Hoofdcoach PAOK laat licht schijnen op Club Brugge

door
Hoofdcoach PAOK laat licht schijnen op Club Brugge

Club Brugge hoopt donderdagavond geschiedenis te schrijven. Op eigen veld wil Blauw-Zwart immers de basis leggen voor kwalificatie richting de halve finales van de Conference League. Daarvoor is wel een goed resultaat nodig tegen PAOK FC.

Blauw-Zwart is bezig aan een uiterst wisselvallig seizoen in eigen land, maar de Europese campagne mag wél gezien worden. In de zomermaanden overleefden de Bruggelingen drie voorrondes om zich uiteindelijk te plaatsen voor de poules van de UECL. Daarin kroonden ze zich op overtuigende wijze tot groepswinnaar.

Bijgevolg mocht Club de tussenronde tegen de uitvallers van de Europa League overslaan. In de 1/8ste finales wachtte dan weer een tweeluik tegen Molde FK. Ondanks een late nederlaag in de heenwedstrijd, kende Blauw-Zwart in de return weinig problemen met de Noorse opponent.

Sterk seizoen PAOK

En dus blijven de West-Vlamingen op koers om een Europese halve finale en misschien wel meer te halen. Maar dan zullen ze wel nog één lastige horde moeten nemen. Zo wacht in de kwartfinales een duel met PAOK FC, dat bezig is aan een sterk seizoen in de Griekenland.

De club uit Thessaloniki staat momenteel zelfs op de leidersplaats in de Griekse Super League, voor vaste waarden als AEK Athene, Panathinaikos en Olympiacos. Ook Europees werden knappe resultaten neergezet. Vooral in de thuismatchen, zo kreeg Dinamo Zagreb in de vorige ronde zelfs een 5-1-pandoering om de oren.

Grieken op hun hoede

Het belooft dus een lastig tweeluik te worden. Maar ook de Grieken zijn op hun hoede. "We staan tegenover een ploeg die de Belgische competitie vertegenwoordigt, een competitie met heel veel intensiteit. België is ook een voetballand", werd coach Razvan Lucescu geciteerd bij King Sport.

Club moet wel weer enkele belangrijke spelers missen. Maar volgens Lucescu speelt dat geen hoofdrol. "Dat verandert niets, wij missen ook Murg en Ekong. De trainer zal zich aanpassen en oplossingen vinden. Over hun trainerswissel wil ik met niet uitspreken. Ik weet gewoon dat Club een erg sterk team is, dat een hoog niveau van voetbal vertegenwoordigt."

POLL: Club haalt de halve finale ...

Meest recent

Vandenbempt velt hard oordeel: "Anders voorbij voor Genk"

KRC Genk stond lange tijd aan de kop van het klassement, maar in de Champions Play-Offs gaat het ...

17
17
Van kwaad naar erger: Bakayoko compleet belachelijk gemaakt

Vorig seizoen speelde Johan Bakayoko de pannen van het dak bij PSV, maar dit seizoen loopt het een ...

18
18
Radja Nainggolan komt met straffe transferbelofte

Radja Nainggolan maakt dit seizoen veel indruk bij Lokeren-Temse in de Challenger Pro League. De ...

48
48
Genk dubbel bestolen? "Waar zit je verstand dan als VAR?"

KRC Genk leed zondag een erg dure nederlaag op eigen veld tegen Antwerp FC. De Limburgers mochten ...

67
67
Vanzeir met grond gelijk gemaakt: "Een Gudjohnsen II"

AA Gent zit momenteel in de hoek waar de klappen vallen en profileert zich steeds nadrukkelijker als ...

116
116
'Vertrek Jutgla in stroomversnelling: Club legt prijs vast'

Ferran Jutgla liet de laatste twee duels een mindere indruk achter, maar kan desondanks terugblikken ...

346
346
Theatrale Penders stevig aangepakt: "Slaat nergens op"

Antwerp FC boekte afgelopen zondag een verrassende zege op het veld van KRC Genk. Een geweldig ...

236
236
'Real breekt ongeschreven regel: straffe toekomstwending Courtois'

Real Madrid moest afgelopen weekend de duimen leggen in de bekerfinale, maar blijft wel nog kans ...

373
373
Antwerp leeft weer: voorwaarde voor vierde plaats bekend

Antwerp FC maakte afgelopen weekend een einde aan een erg negatieve reeks. Op het veld van KRC Genk ...

270
270
'Ancelotti heeft nieuwe topjob beet, Real vindt plan-B'

Titelverdediger Real Madrid moet deze week vanuit de zetel toekijken hoe gestreden wordt voor een ...

68
68
'Explosieve JPL-deal: nachtmerrie voor Club Brugge'

Club Brugge dreigt Lynnt Audoor, een van hun grote talenten, kwijt te spelen aan ...

261
261
'Karetsas neemt drastische beslissing op transfermarkt'

KRC Genk dreigt alsnog naast de landstitel te grijpen, maar beschikt over voldoende elementen om ...

239
239
'Nieuwe steunpilaar voor City: eerste bod van tafel geveegd'

Manchester City plaatste zich zondag voor de finale van de FA Cup en maakt zo toch nog kans om het ...

203
203
'Club Brugge in actie: aanvaller weg, nieuwe topspits komt'

Club Brugge betwist komende zondag de bekerfinale en maakt op vier speeldagen van het einde nog ...

1165
1165
'Alles voor bekerwinst: Hasi legt finaleploeg nu al vast'

RSC Anderlecht kruist donderdagmiddag de degens met Antwerp FC, maar de focus ligt ongetwijfeld ook ...

269
269
'Charleroi wil Antwerp aftroeven in jacht op diepe spits'

Marc Overmars moet komende zomer alweer heel wat vacatures zien te vullen bij Antwerp. Een van de ...

284
284
Vanhaezebrouck maakt gehakt van AA Gent: "Beneden niveau"

Om de ondermaatse resultaten te kaderen trad AA Gent recent in overleg met de supporters. ...

300
300
Hayen moet puzzelen: 4 sterkhouders out bij Club Brugge?

Met een magere één op zes tegen rechtstreekse concurrent Union deed Club Brugge een ...

644
644
Unscripted Drama: ontknoping titelrace ligt nu al vast

KRC Genk en Club Brugge boekten de voorbije dagen een magere één op zes, en dus staat ...

338
338
'Vidarsson staat pal: AA Gent weigert openingsbod'

AA Gent dreigt straks voor het eerst sinds jaren nog eens naast een Europees ticket te grijpen. Dat ...

361
361

Meer sportnieuws