Titelkandidaat panikeert niet: "Vooral naar onszelf kijken"

door
Titelkandidaat panikeert niet:

De motor van Union SG lijkt de laatste wedstrijden wat te sputteren. De Brusselaars verloren eerst in de Conference League en kwamen het afgelopen weekend niet verder dan een gelijkspel tegen AA Gent. En dat met de levensbelangrijke play-offs voor de deur.

Union staat al zowat het hele seizoen op kop in de Jupiler Pro League en ontpopte zich tot titelkandidaat nummer één. De Unionisten legden bijwijlen al heerlijk voetbal op de mat, maar tegen Gent was 1-1 het teleurstellende eindresultaat.

Castro-Montes is eerlijk

LEES OOK 'Toch nog transfer Van der Heyden dankzij oude bekende'

Alessio Castro-Montes was achteraf eerlijk in zijn analyse. "Het was zeker niet onze beste wedstrijd, maar we moeten geen excuses zoeken", tekende Sporza op. "We waren niet goed genoeg en moeten vrede nemen met een punt."

Castro-Montes zorgde zelf voor de gelijkmaker, nadat Gent de leiding had genomen via Gerkens. "Ik ben zeer blij met mijn doelpunt, maar ik had liever gewonnen", stelde hij het ploegbelang voorop.

Union moet goede play-offs spelen

Wat betekent dit nu voor de play-offs? "We moeten vooral naar onszelf kijken", denkt Castro-Montes. "We hebben nog altijd zes punten voorsprong en alles in eigen handen. Het zal gewoon heel belangrijk zijn om goede play-offs te spelen. 8 of 6 punten, dat maakt niet zoveel uit. We moeten gewoon 100 procent klaar zijn voor die play-offs."

LEES OOK Joos kan ogen niet geloven met JPL-revelatie: “Een wereldwonder”

Union sluit de reguliere competitie af met een topper tegen Antwerp. Een goede prestatie op de Bosuil zou Alexander Blessin en co nog wat extra vertrouwen geven voor de start van de play-offs.

POLL: Wordt Union kampioen?

Meest recent

'Oude bekende JPL dan toch niét naar Anderlecht'

Er lijkt nog heel wat te gaan bewegen bij RSC Anderlecht. Olivier Renard gaat wellicht nog in- en ...

37
37
'Hertha BSC klopt plots aan voor deal met Anderlecht'

Gaat er vandaag nog het een en ander gebeuren bij RSC Anderlecht? De Brusselaars zien mogelijk nog ...

125
125
KV Mechelen houdt been stijf: Westerlo baalt enorm

KVC Westerlo boekte gisteren een zeer deugddoende zege op het veld van KV Kortrijk. Trainer Timmy ...

80
80
Druk op Hubert neemt toe: "Het is 100% van moeten"

RSC Anderlecht krijgt maar geen regelmatig in de prestaties. Na een 6 op 18 is het stilaan crisis in ...

208
208
'Beerschot grijpt naast ex-toptalent Genk en Club Brugge'

Beerschot heeft een zeer bedenkelijk transferbeleid. De Kielse Ratten gaan stevig verzwakt uit de ...

103
103
AA Gent krijgt duidelijke tip over nieuwe trainer

AA Gent won met 1-0 van RSC Anderlecht, maar speelde allerminst een geweldige partij. Het speelde 40 ...

315
315
"Ik vraag mij af waarom Napoli aan Amuzu denkt?"

Francis Amuzu wordt gelinkt aan Napoli, Real Mallorca, Gremio en Paris FC. Het is duidelijk dat de ...

95
95
Ex-publiekslieveling Standard redder in nood voor Rouches?

Bij Standard zijn ze volop bezig met het overnamedossier. Luciano D’Onofrio wordt genoemd, ...

204
204
Antwerp-familie in diepe rouw na tragisch overlijden

Sportief kende Antwerp gisteren een fantastische dag. Na een waanzinnig slot werd Club Brugge ...

129
129
De Bilde begrijpt Renard niet: "Zou vreemde transfer zijn"

Olivier Renard kende al een drukke mercato, al mogen daar ook de nodige vraagtekens bij gezet ...

556
556
'Overmars pakt uit: twee deadline day-aanwinsten Antwerp'

Antwerp FC boekte zondagmiddag een bijzonder deugddoende zege op eigen veld tegen Club Brugge. En ...

365
365
Transferblunder Club Brugge? "Zal een bom geld kosten"

Club Brugge versterkte zich deze wintermercato met de beloftevolle verdediger Vince Ojusi. Voorts ...

627
627
Engelse media pakken De Bruyne aan na nieuwe afgang City

Manchester City toonde de voorbije weken tekenen van beterschap, maar blijkt nog lang niet genezen. ...

229
229
'Anderlecht krijgt enorme opsteker voor bekerclash op Bosuil'

RSC Anderlecht leed zondagavond een pijnlijke competitienederlaag op het veld van AA Gent. De ...

504
504
‘Keihard verdict bij Club Brugge: zijn dagen zijn geteld’

Jorne Spileers werd vorig seizoen nog gezien als een groot talent bij Club Brugge en zelfs even Rode ...

853
853
Deadline Day: Amuzu naar uitgang, ultieme toptransfer bij Club?

Maandag om middernacht sluit de winterse transfermarkt ook in België onverbiddelijk zijn ...

607
607
Opvallende transfers Tissoudali en Vertessen, Ramos van straat

Maandag om middernacht sluit de wintermercato in heel wat grote voetballanden. De transfercarrousel ...

267
267
'Club Brugge beslist over last-minute komst nieuwe topspits'

Club Brugge incasseerde zondag een flinke opdoffer door in extremis nog te verliezen op het veld van ...

1245
1245
Anderlecht bestolen in Gent? Oud-ref beoordeelt rode kaart

RSC Anderlecht is er zondagavond op het veld van AA Gent niet in geslaagd om zijn Europese kater weg ...

1064
1064
Theate heeft definitieve overgang helemaal beet

Arthur Theate maakte vorige zomer een zeer verrassende transfer. De Rode Duivel leek op het punt te ...

77
77

Meer sportnieuws