'Vergeten Belg' tovert in Serie A met magistrale omhaal 🎥

door
'Vergeten Belg' tovert in Serie A met magistrale omhaal 🎥

In België wordt vooral gekeken naar de Premier League. In de Serie A gaat de aandacht niet verder dan Romelu Lukaku en Charles De Ketelaere. Toch is er een andere Belg die het in de schaduw echt zeer goed doet in de Italiaanse eerste klasse.

Ngonge maakt indruk in de Serie A

Cyril Ngonge maakte in 2023 al indruk in Italië. De voormalige aanvaller van Club Brugge en Jong PSV doet het zeer goed bij Hellas Verona. Hij is daar uitgegroeid tot een van de betere spelers van zijn team.

Afgelopen weekend scoorde de spits nog maar eens. Hij deed dat met een geweldige omhaal, die je in onderstaand bericht kan bewonderen. Ngonge blijft zo dus indruk maken in de Serie A.

Sterk bezig in Italië

De 23-jarige aanvaller was dit seizoen al goed voor 4 goals en 2 assists in 13 competitiewedstrijden. Ngonge is zeer polyvalent. Hij speelde in deze jaargang al als diepe spits, als schaduwaanvaller en als flankaanvaller. In 2023, hij kwam in januari naar de club, was hij voor Hellas Verona al goed voor 9 goals en 3 assists in 30 wedstrijden.

In de zomer werd hij al eens genoemd bij Lazio. Als hij op deze manier verder blijft spelen, dan is de kans groot dat er in januari of in de zomer nog meer interesse zal komen in de Belg.

POLL: Is Ngonge klaar voor de volgende stap?

Meest recent

‘Renard doet superkoopje: Anderlecht akkoord met toptalent’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Olivier Renard zal op de zomermercato weer ...

26
26
Guardiola verrast: "Ik ben niet fair geweest met Doku"

Manchester City kan deze week een gouden zaak doen met het oog op kwalificatie voor de Champions ...

6
6
Gent likt wonden: "Moeilijkste moment uit carrière"

Dat het verschil tussen de eerste drie en laatste drie in de Champions' Play-Off dit seizoen enorm ...

27
27
Vanderbiest bevestigt tegenvaller voor KV Mechelen

KV Mechelen heeft afgelopen weekend een slechte zaak gedaan in de strijd om eindwinst in de Europe ...

27
27
'Leicester degradeert: gevolgen voor Faes en El Khannouss'

Zondag viel voor Leicester City definitief het doek in de Premier League. De Foxes gingen met 0-1 ...

84
84
'Renard draait overuren: volgende target Anderlecht bekend'

Anderlecht kreeg afgelopen weekend nog maar eens de bevestiging dat het nog veel stappen zal moeten ...

72
72
Bondsparket grijpt in: incident Genk-Union krijgt staartje

KRC Genk kreeg zondag een mokerslag in de titelstrijd. Het leed tegen Union zijn tweede nederlaag op ...

507
507
Borkelmans ziet nog één groot manco bij KRC Genk

Sinds september stond KRC Genk onafgebroken aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar die ...

120
120
'Real Madrid bereidt bod van 100 miljoen voor op ster'

Real Madrid wist zondag maar net te vermijden dat het helemaal in een crisis belandde. Een late goal ...

95
95
Pijnpunt bij Antwerp: Ulderink en spelers in discussie

Antwerp wist zondag wel zijn eerste puntje te pakken in de Champions' Play-Off, maar veel reden tot ...

142
142
TRANSFERUURTJE: 'Club vangt nog meer, knaltransfer De Bruyne'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

618
618
Romeo Vermant: "Daar ben je niks mee zonder landstitel"

Nicky Hayen heeft er weer een positief probleem bij. In de aanval loopt Romeo Vermant op een wolk en ...

195
195
Matchen Serie A afgelast door overlijden paus Franciscus

Italië en heel de katholieke wereld is in rouw, nadat vandaag werd meegedeeld dat paus ...

0
0
Degryse over Genkie: "Nog niet klaar voor deze partijen"

KRC Genk verkeert op het verkeerde moment in een vormdipje, dat er wel degelijk is. De laatste drie ...

255
255
Wéér crisis bij Schalke 04: na Geraerts weer ontslag

Schalke 04 is een club die die al jaren door wanbeleid steeds verder naar beneden tuimelt. De club ...

114
114
Hugo Broos beleeft hallucinant moment: "De grootste bandiet!"

Hugo Broos werd in eigen land maar liefst vier keer verkozen tot trainer van het jaar. Zo was hij ...

122
122
Vandenbempt over Club: "Dat kan geen enkele andere topclub"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Blauw-Zwart boekte net als Union SG twaalf ...

849
849
Sadiki: "Daarom wonnen we van KRC Genk"

Union SG boekte een 12 op 12 en de zege tegen KRC Genk zorgt ervoor dat de Brusselaars op ...

189
189
Club Brugge krijgt goed nieuws over Simon Mignolet

Club Brugge is outstanding in de Play-Offs en was al vier keer indrukwekkend. De Bruggelingen wonnen ...

555
555
Thorgan Hazard ziet pijnpunt na gelijkspel tegen Antwerp

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC en had door de kansen aan het einde van de match ...

147
147

Meer sportnieuws