KV Mechelen krijgt serieuze mokerslag in strijd om play-offs

door
KV Mechelen krijgt serieuze mokerslag in strijd om play-offs

Slecht nieuws uit het kamp van KV Mechelen. De 'Kakkers' zullen het een tijdje moeten stellen zonder seizoensrevelatie Bill Antonio. De rechtsbuiten blesseerde zich in de partij tegen Cercle Brugge. 

KV Mechelen won de partij tegen de 'Vereniging' met 2-3, maar moest na een halfuur toekijken hoe Bill Antonio het veld moest verlaten nadat hij met z'n voet in het gras bleef steken. Gazet van Antwerpen weet te melden dat er gevreesd wordt voor een kruisbandblessure en dat er vandaag verdere testen worden gedaan. 

Maanden aan de kant

Bij een test maandag bleek dat de knie van Antonio alvast stevig beschadigd is. Als zijn kruisbanden gescheurd zijn, bestaat de kans dat hij maandenlang buiten strijd is. Verschrikkelijk nieuws dus voor KV Mechelen, dat nog steeds in de running is voor een plekje in de Champions' Play-Offs. 

Met nog twee wedstrijden te gaan staan 'de Kakkers' op de achtste plaats in de Jupiler Pro League. Zowel Cercle Brugge, KRC Gent en KAA Gent, respectievelijk vijfde, zesde en zevende, hebben amper één punt meer. 

Dit weekend ontvangt KV Mechelen in eigen huis Westerlo, dat elfde staat in de stand. Op de laatste speeldag van de reguliere competitie trekt het naar OH Leuven, dertiende in de Belgische competitie. De Leuvenaars moeten winnen als ze zich nog willen verzekeren van behoud in de hoogste klasse van het Belgisch voetbal. 

POLL: Haalt KV Mechelen de Champions' Play-Offs nog?

Meest recent

Prachtige beelden: Preud'homme keert terug bij Benfica

Sinds enkele jaren is Michel Preud'homme onofficieel op pensioen. De 66-jarige ex-trainer lijkt niet ...

60
60
Kater voor Antwerp: "Moeten hier lessen uit trekken"

Antwerp had zaterdagavond een uitstekende zaak kunnen doen in de strijd om Play-Off I en de derde ...

49
49
Barça moet zwoegen maar herovert koppositie wel

FC Barcelona heeft zaterdag zijn koppositie weer ingenomen in La Liga. Het had die even moeten ...

13
13
Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

92
92
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

223
223
Oude bekende nekt Club NXT, RSCA Futures geven zege nog weg

In de Challenger Pro League heeft Lokeren-Temse een uitstekende zaak gedaan in de strijd om het ...

133
133
Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

42
42
Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

18
18
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

98
98
Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

In de Premier League mengt het Aston Villa van Youri Tielemans zich weer volop in de strijd om de ...

68
68
Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

33
33
Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

140
140
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

89
89
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

26
26
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

80
80
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

166
166
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

327
327
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

39
39
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

41
41
Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

69
69

Meer sportnieuws