Sterkhouder valt uit de toon bij Club: "Hij is vervloekt!"

door
Sterkhouder valt uit de toon bij Club:

In de kwartfinales van de Conference League moet Club Brugge de Belgisch eer in Europa hoog houden. En de heenmatch tegen PAOK FC ging alvast voortvarend van start. Zo kon Blauw-Zwart de Grieken al snel op een achterstand zetten.

De Bruggelingen lieten het dit seizoen afweten in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. Dat leidde uiteindelijk ook tot het ontslag van coach Ronny Deila. Onder diens interim-opvolger Nicky Hayen heeft Club echter een nieuw elan gevonden. Zo begon men sterk aan de campagne in de Champions' Play-Offs. 

Uitstekende start

En dus werd het zaak om die goede flow ook door te trekken in de Conference League. Dat lukte in de openingsminuten van de heenmatch tegen PAOK alvast erg goed. Blauw-Zwart begon sterk aan zijn thuiswedstrijd en kwam al snel op voorsprong via Hugo Vetlesen.

Daarna bleef Club een tijd lang baas over de wedstrijd, maar in het slot van de eerste periode ging de voet wat van het gaspedaal. Niet dat de Grieken daarvan konden profiteren. Doelman Nordin Jackers werd voor de rust amper aan het werk gezet door een toch wel matig PAOK.

Slordige Thiago

Een goede prestatie dus van Club, al vielen ook enkele spelers uit de toon. Igor Thiago bijvoorbeeld. De spits werkte opnieuw erg hard in functie van het team, maar liet het andermaal afweten in de afwerking. Zo draaide hij wederom enkele goede kansen de nek om. Bovendien pakte Thiago ook nog eens een overbodige gele kaart, waardoor hij geschorst is in de terugmatch. Op het sociale medium 'X' waren de reacties dan ook scherp.

 

POLL: Brentford heeft veel te veel betaald voor Thiago ...

Meest recent

‘Renard doet superkoopje: Anderlecht akkoord met toptalent’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Olivier Renard zal op de zomermercato weer ...

0
0
Guardiola verrast: "Ik ben niet fair geweest met Doku"

Manchester City kan deze week een gouden zaak doen met het oog op kwalificatie voor de Champions ...

3
3
Gent likt wonden: "Moeilijkste moment uit carrière"

Dat het verschil tussen de eerste drie en laatste drie in de Champions' Play-Off dit seizoen enorm ...

20
20
Vanderbiest bevestigt tegenvaller voor KV Mechelen

KV Mechelen heeft afgelopen weekend een slechte zaak gedaan in de strijd om eindwinst in de Europe ...

25
25
'Leicester degradeert: gevolgen voor Faes en El Khannouss'

Zondag viel voor Leicester City definitief het doek in de Premier League. De Foxes gingen met 0-1 ...

76
76
'Renard draait overuren: volgende target Anderlecht bekend'

Anderlecht kreeg afgelopen weekend nog maar eens de bevestiging dat het nog veel stappen zal moeten ...

70
70
Bondsparket grijpt in: incident Genk-Union krijgt staartje

KRC Genk kreeg zondag een mokerslag in de titelstrijd. Het leed tegen Union zijn tweede nederlaag op ...

475
475
Borkelmans ziet nog één groot manco bij KRC Genk

Sinds september stond KRC Genk onafgebroken aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar die ...

120
120
'Real Madrid bereidt bod van 100 miljoen voor op ster'

Real Madrid wist zondag maar net te vermijden dat het helemaal in een crisis belandde. Een late goal ...

94
94
Pijnpunt bij Antwerp: Ulderink en spelers in discussie

Antwerp wist zondag wel zijn eerste puntje te pakken in de Champions' Play-Off, maar veel reden tot ...

141
141
TRANSFERUURTJE: 'Club vangt nog meer, knaltransfer De Bruyne'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

605
605
Romeo Vermant: "Daar ben je niks mee zonder landstitel"

Nicky Hayen heeft er weer een positief probleem bij. In de aanval loopt Romeo Vermant op een wolk en ...

194
194
Matchen Serie A afgelast door overlijden paus Franciscus

Italië en heel de katholieke wereld is in rouw, nadat vandaag werd meegedeeld dat paus ...

0
0
Degryse over Genkie: "Nog niet klaar voor deze partijen"

KRC Genk verkeert op het verkeerde moment in een vormdipje, dat er wel degelijk is. De laatste drie ...

252
252
Wéér crisis bij Schalke 04: na Geraerts weer ontslag

Schalke 04 is een club die die al jaren door wanbeleid steeds verder naar beneden tuimelt. De club ...

112
112
Hugo Broos beleeft hallucinant moment: "De grootste bandiet!"

Hugo Broos werd in eigen land maar liefst vier keer verkozen tot trainer van het jaar. Zo was hij ...

120
120
Vandenbempt over Club: "Dat kan geen enkele andere topclub"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Blauw-Zwart boekte net als Union SG twaalf ...

839
839
Sadiki: "Daarom wonnen we van KRC Genk"

Union SG boekte een 12 op 12 en de zege tegen KRC Genk zorgt ervoor dat de Brusselaars op ...

189
189
Club Brugge krijgt goed nieuws over Simon Mignolet

Club Brugge is outstanding in de Play-Offs en was al vier keer indrukwekkend. De Bruggelingen wonnen ...

550
550
Thorgan Hazard ziet pijnpunt na gelijkspel tegen Antwerp

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC en had door de kansen aan het einde van de match ...

147
147

Meer sportnieuws