Cercle Brugge baalt: "Anderlecht van de mat geveegd"

door
Cercle Brugge baalt:

Cercle Brugge is bezig aan een uitstekend seizoen tot dusver. Maar het is Groen-Zwart dan toch niet gelukt om het kalenderjaar 2023 af te sluiten met een plekje in de top zes. Zo verloor de revelatie woensdagavond met 2-0 op het veld van RSC Anderlecht.

De Bruggelingen kwamen vorig seizoen al meer dan degelijk voor de dag. In de huidige jaargang heeft de ploeg van coach Miron Muslic echter nog een stap gezet. Met de typische energieke speelstijl, die gepaard gaat met hoog druk zetten, strijdt de Vereniging volop mee voor een Play-Off I-ticket.

LEES OOK Cercle beschermt antiheld: "Hij kan nog belangrijk zijn"

Woensdag kon Cercle ook een grote stap zetten richting de belangrijkste nacompetitie. Bij een overwinning in het Lotto Park, kwam Groen-Zwart immers op gelijke hoogte van Club Brugge en KRC Genk op de vierde plaats. Maar de Vereniging botste op een uiterst efficiënte thuisploeg.

Sterke eerste helft

Nochtans hadden de bezoekers voldoende kansen om minstens met een punt aan de haal te gaan. Zeker in de eerste helft was Cercle veruit de gevaarlijkste ploeg. Kasper Schmeichel werd meermaals aan het werk gezet en ook het doelhout trilde, maar een doelpunt viel uiteindelijk niet.

Achteraf heerste dan ook de nodige teleurstelling in het Brugse kamp. "We hebben Anderlecht in de eerste helft van de mat geveegd. We waren heer en meester. Maar het is hun kwaliteit om die cruciale momenten te pakken en dat hebben ze gedaan", baalde Hannes Van der Bruggen bij Sporza.

Geen schande tegen titelkandidaat

LEES OOK Cercle of AA Gent: dupe CL-loting Club Brugge bekend

Ook Muslic had uiteraard om meer gehoopt. Maar over het algemeen was hij toch tevreden over wat zijn ploeg liet zien, zeker omdat Anderlecht dit seizoen weer een titelkandidaat lijkt. "We hebben alles gegeven en goed gespeeld. Maar we hebben onze momenten niet gegrepen en dat moet je doen tegen zo'n tegenstander. Zij hebben ons wel afgestraft. Maar kijk, Anderlecht speelt voor de titel en wij kunnen best leven met de 7e plaats in de stand. We blijven op dat elan doorgaan", aldus de Brugse trainer.

POLL: Welke score geeft u aan het seizoen van Cercle tot dusver?

Meest recent

Ongezien! Stoppen slaan door bij Hasi, spelers moeten ingrijpen

Nog geen week na de cruciale overwinning op het veld van Union SG, heeft KV Mechelen opnieuw steken ...

33
33
'Knaltransfer Club in stroomversnelling: Juve opent gesprekken'

Club Brugge is bezig aan een uitstekende campagne in de Champions League. Logischerwijs hebben ...

160
160
'Harde keuzes Hubert: revelatie in problemen bij Anderlecht'

RSC Anderlecht sneuvelde donderdagavond tegen Fenerbahçe in de Europa League. Een ...

136
136
Storck verrast bij KV Kortrijk: "Beter dan toen"

KV Kortrijk stelde Bernd Storck voor als de nieuwe trainer. De coach moet de Kerels in de Jupiler ...

59
59
Ophef na KV Mechelen - STVV: Hasi woedend op supporter

Een bijzonder pover KV Mechelen speelde 1-1 tegen STVV. De Maneblussers speelden amper iets klaar en ...

317
317
Anderlecht baalt: twee Genk-parels glipten door de handen

KRC Genk is al vele jaren een van de voorbeeldclubs in België inzake jeugdopleiding. De ...

266
266
STVV zadelt KV Mechelen alsnog met kater op

Om 20u45 stond er onderaan het klassement een bijzonder belangrijk duel op het programma: KV ...

120
120
Fink waarschuwt: "Moeilijk om hen te verslaan"

KRC Genk is aan een zeer goed seizoen bezig in de Jupiler Pro League. Ze staan acht punten voor op ...

123
123
RSCA-revelatie: "Voel me meer op mijn gemak op die positie"

Bij RSC Anderlecht heeft Thomas Foket een probleem. Hij is de nummer drie op de rechtsachterpositie. ...

181
181
Zulte Waregem deelt Jong Genk ferme tik uit

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee matchen op het programma. RWDM ontving Francs ...

109
109
Einde verhaal na straf avontuur voor Mertens en Vertonghen?

Jan Vertonghen en Dries Mertens liggen met RSC Anderlecht en Galatasaray uit de Europa League. ...

289
289
Anderlecht is het beu en straft 'fans' tegen Union SG

RSC Anderlecht kende een degelijke Europese campagne, maar een deel van de fans hebben zich dit ...

815
815
Red Flames van hemel naar de hel in extra tijd

De Red Flames begonnen vanavond aan hun nieuw tijdperk. Elisabet Gunnarsdottir werkte haar eerste ...

95
95
Hasi looft pion: "Zo iemand hadden we vorig jaar niet"

Het is duidelijk: Besnik Hasi heeft van hogerhand toch wel een veeg uit de pan gekregen omwille van ...

44
44
Roofe (ex-Anderlecht) vindt eindelijk nieuwe club

Kennen jullie Kemar Roofe nog? De Britse aanvaller speelde jaren geleden voor RSC Anderlecht. Hij ...

39
39
KV Mechelen - STVV: Hasi en Mazzu wisselen één keer

KV Mechelen en STVV openen vanavond de 27ste speeldag in de Jupiler Pro League. Dat is voor de twee ...

35
35
Nieuwe eigenaar bij STVV? DMM reageert

STVV staat voor een zeer belangrijk duel tegen KV Mechelen. Ze moeten er vanavond punten rapen en ...

107
107
'Anderlecht wil 'kind van het huis' tot 2030 vastleggen'

RSC Anderlecht is bezig met een aantal contracten. Olivier Renard merkt wel dat het niet van een ...

392
392
'Mannaert vangt bot: Rode Duivels mislopen toptalent'

Vincent Mannaert is op een missie. De technisch directeur van de voetbalbond hoopt een aantal ...

462
462
'Grootmacht loopt blauwtje: prijskaartje Jashari bekend'

Wie dacht dat Vincent Mannaert zijn vertrek een groot gat zou achterlaten bij Club Brugge komt ...

1296
1296

Meer sportnieuws