Slimani reageert enthousiast op verrassende terugkeer naar België

door
Slimani reageert enthousiast op verrassende terugkeer naar België

KV Mechelen heeft met Islam Slimani een nieuwe spits beet. De 35-jarige Algerijn maakt de overstap van het Braziliaanse Coritiba FC, al zullen velen hem vooral kennen van zijn periode bij RSC Anderlecht

Zowel Slimani als sportief directeur Tim Matthys lijken alvast bijzonder enthousiast met de nieuwe samenwerking. "Ik ben blij om terug te zijn in België en al zeker omdat het bij deze mooie club is", vertelt Slimani op de website van KV Mechelen "Samen met de ploeg en haar supporters wil ik het beste bereiken, dus ik ga me volledig geven."

KV Mechelen is de tweede Belgische club voor Slimani. De spits speelde in het verleden al voor ploegen als Monaco, Leicester City, Stade Brestois en Sporting CP. "Door de vele jammerlijke blessures en het vertrek van Yonas Malede was het zaak om de coach en de ploeg wat extra ademruimte en keuzemogelijkheden te geven", weet Matthys te vertellen. 

Natuurlijke leider

"Door de deal met Slimani zijn we daar in geslaagd", aldus de sportief directeur. "Islam wilde dolgraag naar Mechelen komen en wij zijn erg tevreden dat hij bij ons tekent. De kwaliteiten en de ervaring die hij bezit, zijn een meerwaarde voor onze ploeg.  Ook in de groep zal hij een belangrijke pion zijn want hij is een natuurlijke leider."

Als Slimani meteen kan spelen, wordt het vanavond een speciale partij voor de spits. Mechelen neemt het namelijk op tegen RSC Anderlecht, de ex-club van de Algerijn. In zijn periode bij Paars-Wit was Slimani goed voor negen doelpunten in zestien wedstrijden. 

POLL: Gaat Slimani potten breken bij KV Mechelen?

Meest recent

Opvallend: 'Union wil shoppen bij titelconcurrent'

De strijd om de titel lijkt na afgelopen weekend meer dan ooit een driekoppige race tussen Club ...

0
0
Club Brugge krijgt goed & slecht nieuws uit ziekenboeg

Dankzij een vlotte 0-5 zege tegen AA Gent nam Club Brugge zondag de koppositie over van KRC Genk. De ...

144
144
Nieuwe beelden Genk-Union: echte ballengooier bekend?

Union wist zondag als eerste ploeg dit seizoen te winnen op het veld van KRC Genk, waar de potjes in ...

670
670
'Done deal: Anderlecht heeft tweede zomeraanwinst al beet'

Na het gelijkspel tegen Antwerp is de nul van het bord, maar RSC Anderlecht wacht wel nog steeds op ...

163
163
Kompany zet op speelse wijze journalist op zijn plaats

Bayern München pakt weldra weer de titel in de Bundesliga. Een straffe prestatie en Vincent ...

90
90
Van der Vaart voorspelt wel héél opvallend Eredivisie-einde

PSV kwam afgelopen weekend niet in actie, maar de Nederlandse topclub zag dat Ajax met 4-0 verloor ...

53
53
Standard Femina wint beker en deelt Anderlecht ferme tik uit

Bij de dames stond er vandaag de bekerfinale tussen Standard en RSC Anderlecht op het programma. De ...

120
120
Blunder van AA Gent? "Rode Duivels is een optie"

Belgische ploegen kijken al wat vaker in de eigen groententuin en dat is positief. Maar het kan ...

157
157
Na de spreekkoren: hoe denken fans écht over Vandenhaute?

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Als er één team verdiende te ...

316
316
Vandenbempt verklaart waarom Genk verloor van Union

Union SG won met 1-2 van KRC Genk. De Brusselaars doen zo volop mee voor de titel en Racing Genk zag ...

326
326
Kompany glundert: droomaanwinst is plots gratis op te pikken

Vincent Kompany is dit seizoen met Bayern München op weg naar de landstitel. Dichtste ...

106
106
Na Anderlecht-kritiek komt Dendoncker met heuglijk nieuws

Leander Dendoncker speelt dit seizoen op huurbasis bij RSC Anderlecht. De verdediger kreeg echter al ...

148
148
Sadiki over incident KRC Genk-Union: “Ik moet er om lachen…”

Union SG won op het veld van KRC Genk en zo gaat de titelstrijd tussen drie clubs: Club Brugge, KRC ...

354
354
‘Renard doet superkoopje: Anderlecht akkoord met toptalent’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Olivier Renard zal op de zomermercato weer ...

496
496
Guardiola verrast: "Ik ben niet fair geweest met Doku"

Manchester City kan deze week een gouden zaak doen met het oog op kwalificatie voor de Champions ...

139
139
Gent likt wonden: "Moeilijkste moment uit carrière"

Dat het verschil tussen de eerste drie en laatste drie in de Champions' Play-Off dit seizoen enorm ...

131
131
Vanderbiest bevestigt tegenvaller voor KV Mechelen

KV Mechelen heeft afgelopen weekend een slechte zaak gedaan in de strijd om eindwinst in de Europe ...

96
96
'Leicester degradeert: gevolgen voor Faes en El Khannouss'

Zondag viel voor Leicester City definitief het doek in de Premier League. De Foxes gingen met 0-1 ...

198
198
'Renard draait overuren: volgende target Anderlecht bekend'

Anderlecht kreeg afgelopen weekend nog maar eens de bevestiging dat het nog veel stappen zal moeten ...

151
151
Bondsparket grijpt in: incident Genk-Union krijgt staartje

KRC Genk kreeg zondag een mokerslag in de titelstrijd. Het leed tegen Union zijn tweede nederlaag op ...

848
848

Meer sportnieuws