Waalse analist dropt bommetje: transfersom Thiago pak lager?

door
Waalse analist dropt bommetje: transfersom Thiago pak lager?

Club Brugge zorgde een weekje geleden voor een grote verrassing door de zomerse transfer van Igor Thiago aan te kondigen. De Braziliaanse spits zou voor een recordsom naar Brentford FC trekken. Al worden plots grote twijfels geplaatst bij de genoemde bedragen.

Nadat recordaanwinst Roman Yaremchuk door de mand was gevallen, moest Club Brugge afgelopen zomer op zoek naar een nieuwe spits. Uiteindelijk besloot men dus voor Thiago te gaan. De Braziliaan had bij Ludogorets immers mooie dingen laten zien. Onder meer op het Europese niveau, bijvoorbeeld in het tweeluik tegen Anderlecht.

LEES OOK Club Brugge maakt ambities… van Marc Coucke waar

Uiteindelijk werd een slordige 8 miljoen euro voor hem betaald. Aanvankelijk leek dat niet zo'n goede investering. Na een degelijke start kende de spits in het najaar immers een zware terugval. Maar na een dubbelklapper op het veld van Besiktas herpakte Thiago zich op indrukwekkende wijze.

Recordsom in JPL

Zo scoorde hij plots het ene doelpunt na het andere, inmiddels staat zijn teller dit seizoen al op 26 stuks. En die cijfers leverden hem inmiddels dus een mooie transfer op. Vorige week kondigde Club namelijk aan dat Thiago na het seizoen naar Brentford vertrekt, dat fors blijkt te investeren in zijn komst.

Naar verluidt leggen de Engelsen zo'n 34 miljoen euro op tafel, een bedrag die via haalbare bonussen kan oplopen tot een recordsom van 37 miljoen euro. Daar zou bovendien een percentage op de latere doorverkoopsom bovenop komen. Het maakt van Thiago de duurste vertrekker ooit in de Jupiler Pro League.

Veel minder hoog bedrag?

LEES OOK Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Maar achter die bedragen worden nu plots grote vraagtekens geplaatst. De Waalse analist Stéphane Streker liet bij La Tribune immers verstaan dat Thiago veel minder zou opbrengen. "Ik ga mijn bron niet noemen, maar het is echt een heel goede bron. Het blijkt dat de cijfers zijn opgewaardeerd en niet geverifieerd zijn. Het gaat om communicatie van de clubs en wij zijn er met onze neus ingetrapt", aldus Streker, die niet veel later toch zijn bron onthulde. "Het is een voorzitter van een club. Zoek maar welke, er zijn er 16. Maar hij heeft me echt gezegd dat het bij Thiago geen 37 miljoen euro was."

POLL: Gelooft u dat Thiago echt 37 miljoen zal opleveren?

Meest recent

Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

61
61
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

31
31
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

11
11
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

22
22
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

102
102
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

190
190
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

36
36
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

26
26
Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

41
41
'PSV haalt uit en strikt plots ex-spits van Arsenal'

PSV probeerde op het einde van de transfermarkt nog een spits op te kop te tikken. Noah Ohio ...

41
41
"Ik wil Genk helpen in de titelstrijd met Club Brugge"

De titelstrijd lijkt voorlopig tussen KRC Genk en Club Brugge te gaan. Union SG en RSC Anderlecht ...

295
295
Mika Godts geniet bij Ajax: "Zoals bij Anderlecht"

Mika Godts is uitegroeid tot een van de smaakmakers van Ajax. De Belgische flankaanvaller kende zijn ...

167
167
Boskamp looft Union-pion: "Zich getoond in Europa"

Union SG heeft een gouden kans laten liggen tegen Ajax. Alles leek erop te wijzen dat ze de ...

60
60
Manchester United realiseert comeback in spektakelstuk

Manchester United verkeert in zijn grootste crisis ooit. De ooit zo fiere Engelse topclub ging ...

43
43
KV Kortrijk verklaart vroege ontslag van Vanderhaeghe

KV Kortrijk ontsloeg Yves Vanderhaeghe na amper twee maanden. Bernd Storck keerde terug naar het ...

213
213
'Juventus gaat voor deal van 45 miljoen euro'

Juventus kent een zeer pover seizoen. De Oude Dame is al jaren een subtopper in de Serie A, dat ...

89
89
"Club Brugge is zeker niet kansloos tegen Aston Villa"

Club Brugge lootte Aston Villa voor de achtste finales van de Champions League. De Engelse subtopper ...

201
201
Kompany: "Dat maakte ik ook mee bij Anderlecht"

Vincent Kompany doet het uitstekend bij Bayern München. De ploeg is op weg naar de landstitel ...

141
141
Welke tegenstanders Beerschot? Dom voorspelt deelnemers Play-Downs

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League komt steeds dichterbij en dus nadert ...

224
224
Club schrijft historie: "Beste Belgische prestatie in Europa deze eeuw"

Club Brugge zorgde deze week voor een erg straffe prestatie. Blauw-Zwart plaatste zich immers voor ...

429
429

Meer sportnieuws