'Club klopt zich op de borst: Yaremchuk vindt akkoord'

door
'Club klopt zich op de borst: Yaremchuk vindt akkoord'

Terwijl alles in gereedheid wordt gebracht voor het verwachte titelduel tegen Cercle Brugge, werkt de sportieve leiding van Club Brugge ook al naar komend seizoen toe. Het belooft immers een drukke transferzomer te worden. Daarin zal men ook een oplossing voor Roman Yaremchuk moeten vinden.

Hoewel er nog geen uitsluitsel volgde over de trainerspositie, is Club al bezig met het ontrollen van de transferplannen. Igor Thiago werd enkele maanden geleden bijvoorbeeld al verkocht aan Brentford FC. Met Ardon Jashari werd al een eerste aanwinst vastgelegd, terwijl nummer twee Zaid Romero eveneens in aantocht zou zijn.

LEES OOK Extra kopzorgen Rudi Garcia vlak voor België - Oekraïne

Er ligt echter nog veel meer werk op de plank. Om komend seizoen op meerdere fronten te kunnen scoren, zal nog meer versterking nodig zijn. Bovendien komen nog meer spelers uit de huidige kern in aanmerking voor een vertrek. En tot slot zal men ook een beslissing moeten nemen over de verhuurde spelers die straks weer terugkeren naar Brugge.

Weg bij Valencia

Eén daarvan is Yaremchuk. De Oekraïense aanvaller werd in de zomer van 2022 voor een recordsom van zo'n 17 miljoen euro aangetrokken, maar viel door de mand. Dit seizoen wordt hij dan ook verhuurd aan Valencia CF. Bij Los Che kende de international een moeizame start, inmiddels versierde hij er echter al een dertiental basisplaatsen.

Maar Relevo liet begin deze maand verstaan dat een verlengd verblijf niet aan de orde is. In de huidige huurdeal wordt een groot deel van de salariskosten gedragen door Club. Valencia zou niet in staat zijn om het volledige loon, zo'n 2 miljoen euro, over te nemen. En voor een eventuele transfersom zijn al helemaal geen middelen voorradig.

Onderhandelingen lopen

LEES OOK 'Club in actie: eerste zomeraanwinst moet uit EPL komen'

En dus zal men elders een oplossing moeten vinden. Vanuit Spanje zou Las Palmas inmiddels interesse tonen om de huurbeurt over te nemen. Maar vooral de Turkse bekefinalist Trabzonspor blijft behoorlijk concreet. Volgens het medium Takvim werd Yaremchuk inmiddels overtuigd door de werkgever van Rode Duivel Thomas Meunier en zou men in grote lijnen rond zijn over de persoonlijke voorwaarden. Het wordt nu dus zaak om een akkoord op clubniveau te vinden. Daarbij wordt niet gespecificeerd of onderhandeld wordt over een nieuwe huurbeurt al dan niet een permanente transfer.

POLL: Club heeft Yaremchuk te snel afgeschreven ...

Meest recent

'Liverpool ziet Trent vertrekken: spectaculaire opvolger'

Liverpool FC stevent recht op de Engelse titel af. Voor Trent Alexander-Arnold wordt dat allicht ...

6
6
'Club in actie: eerste zomeraanwinst moet uit EPL komen'

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke periode. In de komende weken wil Blauw-Zwart zich ...

47
47
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Jashari, Kompany wil Anderlecht-poulain'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

276
276
OHL-mysterie: “Vlak voor Charleroi verrassende epidemie”

Oud-Heverlee Leuven zat vlak voor de match tegen Sporting Charleroi met de handen in het haar. ...

30
30
Club Brugge pakt uit met terugkeer publiekslieveling

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. De ...

199
199
Vandenbempt snapt niets van KRC Genk: "Heb ik moeite mee"

De titelstrijd in de Champions Play-Offs staat op het punt los te barsten. Peter Vandenbempt gaf ...

264
264
Vadis geeft bizarre reden voor nieuwe opvallende uitdaging

Vadis Odjidja (36) gaat aan de slag bij Eendracht Aalst Lede. De voormalige speler van onder meer ...

57
57
Mika Godts sneert naar Anderlecht én KRC Genk

Mika Godts maakt dit seizoen het mooie weer, maar de Belgische buitenspeler speelde in het verleden ...

166
166
Gewild toptalent drukt hoop Rode Duivels helemaal de kop in

De Rode Duivels hebben een eerste interlandperiode onder bondscoach Rudi Garcia achter de rug. De ...

164
164
AA Gent rekent op 'parel in PO's': "Mooie kans voor hem"

AA Gent heeft na vele jaren eindelijk weer de Champions' Play-Offs weten te halen. De Buffalo's ...

193
193
Fink lacht tanden bloot: "Gunde ik geen andere trainer"

KRC Genk begint op een wolk aan de Play-Offs. De internationals kenden prachtige momenten, Genk is ...

96
96
Hasi analyseert Club Brugge: "Dat hebben ze allemaal"

RSC Anderlecht maakt zich klaar Besnik Hasi 2.0. Kan de coach Paars-Wit naar een mooi einde van het ...

266
266
Brazilië grijpt keihard in: bondscoach vliegt na afgang

In de Zuid-Amerikaanse kwalificatiecampagne voor het WK 2026, maakte Brazilië tot dusver niet ...

41
41
Thorgan onthult: "Welke speler van Club ik bij Anderlecht wil?"

RSC Anderlecht vat zondagmiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs aan met een bezoek aan Club ...

501
501
Boskamp helemaal overtuigd: "Zij pakken de titel!"

Dit weekend is het eindelijk zover, dan barsten de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League in ...

910
910
'Kompany gaat vol voor Anderlecht-reünie van 70 miljoen'

Vincent Kompany stoomt zijn spelers bij Bayern München momenteel klaar voor de ontknoping van ...

250
250
'Zomertransfer Dolberg krijgt vorm: eerste club in actie'

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een Europees ticket via de Champions' ...

451
451
'Club houdt hart vast: bliksemvertrek Jashari plots concreet'

Club Brugge vat dit weekend in de Champions' Play-Offs zijn queeste aan om voor de 20ste keer uit de ...

822
822
Rits waarschuwt concurrentie: "Als we dat doen…"

RSC Anderlecht wil in de Champions’ Play-Offs iedereen verrassen, maar dan zal het een pak ...

262
262
Storck panikeert niet ondanks problemen: "Heb een plan"

KV Kortrijk staat voor héél cruciale weken. De Kerels moeten aan de bak in de ...

159
159

Meer sportnieuws