'Antwerp laat oogje vallen op 35-jarige middenvelder'

door
'Antwerp laat oogje vallen op 35-jarige middenvelder'

Sinds de komst van Marc Overmars zet Antwerp meer in op jong talent om de club zo snel mogelijk zelfbedruipend te maken. Om terwijl ook op korte termijn succes te blijven boeken blijkt een extra portie ervaring echter eveneens geen overbodige luxe.

Daarom heeft de Great Old volgens Gazet van Antwerpen zowaar een oogje laten vallen op de maar liefst 35-jarige Tjaronn Chery om het middenveld te versterken. De vijfvoudig Surinaams international maakt al huurling sinds nieuwjaar het mooie weer bij NEC.

Buitenkans voor Antwerp

Bij het nummer zes in de Eredivisie was hij sindsdien al goed voor vijf doelpunten en twee assists in 15 optredens, en dus wil NEC hem volgens Algemeen Dagblad ook definitief overnemen van Maccabi Haifa. Daar gaat Chery straks zijn laatste contractjaar in.

Zelf liet hij zopas evenwel weten dat hij sowieso niet meer terugkeert naar Israël, een boodschap die op de Bosuil niet in dovemansoren is terechtgekomen. Ondertussen zou er zelfs al gesproken zijn met de ervaren linkspoot, die dichter bij huis wil voetballen.

Chery gecharmeerd

Een wens die Antwerp dus wil inwilligen, terwijl Chery zelf nog volgens GVA "uiteraard openstaat voor Antwerp". Al valt het wel nog af te wachten of Deurne-Noord daadwerkelijk zijn volgende bestemming wordt, want ook NEC voert nog altijd onderhandelingen.

Volgens het AD slaagt het er voorlopig weliswaar niet in om de voormalige speler van onder meer Twente, FC Groningen en QPR, die nadien nog een kort avontuur in China en Turkije beleefde, vast te leggen. Zijn marktwaarde bedraagt net geen half miljoen.

Hand van Overmars?

Ook zonder haar geschorste directeur voetbalzaken blijft Antwerp dus de Nederlandse markt aftasten. De poging om Chery te rekruteren past alvast ook bij de creatieve manier waarop de uittredend landskampioen met weinig geld kwaliteit moet zien te vinden.

POLL: Goed target voor Antwerp?

Meest recent

Gent likt wonden: "Moeilijkste moment uit carrière"

Dat het verschil tussen de eerste drie en laatste drie in de Champions' Play-Off dit seizoen enorm ...

17
17
Vanderbiest bevestigt tegenvaller voor KV Mechelen

KV Mechelen heeft afgelopen weekend een slechte zaak gedaan in de strijd om eindwinst in de Europe ...

25
25
'Leicester degradeert: gevolgen voor Faes en El Khannouss'

Zondag viel voor Leicester City definitief het doek in de Premier League. De Foxes gingen met 0-1 ...

71
71
'Renard draait overuren: volgende target Anderlecht bekend'

Anderlecht kreeg afgelopen weekend nog maar eens de bevestiging dat het nog veel stappen zal moeten ...

66
66
Bondsparket grijpt in: incident Genk-Union krijgt staartje

KRC Genk kreeg zondag een mokerslag in de titelstrijd. Het leed tegen Union zijn tweede nederlaag op ...

458
458
Borkelmans ziet nog één groot manco bij KRC Genk

Sinds september stond KRC Genk onafgebroken aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar die ...

119
119
'Real Madrid bereidt bod van 100 miljoen voor op ster'

Real Madrid wist zondag maar net te vermijden dat het helemaal in een crisis belandde. Een late goal ...

90
90
Pijnpunt bij Antwerp: Ulderink en spelers in discussie

Antwerp wist zondag wel zijn eerste puntje te pakken in de Champions' Play-Off, maar veel reden tot ...

138
138
TRANSFERUURTJE: 'Club vangt nog meer, knaltransfer De Bruyne'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

597
597
Romeo Vermant: "Daar ben je niks mee zonder landstitel"

Nicky Hayen heeft er weer een positief probleem bij. In de aanval loopt Romeo Vermant op een wolk en ...

192
192
Matchen Serie A afgelast door overlijden paus Franciscus

Italië en heel de katholieke wereld is in rouw, nadat vandaag werd meegedeeld dat paus ...

0
0
Degryse over Genkie: "Nog niet klaar voor deze partijen"

KRC Genk verkeert op het verkeerde moment in een vormdipje, dat er wel degelijk is. De laatste drie ...

247
247
Wéér crisis bij Schalke 04: na Geraerts weer ontslag

Schalke 04 is een club die die al jaren door wanbeleid steeds verder naar beneden tuimelt. De club ...

111
111
Hugo Broos beleeft hallucinant moment: "De grootste bandiet!"

Hugo Broos werd in eigen land maar liefst vier keer verkozen tot trainer van het jaar. Zo was hij ...

120
120
Vandenbempt over Club: "Dat kan geen enkele andere topclub"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Blauw-Zwart boekte net als Union SG twaalf ...

835
835
Sadiki: "Daarom wonnen we van KRC Genk"

Union SG boekte een 12 op 12 en de zege tegen KRC Genk zorgt ervoor dat de Brusselaars op ...

189
189
Club Brugge krijgt goed nieuws over Simon Mignolet

Club Brugge is outstanding in de Play-Offs en was al vier keer indrukwekkend. De Bruggelingen wonnen ...

547
547
Thorgan Hazard ziet pijnpunt na gelijkspel tegen Antwerp

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC en had door de kansen aan het einde van de match ...

145
145
Emotionele beelden: Lotto Park omarmt zieke jongedame

Anderlecht en Antwerp blijven ook na speeldag vier nog zonder zege in deze Play-Offs. Beide ploegen ...

170
170
Smets legt de vinger op de wonde bij KRC Genk

KRC Genk verloor met 1-2 van Union SG en likt zijn wonden. Verdediger Matte Smets kon ook niet ...

252
252

Meer sportnieuws