Turijn ontploft: Juventus pakt in slotseconden koppositie

door
Turijn ontploft: Juventus pakt in slotseconden koppositie

Juventus mag zich minstens een nacht leider in de Serie A noemen. De Oude Dame leek zich in eigen stadion de tanden stuk te bijten op Hellas Verona, dat mede bij gratie van de VAR zeer lang overeind bleef. Maar in de slotseconden werd de ban alsnog gebroken, met dank aan een verrassende naam.

Naast het veld mag het dan wel woelig zijn bij Juve met de langdurige schorsingen voor Paul Pogba en Nicolo Fagioli, maar op sportief vlak draait het dezer dagen wel vlot. Vorige week won het nog de topper in San Siro tegen AC Milan, waardoor het helemaal in het spoor van de Milanese clubs kwam.

Pechavond voor Juventus

LEES OOK 'Juventus gaat voor deal van 45 miljoen euro'

En nu is Juventus zelfs voorlopig over AC en Inter naar de koppositie gesprongen. Daarvoor heeft het wel moeten zwoegen tegen Hellas Verona. Dat werd tot het bittere eind in leven gehouden door de VAR, die doorheen de wedstrijd maar liefst twee goals van Moise Kean afkeurde.

Die leek al in het openingskwartier de score te openen, maar de VAR stelde vast dat hij eerder in de aanval millimeters buitenspel gestaan had. Na rust trof Kean vervolgens opnieuw raak, maar weer kwam de VAR het feestje verbrodden. Hij had een overtreding van de spits gezien.

Vreugde-explosie in het slot

Het leek zo een frustrerende avond te worden voor Juve, maar in het absolute slot kreeg het alsnog zijn doelpunt. In minuut 97 was het de ingevallen linksachter Cambiaso die voor de verlossing zorgde. Hij scoorde in de kluts nadat Milik op de paal gekopt had.

LEES OOK 'Knaltransfer Club in stroomversnelling: Juve opent gesprekken'

Daardoor springt Juventus met 23 op 30 voorlopig naar de leiding in de Serie A. Ze hebben één punt meer dan Inter en twee punten meer dan AC Milan, die allebei wel nog zondag in actie komen. Er kwam overigens ook één Belg in actie in Turijn, want bij Verona mocht Jackson Tchatchoua het slotkwartier meespelen. Joseph Nonge (Juventus) en Cyril Ngonge (Verona) bleven op de bank.

POLL: Had Juventus deze match moeten winnen?

Meest recent

'Juventus gaat voor deal van 45 miljoen euro'

Juventus kent een zeer pover seizoen. De Oude Dame is al jaren een subtopper in de Serie A, dat ...

0
0
"Club Brugge is zeker niet kansloos tegen Aston Villa"

Club Brugge lootte Aston Villa voor de achtste finales van de Champions League. De Engelse subtopper ...

37
37
Kompany: "Dat maakte ik ook mee bij Anderlecht"

Vincent Kompany doet het uitstekend bij Bayern München. De ploeg is op weg naar de landstitel ...

36
36
Welke tegenstanders Beerschot? Dom voorspelt deelnemers Play-Downs

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League komt steeds dichterbij en dus nadert ...

69
69
Club schrijft historie: "Beste Belgische prestatie in Europa deze eeuw"

Club Brugge zorgde deze week voor een erg straffe prestatie. Blauw-Zwart plaatste zich immers voor ...

173
173
Geurtje aan uitschakeling Union: "Onbegrijpelijk van de VAR"

In de Europa League moesten de twee Belgische deelnemers donderdagavond het Europese toneel ...

110
110
'Mokio schrijft sprookjesboek: Europese knaltransfer wenkt'

Terwijl de zogenaamde 'Gouden Generatie' op zijn laatste benen loopt, werken momenteel verschillende ...

53
53
'Jutgla naar topcompetitie: Club legt prijskaartje vast'

De uitstekende prestaties in de Champions League heeft voor Club Brugge ook een nadeel. Zo dreigt de ...

671
671
TRANSFERUURTJE: 'Droomtransfer Talbi, Bayern wil jonge Belg'

De wintermercato is achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

331
331
Huerta gooit doelen Anderlecht op tafel: “Unicum in JPL"

César Huerta werd afgelopen wintermercato binnengehaald. De Mexicaanse aanvaller heeft ...

287
287
Opvallende Antwerp-evolutie Vincent Janssen: “Nog 5 jaar”

Vincent Janssen begon als spits bij Royal Antwerp FC, maar inmiddels heeft hij al op elke positie ...

224
224
KAA Gent-publiekslieveling onthult toekomstplannen

Matisse Samoise heeft zijn contract verlengd bij KAA Gent. Het jeugdproduct van de Buffalo’s ...

85
85
Vader Talbi doet boekje open over KBVB: "Vraiment triste"

Chemsdine Talbi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. Vooral in de Champions League ...

615
615
‘Recordbrekend bod van 350 miljoen (!) op Real Madrid-ster’

Vinicius Junior liep dan wel de Gouden Bal mis aan Rodri, de Braziliaan wordt gezien als ...

159
159
Seys denkt groots bij Club Brugge: "Misschien met een bonus..."

Club Brugge neemt het in de volgende ronde van de Champions League op tegen het Engelse Aston Villa. ...

311
311
Sadiki geeft dé reden voor vertrek bij Anderlecht

Noah Sadiki speelt zondag met Union SG op het veld van RSC Anderlecht. Dat blijft altijd een ...

269
269
Mazzu uit straffe ambitie: "Alles is mogelijk"

STVV pakte in het slot nog een oververdiend punt tegen KV Mechelen. De Kanaries schieten daar echter ...

144
144
Flames-bondscoach Gunnarsdottir: "Ik kan wel huilen"

De Red Flames stonden op het punt om een geweldige stunt te realiseren. Ze gingen minuut 90 in met ...

78
78
Nieuwe mokerslag KVM: "Als ik daar veel over zeg, komt het niet goed"

KV Mechelen heeft vrijdagavond wederom een zware tik gekregen. De Mechelaars gaven op eigen veld ...

207
207
Chery scherprechter in titelduel: "Hij is de beste bij Club"

Behoudens een onwaarschijnlijke ommekeer, zal Antwerp FC ook dit seizoen weer deelnemen aan Play-Off ...

620
620

Meer sportnieuws