OHL jammert, KVM blijft volop ambitie uitspreken

door
OHL jammert, KVM blijft volop ambitie uitspreken

Ook in de Europe-Play-offs is het voetbalgeweld opnieuw helemaal losgebroken. KV Mechelen moest op speeldag 1 aan de bak op het veld van OH Leuven. De Kakkers begingen geen misstap en haalden het met 2-3.

Cobbaut zette KVM al snel op rozen met een rake kopbal. Net na de rust leek Foulon de drie punten veilig te stellen voor de bezoekers, maar OHL knokte zich terug naar 2-2 via Maziz en Opoku. Konaté haalde echter de volle buit binnen voor de bezoekers met de 2-3 diep in de blessuretijd.

Maertens tilt niet te zwaar aan nederlaag

LEES OOK Zéér straf: volgende Club Brugge-goudklomp staat al klaar

Mathieu Maertens (OHL) zag dat zijn ploeg zich liet vangen. "We geven twee goals weg op stilstaande fase. We wisten nochtans dat we daar scherp moesten zijn", wordt de middenvelder geciteerd door Sporza.

Toch tilt hij niet te zwaar aan de nederlaag. "We kwamen wel goed terug na de dubbele achterstand, maar dan is het jammer dat we toch nog verliezen. Al verlies ik liever deze match dan die van twee weken geleden."

Foulon denkt volop aan Europa

Aan de overkant zag Daam Foulon dat KVM zich nog bijna de kaas van het brood liet eten. "We hebben het onszelf onnodig moeilijk gemaakt, maar goed, moeilijk gaat ook", vertelde hij. "Het is belangrijk om te winnen met het oog op Europa, en dat hebben we gedaan."

LEES OOK Hasi looft pion: "Zo iemand hadden we vorig jaar niet"

Op speeldag 2 neemt KVM het op tegen STVV. Een nieuwe zege zou de Europese ambities van de Maneblussers springlevend houden. De achterstand op koploper AA Gent bedraagt momenteel één punt.

POLL: Zal KVM de Europe Play-offs winnen?

Meest recent

KV Mechelen - STVV: Hasi en Mazzu wisselen één keer

KV Mechelen en STVV openen vanavond de 27ste speeldag in de Jupiler Pro League. Dat is voor de twee ...

2
2
Nieuwe eigenaar bij STVV? DMM reageert

STVV staat voor een zeer belangrijk duel tegen KV Mechelen. Ze moeten er vanavond punten rapen en ...

26
26
'Anderlecht wil 'kind van het huis' tot 2030 vastleggen'

RSC Anderlecht is bezig met een aantal contracten. Olivier Renard merkt wel dat het niet van een ...

102
102
'Mannaert vangt bot: Rode Duivels mislopen toptalent'

Vincent Mannaert is op een missie. De technisch directeur van de voetbalbond hoopt een aantal ...

110
110
'Grootmacht loopt blauwtje: prijskaartje Jashari bekend'

Wie dacht dat Vincent Mannaert zijn vertrek een groot gat zou achterlaten bij Club Brugge komt ...

435
435
AA Gent-fans in rep en roer: "Supporters in de kou"

Binnen de Pro League wordt momenteel volop onderhandeld over een nieuw competitieformat, met als ...

113
113
'Volgende gegadigde meldt zich voor goudhaantje Club Brugge'

De voornaamste bron van inkomsten blijft het uitgekiend transferbeleid, maar ook de eigen jeugd doet ...

275
275
Fink vreest opdoffer: steunpilaar KRC Genk buiten strijd?

Zondag staan er met Club Brugge-Standard en de Brusselse derby tussen Anderlecht en Union opnieuw ...

254
254
Cercle of AA Gent: dupe CL-loting Club Brugge bekend

De kogel is door de kerk: Club Brugge neemt het in de achtste finales van de Champions League op ...

214
214
'Transfervuurwerk bij Club Brugge: voorwaarden op tafel'

In de volgende ronde van de Champions League hoopt Club Brugge opnieuw te stunten tegen Aston Villa. ...

550
550
'Blessuregolf bij Anderlecht: meer details bekend'

Na de uitschakeling in de Europa League kan Anderlecht zich voortaan volledig toeleggen op de ...

358
358
Goudhaantje Talbi doodeerlijk: “Een beetje teleurgesteld”

Club Brugge heeft met Chemsdine Talbi weer een nieuw goudhaantje in de rangen. De buitenspeler deed ...

382
382
Leko met de handen in het haar vlak voor Club Brugge

Standard Luik moet op speeldag 27 van de Jupiler Pro League op bezoek bij Club Brugge. De Rouches ...

414
414
Bernd Storck grijpt meteen zwaar in bij KV Kortrijk

Bernd Storck moet KV Kortrijk weer van de degradatie zien te redden. Dat flikte de Duitser twee jaar ...

368
368
Club Brugge roept straffe taal na Aston Villa-loting

Club Brugge schakelde Atalanta verrassend uit in de Champions League en in de volgende ronde wacht ...

583
583
Pasveer komt met érg bizarre reactie na neusbreuk Rodriguez

Union SG verloor in het Koning Boudewijnstadion met 0-2 van Ajax, maar ook in de Johan Cruijf Arena ...

216
216
Cercle Brugge kent tegenstander in Conference League

Er zijn nog twee Belgische clubs actief in Europa. Club Brugge in de Champions League en Cercle ...

136
136
Guardiola legt uit: "Of De Bruyne nog topmatchen aankan?"

De uitschakeling in de Champions League blijft nazinderen bij Manchester City. De Engelse kampioen ...

149
149
Vanzeir heeft bij AA Gent nog rekening te vereffenen

De wintermercato bracht enkele opmerkelijke deals. Zo koos AA Gent ervoor om na de blessure van Max ...

244
244
EL: Topaffiche voor Martens, Ajax treft Rode Duivels

Na de Champions League werd er vrijdag om 13u in het hoofdkwartier van de UEFA ook geloot voor de ...

61
61

Meer sportnieuws