OHL jammert, KVM blijft volop ambitie uitspreken

door
OHL jammert, KVM blijft volop ambitie uitspreken

Ook in de Europe-Play-offs is het voetbalgeweld opnieuw helemaal losgebroken. KV Mechelen moest op speeldag 1 aan de bak op het veld van OH Leuven. De Kakkers begingen geen misstap en haalden het met 2-3.

Cobbaut zette KVM al snel op rozen met een rake kopbal. Net na de rust leek Foulon de drie punten veilig te stellen voor de bezoekers, maar OHL knokte zich terug naar 2-2 via Maziz en Opoku. Konaté haalde echter de volle buit binnen voor de bezoekers met de 2-3 diep in de blessuretijd.

Maertens tilt niet te zwaar aan nederlaag

Mathieu Maertens (OHL) zag dat zijn ploeg zich liet vangen. "We geven twee goals weg op stilstaande fase. We wisten nochtans dat we daar scherp moesten zijn", wordt de middenvelder geciteerd door Sporza.

Toch tilt hij niet te zwaar aan de nederlaag. "We kwamen wel goed terug na de dubbele achterstand, maar dan is het jammer dat we toch nog verliezen. Al verlies ik liever deze match dan die van twee weken geleden."

Foulon denkt volop aan Europa

Aan de overkant zag Daam Foulon dat KVM zich nog bijna de kaas van het brood liet eten. "We hebben het onszelf onnodig moeilijk gemaakt, maar goed, moeilijk gaat ook", vertelde hij. "Het is belangrijk om te winnen met het oog op Europa, en dat hebben we gedaan."

Op speeldag 2 neemt KVM het op tegen STVV. Een nieuwe zege zou de Europese ambities van de Maneblussers springlevend houden. De achterstand op koploper AA Gent bedraagt momenteel één punt.

POLL: Zal KVM de Europe Play-offs winnen?

Meest recent

Titelkoorts Club Brugge stijgt: Hayen maakt belofte

Na de cruciale zege tegen KRC Genk lijkt Club Brugge het momentum mee te hebben in de titelstrijd. ...

142
142
Hasi onder druk: Anderlecht-sterkhouder naast de ploeg?

RSC Anderlecht wil zo snel mogelijk zijn eerste punten in de Champions' Play-Offs veroveren. Liefst ...

87
87
Newcastle plots op derde plek na afstraffing Crystal Palace

Liverpool FC telt rustig af naar de Engelse landstitel, maar de strijdt om de Champions ...

26
26
Real druipt af in Champions League, geen droomfinale Kompany

De halve finalisten in de Champions League zijn bekend. Real Madrid slaagde er woensdagavond immers ...

94
94
'Club Brugge polst voor JPL-revelatie: zware concurrentie'

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer. Mede door de goede prestaties in de ...

367
367
Kijkers Real-Arsenal vervloeken VAR: "Maakt voetbal kapot"

Woensdagavond werden de laatste tickets voor de halve finales van de Champions League uitgedeeld. ...

80
80
'Genk zet zich schrap: eerste topbod Karetsas onderweg'

Na een sterk seizoen kunnen verschillende smaakmakers van KRC Genk rekenen op buitenlandse ...

248
248
San Tibu! Courtois voorkomt horror-scenario Real Madrid

In de kwartfinales van de Champions League ging Real Madrid woensdag op zoek naar een gigantische ...

77
77
'Arsenal ruikt zijn kans: Bayern-topper voor 35 miljoen'

Woensdagavond is het zover, dan staat in de Champions League de clash tussen Internazionale en ...

76
76
'Vuurwerk Anderlecht: Renard plant groots transferoffensief'

Met onder meer de bekerfinale in het vooruitzicht, kan er in de komende weken nog heel wat gebeuren. ...

463
463
'City gaat ver voor opvolger De Bruyne: jaarsalaris van 25 miljoen'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Het wordt dus uitkijken wat zijn nieuwe ...

65
65
Zomerknaller Club Brugge met ‘man van 100 miljoen’

Club Brugge voert verregaande gesprekken met HSV Hamburg over Ludovit Reis, de 24-jarige Nederlandse ...

587
587
'Solden bij Anderlecht: Renard laat prijs zakken'

De eerste drie wedstrijden in de Champions' Play-Off hebben duidelijk gemaakt dat dit Anderlecht ...

462
462
'Sensationele transfer voor Thomas Müller'

Er komt in de zomer een einde aan een tijdperk bij Bayern München, want de Duitse grootmacht ...

104
104
Verbazing over keuze Hasi: "Dat hij hem nu nog niet zet..."

Voor Anderlecht zijn de play-offs tot dusver een grote ontgoocheling. Ook de aanstelling van Besnik ...

208
208
Emotionele Gert Verheyen: "Ik was er echt kapot van"

Gert Verheyen is al jarenlang één van de meest aimabele en gedegen analisten die ons ...

207
207
'Nieuwe soap: Lierse dient klacht in tegen Lokeren-Temse'

Het heeft er alle schijn van dat de strijd om promotie en degradatie in de Challenger Pro League de ...

262
262
STVV tankt extra vertrouwen voor strijd om behoud

Een week geleden leek STVV nog een vogel voor de kat, maar intussen is het momentum bij de Kanaries ...

108
108
'Stassin is hot: deze 3 clubs staan al in de rij'

Een nieuwe generatie potentiële Rode Duivels klopt op de deur. Zo is er in 2025 misschien wel ...

137
137
Openda spreekt zich uit over mogelijke zomertransfer

RB Leipzig beleeft een moeilijk seizoen. Het stelde zwaar teleur in de Champions League en staat ...

56
56

Meer sportnieuws