Chelsea in halve finales, De Winter maakt indruk tegen Juve

door
Chelsea in halve finales, De Winter maakt indruk tegen Juve

In de Engelse FA Cup is ook de derde halvefinalist gekend. Chelsea FC plaatste zich zondagnamiddag immers ten koste van Leicester City. Koni De Winter verzilverde zijn eerste selectie bij de Rode Duivels dan weer met een sterke prestatie tegen moederclub Juventus.

Serie A

Het werd een mooie week voor De Winter. Donderdag werd de 21-jarige verdediger immers een eerste keer opgeroepen voor de Rode Duivels. Maar alvorens hij zich bij de nationale ploeg meldt, moest hij eerst nog aan de bak met Genoa CFC. Zo stond zondag een Serie A-duel tegen zijn moederclub Juventus op het programma.

En De Winter maakte een goede beurt tegen de Oude Dame. Hij speelde een sterke match tegen zijn directe tegenstander Vlahovic, die in de slotfase overigens rood pakte. Daarmee hielp de jong Belg om de nul te houden, wat ook een punt opleverde: 0-0-eindstand. Door deze slipper kan Juventus, momenteel derde in de stand, later op de dag extra terein verliezen op de twee clubs uit Milaan.

FA Cup

Titelverdediger Manchester City en stuntploeg Coventry City plaatsten zich zaterdag al voor de halve finales van het belangrijkste Engelse bekertoernooi. En zondag wist ook Chelsea zich bij dat tweetal te voegen. Tegen Leicester City, met Faes als titularis, wisten de Blues in de eerste helft al uit te lopen tot 2-0.

Na de pauze kwamen de Foxes echter terug op gelijke hoogte. Toch was het Chelsea dat kon triomferen. Nadat Leicester een rode kaart had geïncasseerd, zorgden Chukwuemeka en Madueke in de extra tijd alsnog voor de 4-2-zege. Later op de dag strijden Manchester United en Liverpool FC voor het laatste plekje in de halve finales.

POLL: De Winter moet meteen minuten krijgen bij de Duivels ...

Meest recent

Hasi voert druk op tegen Antwerp: "Héél belangrijk"

RSC Anderlecht is zwak begonnen onder Besnik Hasi. Nul punten, zes tegengoals en amper ...

7
7
RWDM en Ferrera uit elkaar, ex-Rode Duivel opvolger

RWDM was gisteren dé grote verliezer. Ze verloren met 2-1 van Zulte Waregem en door de winst ...

54
54
KV Mechelen ziet verdediger gratis de club verlaten

Bij KV Mechelen nemen ze na dit seizoen afscheid van een aantal spelers. De club heeft officieel ...

17
17
Lierse dropt bommetje: "In overleg met juridische raadgevers"

Lokeren-Temse en Lierse SK wonnen gisteren hun match in de Challenger Pro League. Lokeren heeft een ...

42
42
Straffe onthulling: 'Dit zei Lukaku over Duivels-comeback Vanaken'

Begin juni trappen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 op gang. Eén van ...

267
267
'Mokerslag met gevolgen: RWDM grijpt drastisch in met Ferrera'

Vrijdagavond vond de ontknoping van de reguliere competitie in de Challenger Pro League plaats en ...

65
65
'Genk rekent op Engelsen: transfer van ruim 20 miljoen'

Ondanks de sterke prestaties van dit seizoen hoeft komende zomer geen leegloop verwacht worden bij ...

103
103
Nieuwe wending: De Bruyne naar La Liga of Serie A?

Kevin De Bruyne wil in de komende weken op een waardige manier afscheid nemen van Manchester City. ...

93
93
'Miljoenenstrijd barst los: Atlético vol voor Club-sterkhouder'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op een erg belangrijke periode met sleutelwedstrijden in de ...

490
490
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Tzolis, nieuwe trainer Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

317
317
Hasi zorgt voor averechts effect: “Er gaat onmacht van uit”

Besnik Hasi werd aangesteld om het vertrouwen en de spirit van RSC Anderlecht op te krikken voor de ...

83
83
Antwerp-fans vol in de aanval na Beerschot-perikelen

Op 12 januari gingen de poppetjes aan het dansen in de Antwerpse derby tussen Beerschot en Royal ...

151
151
'Zulte Waregem strijdt met JPL-clubs om CPL-smaakmaker'

Zulte Waregem zal volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League te zien zijn na een spannende ...

115
115
Hubert heeft na Anderlecht erg verrassende uitdaging beet

David Hubert werd voor de Champions Play-Offs de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi ...

271
271
Milicevic roept ferme waarschuwing naar Club Brugge

KAA Gent ontvangt komende speeldag Club Brugge in de Slag om Vlaanderen. De Buffalo’s strijden ...

166
166
Van der Elst pakt Anderlecht-kleedkamer aan: "Weinig persoonlijkheden"

RSC Anderlecht is desastreus aan de Champions Play-Offs begonnen. Komende speeldag wacht Royal ...

100
100
Bekende Familie-actrice geniet mee van delirium La Louvière

We kregen gisterenavond een ronduit krankzinnige laatste speeldag in de Challenger Pro League. In ...

192
192
Hayen: "Of Genk er last van heeft? Hopelijk wel"

Club Brugge is met een negen op negen uitstekend gestart aan de Play-Offs. Ze hopen tegen AA Gent ...

83
83
Fink ziet dit grote verschil tussen Union SG en Club Brugge

KRC Genk incasseerde vorige week een zeer zure nederlaag in de 90ste minuut op het veld van Club ...

188
188
Pocognoli vindt magische recept: eeuwige belofte rendeert

Bij Union SG weten ze als geen ander spelers met een 'krasje' op te herlanceren. Dat gebeurt dit ...

36
36

Meer sportnieuws