doelman is momenteel transfervrij nadat hij zijn contract bij Manchester City niet verlengde.

POLL: De mercato van Anderlecht is tot dusver een succes ...

Meest recent

Rits waarschuwt concurrentie: "Als we dat doen…"

RSC Anderlecht wil in de Champions’ Play-Offs iedereen verrassen, maar dan zal het een pak ...

52
52
Storck panikeert niet ondanks problemen: "Heb een plan"

KV Kortrijk staat voor héél cruciale weken. De Kerels moeten aan de bak in de ...

24
24
Vadis Odjidja verrast iedereen met nieuwe Belgische club

Het was al een hele tijd stil rondom Vadis Odjidja. De middenvelder leek geruisloos te stoppen, maar ...

152
152
Charleroi blijft gefrustreerd achter tegen tienkoppig OHL

OH Leuven en Sporting Charleroi openden vanavond de Play-Offs. Wie kon de leiding nemen in de Europe ...

29
29
Coosemans met opvallend Kompany-verhaal: "Is héél zeldzaam"

Vincent Kompany doet het uitstekend bij Bayern München. De Belgische coach startte zijn ...

79
79
Duitse pers héél duidelijk over De Cuyper-gerucht

In deze tijden beginnen stilaan de eerste geruchten op gang te komen. Daar zit ook ...

167
167
Leko slaat mea culpa na bizarre uitspraak: "Wie mij kent…"

Standard opent zijn Europe Play-Offs met een thuisduel tegen KV Mechelen. De Rouches starten als ...

47
47
Pocognoli deelt goed én slecht nieuws mee

Union SG opent zijn Play-Offs met een duel tegen Royal Antwerp FC. Winnen is de boodschap als de ...

39
39
Hayen schept duidelijkheid: Ordonez klaar voor Anderlecht?

Club Brugge heeft een aantal spelers die met kwaaltjes terugkeerden van de interlandperiode.,Er ...

113
113
Anderlecht mag dromen van enorme Club Brugge-meevaller

RSC Anderlecht staat zondag voor een heel zware taak. De Brusselaars moeten op het veld van Club ...

181
181
Fink verklaart waarom het beter is dat Genk de titel pakt

Thorsten Fink is een zegen voor het Belgische voetbal. Vorig jaar liet hij STVV dartel spelen en ...

126
126
Schrikken geblazen: Anderlecht-lieveling keihard gedumpt

David Hubert had een duidelijke favoriet op de linksbackpositie: Moussa N’Diaye. De toenmalige ...

462
462
Anderlecht heeft beet, KRC Genk blijft verweesd achter

De afgelopen jaren wist KRC Genk een aantal talenten weg te halen bij RSC Anderlecht. Dat kwam hard ...

313
313
'Club Brugge wil stunten met absolute knaltransfer'

Club Brugge weet dat het in de zomer een aantal sterkhouders zal verliezen. Blauw-Zwart is echter al ...

815
815
Courtois ooit terug in doel bij Genk? Dit zegt de doelman

Bij KRC Genk hebben ze met Kevin De Bruyne en Thibaut Courtois twee geweldige ambassadeurs op het ...

225
225
Rits onthult: “Hasi heeft al geroepen bij Anderlecht”

RSC Anderlecht gaat de Champions Play-Offs in met Besnik Hasi. David Hubert werd aan de kant ...

304
304
Wow! Monstersalaris Kompany gelekt: ‘Bestbetaalde coach’

Vincent Kompany werd aan het begin van dit seizoen verrassend aangesteld als hoofdtrainer van Bayern ...

170
170
KRC Genk-goalie Penders droomt groots: “Daar kick ik op!”

KRC Genk gaat als competitieleider de Champions Play-Offs in. De Limburgers steken hun ambities niet ...

66
66
'Antwerp slaat zich nu al voor het hoofd met Ulderink'

Net zoals RSC Anderlecht en Cercle Brugge besloot Royal Antwerp FC hun hoofdtrainer te ontslaan. ...

443
443
‘Bizarre doodsoorzaak Diego Maradona eindelijk onthuld’

Diego Maradona liet vier jaar geleden het leven, maar er is nog steeds een proces bezig in verband ...

107
107

Meer sportnieuws