Hoefkens openhartig over 'pijnlijke' zet in bekeravontuur

door
Hoefkens openhartig over 'pijnlijke' zet in bekeravontuur

Standard had woensdagavond geen kind aan vierdeklasser Racing Harelbeke in de 16de finale van de Beker van België. De Luikenaars wonnen met overtuigende 5-0 cijfers en kunnen met een goed gevoel toeleven naar de partij tegen Mechelen van komende zondag. 

Carl Hoefkens zag z'n manschappen doen wat het moest doen tegen het veel amateurclub Racing Harelbeke. De Rouches lieten hun tegenstander geen moment in de wedstrijd komen met een duidelijke 5-0 overwinning als gevolg. "We hebben onze taak volbracht", aldus Hoefkens bij DH Les Sports. 

De oefenmeester was ook tevreden hoe invaller Renaud Emond z'n kans greep en wist te scoren, ook al was het tegen een ploeg uit vierde klasse. "Het doet me pijn om spelers op de bank te zetten, dus het is goed voor het moreel om te zien dat de mannen die invallen scoren voor veel supporters", klonk het. 

KV MECHELEN

Zondag nemen de Luikenaars het in eigen huis op tegen KV Mechelen. De ploeg van coach Steven Defour werd woensdag door eerstenationaler Knokke uit de Beker gewipt en wist al zeven wedstrijden op rij niet meer te winnen in de competitie. 

"De volgende is tegen Mechelen, dat wordt ingewikkeld. Ze hebben hun laatste wedstrijd in de Beker niet gewonnen, dus ze zullen een toegewijde en gevaarlijke stijl tegen ons spelen", besloot Hoefkens. 

POLL: Wint Standard komend weekend van Mechelen?

Meest recent

Tweedracht bij Anderlecht: club haalt keihard uit na kritische fans

RSC Anderlecht speelde afgelopen donderdag 2-2-gelijk in het Europa League-duel tegen ...

0
0
Club Brugge-aanhang pakt Visser aan: "Fluit de match kapot!"

De 'Super Sunday' in de Jupiler Pro League werd zondagmiddag op gang getrapt met de klassieker ...

186
186
Chery duidelijk over snel vertrek bij Antwerp

Royal Antwerp FC heeft ondertussen de nodige dertigers in de spelerskern. Tjaronn Chery kent een ...

108
108
'De Bruyne naar Club Brugge? Overbodige vraag'

Het was een vraag in een interview met Franky Van der Elst: of Club Brugge niet voor Kevin De Bruyne ...

155
155
Marc Coucke zet Bart De Pauw op scherp: "Eén ding..."

Je kan er niet omheen: de comeback van Bart De Pauw slaagt nu al aan, nog voor hij goed begonnen is. ...

82
82
Feyenoord haalt Robin van Persie terug naar Rotterdam

Feyenoord heeft een nieuwe trainer gevonden. Robin van Persie keert terug naar zijn grote liefde en ...

23
23
Club Brugge - Standard: dit zijn de basisploegen

Het is Super Sunday in de Jupiler Pro League met drie topaffiches. Om 13u30 ontvangt Club Brugge ...

73
73
Anderlecht krijgt ferme tegenslagen voor treffen met Union

RSC Anderlecht speelt om 18u30 de Brusselse derby in eigen huis tegen Union SG. Een belangrijk duel, ...

311
311
Ruben Van Gucht zorgt voor absolute shock in zaak Eddy Snelders

De zaak rond Eddy Snelders komt binnenkort in een stroomversnelling met een spraakmakend proces. In ...

153
153
TRANSFERUURTJE: Mokio grof wild, Jutgla kan Club verlaten

De wintermercato is achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

193
193
Deman zucht na Antwerp-deceptie: “Da’s het verschil…”

Royal Antwerp FC is nog niet 100% zeker van de Champions Play-Offs. The Great Old gaf een zege in de ...

107
107
‘Verrassende knaltransfer De Bruyne in stroomversnelling’

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne. Zijn verhaal bij Manchester City lijkt geschreven. Het ...

213
213
Promise David deelt fikse waarschuwing aan Anderlecht uit

Zondag staat de Brusselse derby tussen Union SG en RSC Anderlecht op het programma. Beide clubs ...

108
108
Belangrijke Club Brugge-pion gewild: "Minstens 5 aanbiedingen"

Club Brugge kende de afgelopen jaren een grote opmars in verband met jeugdwerking. Een groot deel is ...

205
205
Frustratie loopt hoog op bij Odoi: “Heeft Antwerp nagelaten”

Royal Antwerp FC gaf in het absolute slot nog twee punten weg tegen Oud-Heverlee Leuven. The Great ...

97
97
Courtois spreekt duidelijke taal over terugkeer Rode Duivels

Thibaut Courtois lag in de clinch met Domenico Tedesco en zei niet meer uit te komen voor de Rode ...

495
495
Marmoush bijna actief in België: "Had geen enkele zin"

Omar Marmoush is zeer goed begonnen aan zijn tijdperk bij Manchester City. De Egyptische aanvaller ...

76
76
Benson na zware periode terug met héérlijke treffer

Het is al een tijdje stil rondom Manuel Benson. De flankaanvaller, ondertussen international van ...

26
26
OH Leuven in de wolken: "Dit is verdiend"

Royal Antwerp FC blijft matige resultaten voorleggen. Tegen OH Leuven speelden ze alsnog 2-2 gelijk. ...

72
72
Hommeles tussen Anderlecht-bestuur en fans: actie op komst

RSC Anderlecht strafte een deel van zijn eigen aanhang naar aanleiding van de rellen tegen ...

537
537

Meer sportnieuws