De Condé verklaart nieuwe gezichten: "Zij toonden zich"

door
De Condé verklaart nieuwe gezichten:

KRC Genk trekt vanaf morgen naar Benidorm om er het voetbaljaar 2024 voor te bereiden. De Limburgers moeten veel stabieler gaan presteren, nadat ze de afgelopen maanden toch wat wisselvallig waren. Wouter Vrancken nam 27 spelers mee. 

Zes talenten mee op stage

Naast 21 A-spelers stappen ook 6 Jong Genkies mee op het vliegtuig richting de Spaanse zon. Brad Manguelle, Kamiel Van De Perre, Thomas Claes, Noah Adedeji-Stenberg, Christian Akpan en Konstantinos Karetsas vervoegen de eerste ploeg op stage. Head of Football Dimitri De Condé gaf er meer uitleg over. Ondertussen raakte bekend dat Van de Perre moest afhaken wegens ziekte, Ibrahim Sory Bangoura en Alfred Caicedo werden alsnog bij de selectie gehaald.

Vrancken heeft een héél brede kern met 25 spelers, maar door de afwezigheid van Bilal El Khannouss, Joris Kayembe, Alieu Fadera en Joseph Paintsil liggen er kansen in het verschiet voor de jonge talenten. Mathias Galarza is niet van de partij. Zijn vrouw ligt in het ziekenhuis in Argentinië.

Vier afwezigen bij Genk

"Met de Africa Cup in het verschiet, missen we 4 spelers in Benidorm. We kijken logischerwijs richting Jong Genk om de gaten in te vullen die daar vallen. We spelen twee oefenwedstrijden in Spanje. Daarvoor heb je een volledige kern nodig. De 6 jongens die meegaan hebben zich dit seizoen al bewezen bij Jong Genk. Dit is ook een manier om hen te belonen voor hun prestaties in 1B”, duidt Head of Football Dimitri de Condé de keuze op de clubkanalen.

Op dinsdag 9 januari neemt KRC Genk het op tegen FC Lugano. Twee dagen later geven ze het Duitse SC Paderborn ’07 partij. De volledige spelerslijst kan je hier terugvinden.

POLL: Gaat Genk schitteren in 2024?

Meest recent

MLS wordt steeds ‘Belgischer’: Lionel Messi en de rest

De Major League Soccer opent dit weekend weer de debatten. Het is uiteraard uitkijken naar het feit ...

2
2
Prachtige beelden: Preud'homme keert terug bij Benfica

Sinds enkele jaren is Michel Preud'homme onofficieel op pensioen. De 66-jarige ex-trainer lijkt niet ...

87
87
Kater voor Antwerp: "Moeten hier lessen uit trekken"

Antwerp had zaterdagavond een uitstekende zaak kunnen doen in de strijd om Play-Off I en de derde ...

67
67
Barça moet zwoegen maar herovert koppositie wel

FC Barcelona heeft zaterdag zijn koppositie weer ingenomen in La Liga. Het had die even moeten ...

16
16
Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

98
98
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

275
275
Oude bekende nekt Club NXT, RSCA Futures geven zege nog weg

In de Challenger Pro League heeft Lokeren-Temse een uitstekende zaak gedaan in de strijd om het ...

150
150
Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

46
46
Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

18
18
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

106
106
Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

In de Premier League mengt het Aston Villa van Youri Tielemans zich weer volop in de strijd om de ...

72
72
Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

34
34
Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

140
140
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

92
92
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

26
26
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

86
86
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

172
172
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

341
341
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

39
39
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

42
42

Meer sportnieuws