'Union verlangt aanzienlijk transferbedrag voor Puertas'

door
'Union verlangt aanzienlijk transferbedrag voor Puertas'

Mathematisch kan het nog steeds, maar het heeft er alle schijn van dat Union SG wederom naast de landstitel zal grijpen. Desondanks kunnen de Brusselaars terugblikken op een sterk seizoen. Door die goede prestaties mogen enkele sterkhouders dromen van een fraaie transfer.

Sinds de terugkeer op het hoogste niveau, kan Union puike resultaten voorleggen. In de voorbije twee seizoenen deed de club telkens volop mee voor de landstitel. Maar die successen hebben ook een keerzijde. Zo moesten de Unionisten steevast afscheid nemen van hun dragende krachten.

Ook afgelopen zomer volgde een heuse leegloop in het Dudenpark. Teddy Teuma, Siebe Van der Heyden, Senne Lynen, Victor Boniface, ... trokken allemaal andere oorden op. Maar de scoutingscel leverde vervolgens opnieuw puik werk met het aantrekken van hun vervangers.

Puertas ontploft

Dat trucje zullen ze komende zomer opnieuw moeten herhalen. Zo komen andermaal verschillende smaakmakers in aanmerking voor een vertrek. Koki Machida kan bijvoorbeeld rekenen op interesse uit Engeland. Gustaf Nilsson ambieert een stap hogerop en ook Mohamed Amoura staat op verschillende verlanglijstjes.

Dat laatste geldt eveneens voor Cameron Puertas. De spelmaker speelt al sinds begin 2022 bij Union, maar werd eerst anderhalf jaar lang in de wachtkamer gehouden. Dit seizoen ontplofte de Spaanse Zwitser helemaal. Met 14 goals en 23 assists over alle competities heen, spreken zijn statistieken voor zich.

Duitsland of Frankrijk

Puertas geldt dan ook als één van de topfavorieten om aanstaande maandag verkozen te worden tot 'Player of the Year' in de Jupiler Pro League. Dat wordt mogelijk zijn laatste wapenfeit in België. De kans is niet onbestaande dat hij komende zomer een mooie stap voorwaarts zet. Met name vanuit Spanje zou belangstelling heersen. Ook in Duitsland staat zijn naam genoteerd bij bepaalde clubs. Al zal Union sowieso een flinke som verlangen. Zo stelt Het Nieuwsblad dat de club mikt op zo'n 15 à 20 miljoen euro.

POLL: Indien Union slechts één speler kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

‘Anderlecht: wilde plannen met nieuwe box-to-box’

Anderlecht heeft zijn oog laten vallen op Yacine Titraoui, de 21-jarige middenvelder van Sporting ...

5
5
Engelse pers velt verdict na PSG-optreden Tielemans

De eerste halve finalisten in de Champions League zijn bekend. FC Barcelona had voldoende aan zijn ...

33
33
Penalty Club-Genk: Fink op plaats gezet na 'vreemde' reactie

KRC Genk heeft zondag voor de eerste keer averij opgelopen in de Champions' Play-Offs. De leider ...

42
42
'Club Brugge herschikt middenveld: drietal naar uitgang'

Club Brugge is nu al druk bezig met de komende transferperiode. Zo raakte deze week bekend dat ...

131
131
'Anderlecht dicht bij 'nieuwe Suarez': transferprijs gelekt'

RSC Anderlecht maakt zich op voor enkele belangrijke wedstrijden, met de bekerfinale van 4 mei als ...

174
174
'Zulte Waregem pakt uit met straffe transfer'

Komend weekend kent de Challenger Pro League zijn ontknoping. Zulte Waregem hoopt nog altijd om ...

58
58
Joos vindt deze Club Brugge-pion grof onderschat

Club Brugge is er vorig weekend in geslaagd om de titelstrijd weer helemaal open te gooien. Het ...

292
292
Tielemans maakt grote indruk: "Hij is sensationeel"

Aston Villa is dinsdagavond nog dicht bij een stunt gekomen in de Champions League. Het leek ...

48
48
Tielemans en Duranville bepalend, PSG en Barça houden nét stand

Het is een spectaculaire avond geworden in de Champions League, maar we kregen uiteindelijk ...

78
78
'Standard maakt nu al werk van zomertransfer'

Standard staat voor een zeer drukke transferzomer. Er moeten in Luik immers nog heel wat knopen ...

60
60
Cristiano Ronaldo komt met compliment voor verrassende Belg

Cristiano Ronaldo scoort nog altijd aan de lopende band bij Al-Nassr, waar zijn teller in deze ...

135
135
Mpoku na mislopen Standard sterke man bij Ligue 1-club?

Kent u Paul-José Mpoku nog? De voormalige aanvoerder van Standard scheert op zijn 32ste geen ...

47
47
'KV Mechelen verliest piepjong talent aan Duitse grootmacht'

KV Mechelen is goed begonnen aan de Europe Play-Off en pronkt momenteel samen met Charleroi aan de ...

122
122
'Antwerp-fans krijgen straf om zeer bizarre reden'

Voor Antwerp zijn de play-offs nog niet bepaald een succes te noemen, want na drie speeldagen blijft ...

108
108
Job in gevaar bij uitschakeling? Kompany reageert

De voorbije week was de spanning te snijden bij Bayern München. Vincent Kompany kwam onder vuur ...

140
140
'Genk zet zich schrap: topclub klopt aan voor Tolu'

Ondanks de 1-0-nederlaag van vorig weekend op Club Brugge ligt KRC Genk nog altijd op titelkoers. De ...

374
374
'Standard verliest sterkhouder met onmiddellijke ingang'

Standard probeert de komende weken nog een Europees ticket af te dwingen, maar met een twee op negen ...

135
135
Onrust bij Club Brugge: toekomst publiekslieveling in gevaar

Roméo Vermant, kind van Club Brugge en publiekslieveling, droomt ervan om dit seizoen eerste ...

386
386
'Mbappé kent straf: Spanje in rep en roer'

Real Madrid kwam vorig weekend toch een beetje met de schrik vrij. Het maakte het zichzelf immers ...

338
338
'Meevaller Anderlecht: concurrentie haakt af voor toptarget'

Voor Anderlecht zit een hoofdrol in de play-offs er niet meer in en dus richten ze bij Paars-Wit het ...

363
363

Meer sportnieuws