Tragisch nieuws bij Cercle voor kraker tegen Anderlecht

door
Tragisch nieuws bij Cercle voor kraker tegen Anderlecht

Cercle Brugge sloop de voorbije dagen weer de top zes van de Jupiler Pro League binnen. Het boekte zelf een overtuigende zege tegen KV Kortrijk en profiteerde daarmee optimaal van de veelbesproken nederlaag van Genk op Anderlecht. Woensdag moet het zelf ook naar het Lotto Park.

Voor de Vereniging wordt vlak voor het ingaan van de winterstop nog eens een stevige test om te zien of ze daadwerkelijk op een plaats in de top zes mogen hopen. Maar makkelijk zal het allesbehalve worden, want Anderlecht is dit seizoen in eigen huis ongeslagen. Enkel Club Brugge en Standard wisten er een punt mee te graaien.

Cercle zonder Denkey tegen Anderlecht

Bovendien wordt de opdracht voor Cercle nog wat moeilijker omdat het zelf ook een belangrijke pion zal moeten missen. Op Instagram kondigt topschutter Kevin Denkey immers aan dat hij verstek moet laten gaan voor de partij van woensdag.

"Beste supporters, ik moet jullie melden dat ik de cruciale wedstrijd op Anderlecht van woensdag niet zal kunnen spelen omwille van persoonlijke redenen", schrijft hij. "Desondanks sta ik helemaal achter mijn ploeg en wens ik hen een uitzonderlijke wedstrijd. Jullie steun is ook enorm belangrijk voor ons. Laat ons verenigd blijven in goede en in slechte tijden."

Tragisch nieuws voor Denkey

Het Laatste Nieuws en Het Nieuwsblad weten dat de moeder van Denkey overleden is en dat hij daarom verstek laat gaan voor Anderlecht. Hij reist immers meteen af naar zijn thuisland Togo om zijn familie bij te staan.

Cercle ziet daardoor een zeer belangrijke offensieve pion wegvallen en trainer Miron Muslic zal moeten schuiven met zijn pionnen. Een volwaardig alternatief is er immers niet, want de 18-jarige Etonde is de enige andere spits in de kern. In januari komt er met Felipe Augusto wel nog een extra aanvaller bij.

POLL: Logisch dat hij verstek laat gaan voor Anderlecht?

Meest recent

Straffe transferwending Dolberg na Anderlecht-vierklapper?

Kasper Dolberg was na zijn blessure nog op zoek naar zijn beste vorm, maar in de Champions Play-Offs ...

1
1
Clash met Club Brugge: Geraerts geeft Union gouden tip

Door de één op negen van KRC Genk in de voorbije weken kreeg de titelstrijd in de ...

40
40
"Van koffiedrinken naar de spoed": Derksen verklaart absentie bij Vandaag Inside

Ook in de huidige jaargang is het weer een woelig seizoen van Vandaag Inside. De Nederlandse ...

11
11
Antwerp baalt alweer: "Dan was het klaar geweest"

Halfweg de Champions' Play-Off wacht Antwerp nog altijd op een eerste zege. Woensdagavond kwamen ze ...

24
24
'Knaltransfer Stassin: deze club wil doorduwen'

De jongste maanden laat Lucas Stassin van zich spreken in Frankrijk, want hij scoort bij ...

38
38
Hazard schiet terug naar Dolberg met boodschap op matchbal

De play-offs waren tot dusver een sof voor Anderlecht, maar woensdagavond wist het eindelijk nog ...

115
115
'UEFA gooit Champions League op de schop: grote regelwijziging'

Er is dit seizoen zeer veel veranderd in de Champions League. De UEFA voerde het zogenaamde ...

437
437
'Verlaat Raphinha Barcelona? Drie clubs in de running'

FC Barcelona ligt nog steeds op koers om een geweldig seizoen te beleven. Het staat nog altijd aan ...

58
58
'Club Brugge doet voorstel, publiekslieveling twijfelt'

Club Brugge kan mits een zege tegen Union SG een enorme stap naar een volgende landstitel zetten. ...

479
479
"Dit is onaanvaardbaar": crisis bij dramatisch AA Gent

AA Gent verloor met 5-0 van RSC Anderlecht. De Buffalo's spelen dramatisch en zondag moeten ze ...

178
178
Lokeren-Temse neemt gedwongen afscheid van clubicoon

Lokeren-Temse leefde weer helemaal op onder Stijn Vreven. De club is ondertussen ook bezig met ...

76
76
'Simic kan kassa Anderlecht vullen: twee clubs dringen aan'

RSC Anderlecht gaat in de zomer de kern opfrissen. De club gaat ook spelers van de hand doen en ...

442
442
Hayen bonjourt publiekslieveling genadeloos buiten

Michal Skoras, ooit publiekslieveling onder coach Nicky Hayen, lijkt bij Club Brugge op een zijspoor ...

457
457
'JPL-club gaat voor transferstunt bij RB Leipzig'

KVC Westerlo wil zich profileren als een club waar binnen- en buitenlandse talenten speelkansen ...

56
56
'De Bruyne krijgt interessant voorstel: Henry doet belletje'

Kevin De Bruyne begint stilaan grof wild te worden op de transfermarkt. De middenvelder verlaat ...

652
652
Dolberg leeft op: "Anders was ik boos geweest"

RSC Anderlecht won met 5-0 van AA Gent en de fans konden nog eens trots zijn op hun ploeg. Kasper ...

214
214
KRC Genk in de problemen: "Dat gaan we niet toelaten!"

KRC Genk laat voorlopig geen goede indruk achter in de Play-Offs. Ze speelden 1-1 op het veld van ...

248
248
Anderlecht slaat toe: "Potentieel Champions League-niveau"

RSC Anderlecht heeft na Cédric Hatenboer met Mihajlo Cvetković een tweede zomeraanwinst ...

212
212
Genk krijgt forse klappen: noodscenario voor Heynen?

KRC Genk zit momenteel in een moeilijke periode. Na de dure nederlagen tegen Club Brugge en Union ...

531
531
Crisis bij Gent: fans eisen uitleg, Baro gaat furieus tekeer

AA Gent zit momenteel in de hoek waar de rake klappen vallen. Slechts enkele dagen na de ...

1065
1065

Meer sportnieuws