'Verrassende wending in transfersaga rond Hashioka'

door
'Verrassende wending in transfersaga rond Hashioka'

STVV is dit seizoen tot dusver één van de revelaties van de Jupiler Pro League, maar het lijkt erop dat de Kanaries nog voor het einde van de maand daarvoor de prijs zullen betalen. Ze lijken immers enkele sterkhouders te zullen gaan verliezen. AA Gent trekt aan de mouw van Matte Smets en ook Daiki Hashioka wordt het hof gemaakt.

De Japanse rechtsachter blijkt zich de voorbije maanden stevig in de kijker gespeeld te hebben. Hij werd eerder al gelinkt aan Club Brugge en KRC Genk, maar dat lijkt nooit aan de orde geweest te zijn. Wel concreet bleek de interesse uit Engeland te zijn en de voorbije dagen naderde een transfer.

Leeds twijfelt plots over Hashioka

De voorbije dagen leek Hashioka op weg te zijn naar Leeds United, maar volgens The Athletic staat die transfer nu op de helling. De Engelse traditieclub zou aan het twijfelen geslagen zijn doordat Hashioka zich vorige week tegen Union blesseerde. Daardoor was hij er zondag tegen Genk ook niet bij.

Toch hoeft Hashioka niet te treuren, want daardoor ligt nu plots voor hem de weg naar de Premier League open. Luton Town zou immers wel blijven doordrukken voor zijn komst. De nummer achttien in het klassement zou volop aan het onderhandelen zijn met STVV over de voorwaarden voor een definitieve transfer.

Luton slaat toe

Hashioka zou een overgang zelf ook wel zien zitten en in Engeland geloven ze dan ook dat de deal wel in orde zal raken. Bij Luton zou Hashioka op de rechterflank de concurrentie aan moeten gaan Chiedozie Ogbene en Issa Kaboré, die enkele jaren geleden nog bij KV Mechelen speelde.

STVV dreigt zo een sterkhouder te verliezen. Hashioka was de voorbije drie jaar aan de slag op Stayen, want hij kwam in januari 2021 over van Urawa Red Diamonds. Dit seizoen kwam hij in negentien wedstrijden tot twee goals en twee assists voor de Kanaries.

POLL: Zal Hashioka in de Premier League zijn stempel kunnen drukken?

Meest recent

‘Renard doet superkoopje: Anderlecht akkoord met toptalent’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Olivier Renard zal op de zomermercato weer ...

26
26
Guardiola verrast: "Ik ben niet fair geweest met Doku"

Manchester City kan deze week een gouden zaak doen met het oog op kwalificatie voor de Champions ...

6
6
Gent likt wonden: "Moeilijkste moment uit carrière"

Dat het verschil tussen de eerste drie en laatste drie in de Champions' Play-Off dit seizoen enorm ...

27
27
Vanderbiest bevestigt tegenvaller voor KV Mechelen

KV Mechelen heeft afgelopen weekend een slechte zaak gedaan in de strijd om eindwinst in de Europe ...

27
27
'Leicester degradeert: gevolgen voor Faes en El Khannouss'

Zondag viel voor Leicester City definitief het doek in de Premier League. De Foxes gingen met 0-1 ...

84
84
'Renard draait overuren: volgende target Anderlecht bekend'

Anderlecht kreeg afgelopen weekend nog maar eens de bevestiging dat het nog veel stappen zal moeten ...

72
72
Bondsparket grijpt in: incident Genk-Union krijgt staartje

KRC Genk kreeg zondag een mokerslag in de titelstrijd. Het leed tegen Union zijn tweede nederlaag op ...

507
507
Borkelmans ziet nog één groot manco bij KRC Genk

Sinds september stond KRC Genk onafgebroken aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar die ...

120
120
'Real Madrid bereidt bod van 100 miljoen voor op ster'

Real Madrid wist zondag maar net te vermijden dat het helemaal in een crisis belandde. Een late goal ...

95
95
Pijnpunt bij Antwerp: Ulderink en spelers in discussie

Antwerp wist zondag wel zijn eerste puntje te pakken in de Champions' Play-Off, maar veel reden tot ...

142
142
TRANSFERUURTJE: 'Club vangt nog meer, knaltransfer De Bruyne'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

618
618
Romeo Vermant: "Daar ben je niks mee zonder landstitel"

Nicky Hayen heeft er weer een positief probleem bij. In de aanval loopt Romeo Vermant op een wolk en ...

195
195
Matchen Serie A afgelast door overlijden paus Franciscus

Italië en heel de katholieke wereld is in rouw, nadat vandaag werd meegedeeld dat paus ...

0
0
Degryse over Genkie: "Nog niet klaar voor deze partijen"

KRC Genk verkeert op het verkeerde moment in een vormdipje, dat er wel degelijk is. De laatste drie ...

255
255
Wéér crisis bij Schalke 04: na Geraerts weer ontslag

Schalke 04 is een club die die al jaren door wanbeleid steeds verder naar beneden tuimelt. De club ...

114
114
Hugo Broos beleeft hallucinant moment: "De grootste bandiet!"

Hugo Broos werd in eigen land maar liefst vier keer verkozen tot trainer van het jaar. Zo was hij ...

122
122
Vandenbempt over Club: "Dat kan geen enkele andere topclub"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Blauw-Zwart boekte net als Union SG twaalf ...

849
849
Sadiki: "Daarom wonnen we van KRC Genk"

Union SG boekte een 12 op 12 en de zege tegen KRC Genk zorgt ervoor dat de Brusselaars op ...

189
189
Club Brugge krijgt goed nieuws over Simon Mignolet

Club Brugge is outstanding in de Play-Offs en was al vier keer indrukwekkend. De Bruggelingen wonnen ...

555
555
Thorgan Hazard ziet pijnpunt na gelijkspel tegen Antwerp

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC en had door de kansen aan het einde van de match ...

147
147

Meer sportnieuws