AA Gent krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

door
AA Gent krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

De komende dagen worden weer belangrijk voor de Belgische coëfficiënt, want vijf clubs kunnen punten sprokkelen in Europa. Woensdagavond neemt Antwerp het in de Champions League op tegen FC Porto, een dag later zijn de teams in de Europa League en Conference League aan zet.

In die laatste competitie krijgt in principe AA Gent de meest haalbare kaart, want de Buffalo's krijgen in eigen stadion het bezoek van het IJslandse Breidablik. Dat bengelt met nul op zes onderaan in de groep, terwijl Gent vier punten wist te puren uit zijn twee eerste matchen en daardoor samen met Zorya Luhansk aan de leiding gaat.

Drie spelers terug bij AA Gent

LEES OOK Vanzeir heeft bij AA Gent nog rekening te vereffenen

Tegen Breidablikt kan het een nieuwe stap zetten richting een Europese lente en uiteraard zal Hein Vanhaezebrouck hopen dat hij daarvoor kan beschikken over een zo ruim mogelijke kern. Een dag voor de match krijgt hij goed en slecht nieuws uit de ziekenboeg.

Het Nieuwsblad zag 22 veldspelers verschijnen op de training woensdag en daarbij zaten ook drie spelers die de voorbije weken afwezig waren. Ismaël Kandouss, Nurio Fortuna en Laurent Depoitre konden weer aanpikken bij die groep en bezorgen Vanhaezebrouck weldra dus wat meer opties.

Nog geen Nardi

Het mindere nieuws was echter dat Paul Nardi nog nergens te bespeuren was. De doelman moest zondag op Cercle in de slotfase afgevoerd worden nadat hij een trap op het achterhoofd gekregen had en is daarvan dus nog steeds niet hersteld.

LEES OOK Ondanks uitschakelingen recordcoëffficiënt voor België

Sowieso zou donderdag wellicht Davy Roef onder de lat gestaan hebben, want de 29-jarige keepte ook al in de eerste twee groepsmatchen. Het wordt voor Gent dan ook vooral hopen dat Nardi tegen zondag weer hersteld is, wanneer in de competitie met Standard een ploeg in vorm op bezoek komt.

POLL: Moet Nardi donderdag gespaard worden?

Meest recent

Prachtige beelden: Preud'homme keert terug bij Benfica

Sinds enkele jaren is Michel Preud'homme onofficieel op pensioen. De 66-jarige ex-trainer lijkt niet ...

51
51
Kater voor Antwerp: "Moeten hier lessen uit trekken"

Antwerp had zaterdagavond een uitstekende zaak kunnen doen in de strijd om Play-Off I en de derde ...

46
46
Barça moet zwoegen maar herovert koppositie wel

FC Barcelona heeft zaterdag zijn koppositie weer ingenomen in La Liga. Het had die even moeten ...

13
13
Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

92
92
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

218
218
Oude bekende nekt Club NXT, RSCA Futures geven zege nog weg

In de Challenger Pro League heeft Lokeren-Temse een uitstekende zaak gedaan in de strijd om het ...

130
130
Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

41
41
Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

18
18
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

98
98
Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

In de Premier League mengt het Aston Villa van Youri Tielemans zich weer volop in de strijd om de ...

65
65
Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

33
33
Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

140
140
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

89
89
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

26
26
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

80
80
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

166
166
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

326
326
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

39
39
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

41
41
Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

69
69

Meer sportnieuws