"AA Gent richt pijlen op nieuwe spits: bod van één miljoen'

door

Tarik Tissoudali vertrekt na nieuwjaar naar de Afrika Cup, en dus krijgt de niet geselecteerde Gift Orban dan allicht weer vol zijn kans bij AA Gent. Of denkt Hein Vanhaezebrouck daar misschien toch anders over?

Niet alleen kan hij opnieuw rekenen op Laurent Depoitre, wiens profiel beantwoordt aan Vanhaezebrouck zijn verlangen naar nog een targetman, blijkbaar zijn de Buffalo's tevens nog op zoek naar wat vers bloed voorin.

Gent zoekt spits

Hoewel de spoeling vooral in de achterhoede dun is liet Het Nieuwsblad eerder al weten dat ook een extra aanvaller welkom is. Dat wordt in een transferoverzicht dat de krant zopas publiceerde nu nogmaals bevestigd.

Volgens het Bosnische medium Faktor staat Renan Oliveira (26) alvast op de verlanglijst in de KAA Gent Arena. Meer nog: AA Gent zou ondertussen zelfs reeds een officieel bod hebben uitgebracht op de Braziliaanse spits.

Bod van 1 miljoen

Nog volgens dezelfde bron ontving zijn huidige werkgever FK Sarajevo, waar Oliveira sinds zijn aankomst een jaar geleden goed was voor 17 goals en zes assists in 32 duels, een bod van één miljoen euro voor de linkspoot.

Een bedrag dat overeenstemt met de geschatte marktwaarde van Oliveira, die de voorbije jaren een resem clubs in onder meer Slovakije, Malta, Oekraïne, Portugal en Litouwen versleet en tot medio 2025 vastligt in Sarajevo.

POLL: AA Gent kan nog een extra spits gebruiken

Meest recent

Vandenbempt velt hard oordeel: "Anders voorbij voor Genk"

KRC Genk stond lange tijd aan de kop van het klassement, maar in de Champions Play-Offs gaat het ...

1
1
Van kwaad naar erger: Bakayoko compleet belachelijk gemaakt

Vorig seizoen speelde Johan Bakayoko de pannen van het dak bij PSV, maar dit seizoen loopt het een ...

6
6
Radja Nainggolan komt met straffe transferbelofte

Radja Nainggolan maakt dit seizoen veel indruk bij Lokeren-Temse in de Challenger Pro League. De ...

33
33
Genk dubbel bestolen? "Waar zit je verstand dan als VAR?"

KRC Genk leed zondag een erg dure nederlaag op eigen veld tegen Antwerp FC. De Limburgers mochten ...

52
52
Vanzeir met grond gelijk gemaakt: "Een Gudjohnsen II"

AA Gent zit momenteel in de hoek waar de klappen vallen en profileert zich steeds nadrukkelijker als ...

97
97
'Vertrek Jutgla in stroomversnelling: Club legt prijs vast'

Ferran Jutgla liet de laatste twee duels een mindere indruk achter, maar kan desondanks terugblikken ...

315
315
Theatrale Penders stevig aangepakt: "Slaat nergens op"

Antwerp FC boekte afgelopen zondag een verrassende zege op het veld van KRC Genk. Een geweldig ...

225
225
'Real breekt ongeschreven regel: straffe toekomstwending Courtois'

Real Madrid moest afgelopen weekend de duimen leggen in de bekerfinale, maar blijft wel nog kans ...

339
339
Antwerp leeft weer: voorwaarde voor vierde plaats bekend

Antwerp FC maakte afgelopen weekend een einde aan een erg negatieve reeks. Op het veld van KRC Genk ...

260
260
'Ancelotti heeft nieuwe topjob beet, Real vindt plan-B'

Titelverdediger Real Madrid moet deze week vanuit de zetel toekijken hoe gestreden wordt voor een ...

66
66
'Explosieve JPL-deal: nachtmerrie voor Club Brugge'

Club Brugge dreigt Lynnt Audoor, een van hun grote talenten, kwijt te spelen aan ...

253
253
'Karetsas neemt drastische beslissing op transfermarkt'

KRC Genk dreigt alsnog naast de landstitel te grijpen, maar beschikt over voldoende elementen om ...

235
235
'Nieuwe steunpilaar voor City: eerste bod van tafel geveegd'

Manchester City plaatste zich zondag voor de finale van de FA Cup en maakt zo toch nog kans om het ...

201
201
'Club Brugge in actie: aanvaller weg, nieuwe topspits komt'

Club Brugge betwist komende zondag de bekerfinale en maakt op vier speeldagen van het einde nog ...

1113
1113
'Alles voor bekerwinst: Hasi legt finaleploeg nu al vast'

RSC Anderlecht kruist donderdagmiddag de degens met Antwerp FC, maar de focus ligt ongetwijfeld ook ...

262
262
'Charleroi wil Antwerp aftroeven in jacht op diepe spits'

Marc Overmars moet komende zomer alweer heel wat vacatures zien te vullen bij Antwerp. Een van de ...

277
277
Vanhaezebrouck maakt gehakt van AA Gent: "Beneden niveau"

Om de ondermaatse resultaten te kaderen trad AA Gent recent in overleg met de supporters. ...

298
298
Hayen moet puzzelen: 4 sterkhouders out bij Club Brugge?

Met een magere één op zes tegen rechtstreekse concurrent Union deed Club Brugge een ...

633
633
Unscripted Drama: ontknoping titelrace ligt nu al vast

KRC Genk en Club Brugge boekten de voorbije dagen een magere één op zes, en dus staat ...

330
330
'Vidarsson staat pal: AA Gent weigert openingsbod'

AA Gent dreigt straks voor het eerst sinds jaren nog eens naast een Europees ticket te grijpen. Dat ...

357
357

Meer sportnieuws