Gent in de weer op transfermarkt: Doelman bovenaan lijstje

door
Gent in de weer op transfermarkt: Doelman bovenaan lijstje

AA Gent mag zich ook na Nieuwjaar opmaken voor voetbal in de Conference League, want dankzij de 4-1-zege tegen Zorya Luhansk zijn ze helemaal zeker dat ze overwinteren. Dat betekent dat de kans nog altijd bestaat dat de Buffalo's na Nieuwjaar op drie fronten blijven meestrijden.

In de competitie staat Gent er als nummer drie in de rangschikking ook vrij goed voor en daarnaast kunnen ze volgende week ook hun bekeravontuur verderzetten door STVV uit te schakelen. Op sportief vlak zou dat een flinke opsteker zijn voor Gent, maar dat dreigt zo wel ook op zijn tandvlees te raken.

Gent moet op zoek naar een keeper

Hein Vanhaezebrouck moet het immers zien te redden met een zeer smalle kern. Hij moet nu al regelmatig puzzelen om voldoende spelers op de bank te hebben en bovendien ziet hij in januari nog enkele belangrijke pionnen naar de Africa Cup en Asian Cup vertrekken.

Gent lijkt dus sowieso de transfermarkt op te moeten om nog wat vers bloed te halen. Dat huiswerk werd bovendien donderdag nog wat uitgebreid. Door de zware blessure van Paul Nardi zullen ze volgens Het Nieuwsblad nu ook nog eens op zoek moeten naar een extra doelman.

Enkel Roef en jonkies blijven over

De Fransman zal dit seizoen niet meer in actie komen, waardoor Davy Roef de volledige nummer één onder de lat wordt. Als alternatieven houdt Vanhaezebrouck enkel nog de jonkies Célestin De Schrevel (21) en Louis Fortin (21) achter de hand. Er wordt echter ook nog op hen gerekend bij Jong AA Gent.

Gent lijkt dus maar beter een volwaardig alternatief of concurrent voor Roef te kunnen gaan zoeken. Gezien de nood aan versterking op andere posities en de beperkte budgetten waarmee ze in de Arteveldestad nog steeds moeten werken, zal dat niet evident gaan worden.

POLL: Moet AA Gent nog een keeper halen?

Meest recent

Milicevic trekt sombere conclusie voor duel met Anderlecht

AA Gent incasseerde 17 tegengoals, scoorde 1 keer en boekte een 1 op 15. Dramatische cijfers. ...

21
21
'Anderlecht en Club Brugge duelleren om zoon voetballegende'

RSC Anderlecht en Club Brugge worden wel vaker gelinkt aan dezelfde spelers. Dat is vaak een ...

40
40
'Transferklapper: sterkhouder vertrekt bij Anderlecht'

RSC Anderlecht won met 5-0 van AA Gent, maar dat verandert niets aan de plannen van het bestuur. Er ...

244
244
Beerschot zet Kortrijk met één been in Challenger Pro League

Beerschot en KV Kortrijk speelden vanavond tegen elkaar op het Kiel. Vooral voor KVK was dit een ...

118
118
Update Real Madrid: “We gaan spelen tegen FC Barcelona “

Real Madrid laat zich van smalste kant zien, dat kunnen we wel stellen. De Spaanse topclub heeft een ...

433
433
De Condé ontkent transfergerucht in alle talen

Dimitri De Condé, Head of Football bij KRC Genk, volgt de binnen- en buitenlandse media op de ...

85
85
Club Brugge: vervanger Jutgla tegen Union SG gekozen

Club Brugge staat onder ferme druk. De Bruggelingen kunnen het zich niet veroorloven om voor de ...

274
274
'Loïs Openda baalt: RB Leizpig eist deze monstersom'

Loïs Openda kent een wisselvallig seizoen, net als als heel RB Leipzig. De Belgische aanvaller ...

45
45
Zulte Waregem slaat toe met eerste zomeraanwinst

Zulte Waregem heeft zijn eerst zomeraanwinst weten te strikken, al is dat geen verrassing. Zo werd ...

71
71
Cercle Brugge maakt eerste zomertransfer wereldkundig

Cercle Brugge heeft nog geen zekerheid over het behoud en moet nog zwaar knokken om dit te ...

32
32
Storck zorgt voor spanning: "Druk is groot bij hen"

KV Kortrijk moet vanavond winnen van Beerschot. De Kerels vechten voor hun laatste kansen om het ...

38
38
Anderlecht valt voor bliksemsnelle sensatie: wie is hij?

Anderlecht heeft zijn oog laten vallen op de 20-jarige Noorse winger Marius Broholm van Rosenborg. ...

328
328
Standard heeft miljoenentransfer helemaal beet

Standard gaat de nodige in- en uitgaande transfers afronden de komende maanden. De club heeft ...

90
90
'Standard ruikt geld, VfB Stuttgart & co kloppen aan'

Bij Standard gaan ze in de zomer héél veel transfers doen. Een pak huurlingen verlaten ...

142
142
Union SG slaat toe mét investering in Anderlecht

Union SG gaat een tempo hoger schaken inzake jeugdopleiding. Henk Mariman werd aangesteld, maar hij ...

148
148
Club Brugge krijgt mogelijk klap met Vanaken

Club Brugge ging donderdag in eigen huis met 0-1 onderuit tegen Union. De landskampioen slaagde er ...

779
779
Nieuwkomers bij Rode Duivels: Garcia licht tipje van sluier

Begin juni blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen voor de start van de ...

180
180
Titelkoorts neemt toe: Fink waarschuwt Club & Union

Na de midweekspeeldag bevindt KRC Genk zich plots op de derde plaats, want zowel Club Brugge als ...

357
357
'Kassa rinkelt bij Club Brugge: duo richting uitgang'

Met een nederlaag in eigen huis tegen Union deed Club Brugge zopas een slechte zaak in de titelrace. ...

282
282
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Dit weekend beginnen we aan de terugronde van de Play-Offs. Ook op de scheidsrechters neemt de druk ...

509
509

Meer sportnieuws