'Lieveling Guardiola naar exit: City slaat terug op transfermarkt'

door
'Lieveling Guardiola naar exit: City slaat terug op transfermarkt'

Deze week valt het doek over de titelstrijd en daarbij beschikt Manchester City over de beste papieren. Indien het zijn laatste twee resterende duels wint, wordt de landstitel met een jaartje verlengd. Ondertussen wordt echter ook al richting komend seizoen toe gewerkt.

Met Pep Guardiola aan het roer als trainer en sportieve baas won de club onder meer vijf landstitels, verschillende bekers en vorig seizoen eindelijk ook de Champions League. Een straf palmares, al is dat niet geheel onlogisch. City heeft momenteel één van de sterkste selecties in Europa.

Portugese smaakmaker

LEES OOK Manchester City zet volgende stap voor troostprijs

Maar komende zomer dreigt één van de sleutelpionnen te vertrekken. Zo zou Bernardo Silva een nieuwe stap kunnen zetten. De Portugese spelmaker werd destijds weggeplukt bij AS Monaco en doorheen de jaren groeide hij uit tot één van de bepalende krachten in het Etihad Stadium.

Guardiola is dan ook compleet verloren van de Portugese international. "Hij is een speler die buitengewoon goed is in aller departementen. We zijn verliefd op hem", klonk het eind oktober nog. "We mogen van geluk spreken dat we hem niet kwijtgespeeld zijn, hij is onvervangbaar."

Topvervanger op komst

Maar in zijn contract staat naar verluidt een clausule waardoor hij voor een gelimiteerde som van zo'n 50 miljoen pond kan beschikken. Iets waar verschillende clubs gebruik van willen maken. FC Barcelona werd bijvoorbeeld al genoemd, volgens TeamTalk trekt ook Paris Saint-Germain stevig aan zijn mouw.

LEES OOK 'Man City-mascotte mishandeld door eigen sterspeler'

Indien het effectief tot een exit van de Portugees komt, zou men volgens het genoemde medium wel een volwaardige vervanger willen aantrekken. En daarvoor is het vizier naar verluidt gericht op Lucas Paqueta. De Braziliaanse international staat al een tijdje op de verlanglijst. Al zal West Ham United ongetwijfeld een enorme som verlangen voor zijn smaakmaker.

POLL: Bernardo hoort op zijn positie bij de tien beste spelers ter wereld ...

Meest recent

Genk genekt door arbitrage? Ex-scheidsrechter reageert

Leider KRC Genk is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. De Limburgers ...

11
11
Analisten trekken keiharde conclusie Anderlecht: "Zover is het gekomen"

RSC Anderlecht is met een uitschuiver aan de Champions' Play-Offs begonnen. De recordkampioen ...

73
73
Mechele verbaast zich compleet over Anderlecht:

Club Brugge heeft zondagnamiddag zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het nam ...

200
200
Garcia doet boekje open over 'gouden generatie' Duivels

Rudi Garcia kan tevreden terugblikken op zijn eerste interlandbreak als bondscoach van de Rode ...

144
144
Karetsas: "We maken hier een statement"

Wat een week heeft Konstantinos Karetsas beleefd. Het 17-jarige toptalent debuteerde voor ...

65
65
Mijlpaal Lukaku bezorgt Napoli zege in topper

In de Serie A heeft Napoli zondagavond een uitstekende zaak gedaan. Het pakte de drie punten in de ...

60
60
Euvrard ziet wederopstanding Dender, Simons ontgoocheld

De laatste wedstrijd van de eerste speeldag in de Europe Play-Off heeft eindelijk een winnaar ...

24
24
Milicevic blijft optimistisch ondanks pandoering

AA Gent wist zich voor de eerste keer sinds 2019 nog eens te plaatsen voor de Champions' Play-Off, ...

101
101
Fink op de rem: "We zijn nog steeds geen titelfavoriet"

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off heeft meteen voor afscheiding gezorgd. De top drie won ...

61
61
Ex-ref velt oordeel over afgekeurde goal/penalty Genk

KRC Genk is zondag aan zijn Champions' Play-Off begonnen met een klinkende overwinning. Het legde AA ...

340
340
Dender klopt Westerlo en mengt zich in strijd om Europa

De Europe Play-Off is dit weekend nog wat spannender geworden. Na twee gelijke spelen in de vorige ...

60
60
Cercle Brugge baalt: "Dat ligt aan deze play-offs"

Cercle Brugge speelde 2-2 tegen KV Kortrijk, waardoor STVV in de Relegation Play-Offs dé ...

275
275
Straf! Ongenaakbaar Racing Genk overleeft dubbele deceptie

Ook Racing Genk is zijn Play-Offs begonnen met een perfect rapport. De Limburgers weigerden vanavond ...

252
252
Jashari steekt mes wat dieper bij Anderlecht: "Eigenlijk..."

Ardon Jashari heerste weer op het middenveld bij Club Brugge. De Zwitser won met Blauw-Zwart ...

667
667
Ongelooflijke VAR-fase in Genk-Gent: "VARhaeghe"

KRC Genk is aan de winnende hand tegen AA Gent. In de eerste helft was het plots alle hens aan dek ...

361
361
Manchester City zet volgende stap voor troostprijs

In Engeland geen competitievoetbal dit weekend. Wel de kwartfinales van de FA Cup en dit ...

60
60
Hey en Dolberg leggen vinger op de wonde na kansloos verlies

RSC Anderlecht streed voor wat het waard was, maar verloos kansloos met 2-0 van Club Brugge. Niemand ...

585
585
Tzolis geeft reden voor woede-uitbarsting na wissel

Club Brugge is met een overtuigende overwinning begonnen aan de Champions' Play-Offs. De ...

1172
1172
Barça overtuigend leider, Atalanta verbrodt titelkansen

FC Barcelona heeft de macht terug gegrepen in La Liga. De Catalanen wonnen op eigen veld met ...

34
34
Coosemans haalt verschroeiend uit na afgang Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zijn start van de Champions' Play-Offs gemist. De Brusselaars speelden ...

346
346

Meer sportnieuws