Deschamps komt met update over blessure Mbappé

door
Deschamps komt met update over blessure Mbappé

Frankrijk begon maandag aan zijn EK met een nipte zege tegen Oostenrijk, maar desondanks was er achteraf geen grote vreugde in het kamp van Les Bleus. De blijdschap over het resultaat maakte immers plaats voor bezorgdheid over de toestand van Kylian Mbappé, die geblesseerd uitvalde.

Bij een kopduel knalde Mbappé vol met zijn hoofd tegen de schouder van een Oostenrijkse verdediger en meteen was duidelijk dat de schade groot was. Er kwam bijzonder veel bloed bij kijken en Mbappé moest meteen naar de kant.

Mbappé moet onder het mes

Na de wedstrijd werd snel duidelijk dat de steraanvaller zijn neus gebroken had en dus kwam er een vraagteken te staan achter de rest van zijn toernooi. De verwachting is momenteel dat Mbappé de volgende partij tegen Nederland moet missen, maar dat hij daarna misschien wel weer fit raakt.

Dinsdagavond kwam Didier Deschamps alvast met een update over de toestand van zijn aanvoerder en sterspeler. Hij verklaarde dat Mbappé sowieso een operatie zal moeten ondergaan, al kan die uitgesteld worden tot na het toernooi.

Situatie dag per dag opvolgen

Een datum op zijn terugkeer wou hij niet plakken. "Deze ochtend ging het al een beetje beter met hem. We zullen zijn toestand dag per dag van nabij opvolgen", hield de bondscoach zich op de vlakte.

Als Mbappé dit EK nog in actie komt, zal dat sowieso met een speciaal masker moeten gebeuren. Voor Frankrijk is elke afwezigheid van de kersverse Real Madrid-speler uiteraard een enorme domper.

POLL: Zal Mbappé tegen Nederland kunnen spelen?

Meest recent

'Onzichtbaar' en 'gefrustreerd': kranten hard voor gebuisde Bruggeling

Club Brugge heeft donderdagavond de leidersplaats in de Champions' Play-Offs uit handen gegeven. ...

34
34
Hoogspanning op Jan Breydel: bierdouches spelers én staf Union

Club Brugge heeft de leidersplaats in de Champions' Play-Offs donderdagavond verspeelt aan Union SG ...

237
237
Rotavond rode Lukebakio, PSV houdt sprankel titelhoop

In Nederland behoudt PSV nog een waterkansje op de titel. De Eindehovenaren wonnen donderdagavond ...

7
7
Spektakel in Promotie Play-Offs: RWDM in erg vieze papieren

Nog geen week na de ontknoping van de reguliere competitie in de Challenger Pro League, gingen de ...

83
83
Titelstrijd op zijn kop! Union leider na zenuwslag in Brugge

Halfweg de Champions' Play-Offs staat de top van het klassement helemaal op zijn kop. Zo is het ...

224
224
'Anderlecht legt minimumprijs voor Kasper Dolberg vast'

RSC Anderlecht boekte woensdag een bijzonder deugddoende overwinning tegen AA Gent en haalde het met ...

282
282
'Xavi-bommetje: totaal onverwachte club ruikt zijn kans'

Het einde van het seizoen op clubniveau nadert, heel wat ploegen zijn dan ook bezig met de ...

58
58
'Genk houdt zich klaar: topclub gaat voor Bonsu Baah'

KRC Genk liet in de voorbije duels de nodige steken vallen, maar de Limburgers kunnen voorts ...

133
133
Club-fans vervloeken Union: "Onsportieve, vuile ploeg"

In het Jan Breydel-stadion stond donderdagavond een cruciale afspraak binnen de titelstrijd op het ...

542
542
Antwerp maakt zich sterk: "Dát blijft onze doelstelling"

Antwerp FC heeft zijn eerste punten in de Champions' Play-Offs beet. Na de brilscore van afgelopen ...

111
111
'Grote kuis op Old Trafford: grote namen naar uitgang'

Manchester United kan dit seizoen de Europa League nog winnen, maar in eigen land presteert de ...

299
299
'Anderlecht laat dure spits gaan voor spotprijs'

Luis Vázquez, de Argentijnse spits waarvoor Anderlecht 4,5 miljoen euro betaalde, voldoet ...

449
449
Garcia verklapt: Genk-smaakmaker dicht bij Rode Duivels

Nog enkele weken en het seizoen zit er voor de meeste clubs weer op, maar de internationals zullen ...

232
232
Club - Union: uitsluitsel Mignolet, één wissel bij bezoekers

Donderdagavond staat opnieuw een sleutelduel in de titelstrijd op het programma. Zo krijgt leider ...

65
65
Crisis compleet: Gent onderneemt actie met woeste fans

De Champions' Play-Offs zijn voorlopig een ware lijdensweg voor AA Gent. Woensdag werd een nieuw ...

195
195
'Hayen huiverachtig tegenover toptransfer Club Brugge'

Club Brugge zet zich schrap voor een drukke zomermercato. Door de goede prestaties van de voorbije ...

275
275
'Grote schoonmaak City: nieuwe topdoelman op komst'

Met een late zege tegen Aston Villa, deed Manchester City dinsdag een gouden zaak binnen de strijd ...

219
219
'Enorme De Bruyne-schok: Europese topclub meldt zich aan front'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen op transfervrije basis bij Manchester City. De ...

698
698
Garcia breekt stilte over netelige Duivels-kwestie

Even dreigde een debuut in mineur, maar uiteindelijk wist Rudi Garcia zijn vuurdoop bij de Rode ...

127
127
'Club Brugge ligt dwars: spraakmakende transfer van de baan'

Club Brugge gaat straks een drukke zomer tegemoet, want behalve tal van sterkhouders lijken ook een ...

318
318

Meer sportnieuws