Tijd voor transfer? Smaakmaker laat het afweten bij Club

door
Tijd voor transfer? Smaakmaker laat het afweten bij Club

Voor Club Brugge zit het tussenseizoen er alweer bijna op. Komend weekend neemt de landskampioen het immers op tegen bekerwinnaar Union SG in de strijd om de Supercup. Maar bepaalde spelers zullen hun niveau wel moeten opkrikken voor die match.

De Bruggelingen trokken afgelopen week naar het Nederlandse Sint-Michielgestel voor een zomers oefenkamp. Dat werd meteen de eerste stage met Nicky Hayen aan het roer als hoofdcoach. En de Limburger was achteraf behoorlijk tevreden over het werk en de inzet van zijn spelersgroep.

Al blijft de Brugse trainer niet blind voor het werk dat nog verricht moet worden. "Het is altijd zoeken, maar dat geldt voor alle ploegen. Geen enkele ploeg is nu honderd procent waar ze wil staan. Toch zullen we proberen daar zo dicht mogelijk tegen aan te leunen", klonk het bij Het Laatste Nieuws.

Teleurstellende Nusa

Overigens is de Brugse selectie nog niet compleet. Internationals als Maxim De Cuyper, Andreas Skov Olsen en Joel Ordoñez moeten bijvoorbeeld nog aansluiten. Anderen potentiële sterkhouders moeten hun niveau dan weer zien te verhogen. Met name Antonio Nusa.

De Noorse flankspeler is intrinsiek één van de beste spelers in de Brugse selectie, maar presteert nu toch al een tijdje ondermaats. En ook zaterdag in de oefentopper liet hij een behoorlijk ongelukkige indruk achter. Veel te vaak mislukte hij in zijn acties, zelden kon hij voor echt doelgevaar zorgen.

Tijd om te verkopen?

Van een speler met zo'n kwaliteiten moet nu eenmaal meer verwacht worden. De vraag is dan ook of het niet tijd is voor een transfer. In januari stond Nusa al dicht bij een vertrek, maar na een probleem bij de fysieke proeven viel zijn overgang naar Brentford FC in het water. Een jaartje geleden plaatste preses Bart Verhaeghe dan weer zijn veto tegen een verkoop van Nusa aan Chelsea.

Beide deals gingen gepaard met bedragen van 30 miljoen euro of meer. De vraag is evenwel of Club van zo'n bedragen mag blijven dromen indien Nusa blijft aanmodderen. Indien deze zomer opnieuw een stevig bod binnenkomt, zullen Verhaeghe en co dat veel minder snel naast zich neerleggen.

POLL: Club moet Nusa deze zomer verkopen ...

Meest recent

Club Brugge laat twee smaakmakers NXT gratis gaan

Club Brugge heeft twee knopen doorgehakt. De Belgische landskampioen heeft meegedeeld dat twee ...

14
14
Vandenbroeck flikt het: "Ik ben helemaal leeg"

Zulte Waregem speelt volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League. Jelle Vossen besliste de match ...

17
17
Messi spreekt: over Yamal, Guardiola, Barça en het WK

Lionel Messi praat niet vaak, maar als hij het doet dan is het wel uitgebreid. Vanuit Miami sprak de ...

9
9
Zulte Waregem en La Louvière beuken poort naar JPL open

In de Challenger Pro League werd vandaag beslist welke twee ploegen zeker zouden promoveren naar de ...

65
65
Vertonghen komt met straffe info over coach Kompany

Vincent Kompany is een steengoede coach en bij RSC Anderlecht, Burnley en nu ook Bayern München ...

74
74
Zulte Waregem slaat toe met eerste toptransfer

Zulte Waregem speelt vanavond voor promotie naar de Jupiler Pro League. Eén speler hebben ze ...

49
49
Opvolger Vertonghen: "Er is contact met Anderlecht"

RSC Anderlecht moet in de zomer twee verdedigers halen. Jan Vertonghen stopt, Adryelson (die te ...

190
190
Leko: "Hij zal Standard niet voor een appel en ei verlaten"

Bij Standard gaat er nog het een en ander gebeuren op de transfermarkt de komende maanden. Er zullen ...

65
65
Snel resultaat bij Anderlecht: of het kot staat in brand

Besnik Hasi is terug als coach van Anderlecht en dat zorgt voor heel wat beroering. Ondanks zijn ...

118
118
"Ik sprak in 2024 enkel met Club Brugge voor een job"

Francky Dury is al een tijdje uit beeld nadat hij Zulte Waregem verliet. Ondertussen is het ...

177
177
KRC Genk haalt slag thuis: contract tot 2027

KRC Genk verloor de afgelopen weken talenten aan RSC Anderlecht en ook Club Brugge lijkt met een aan ...

124
124
Drama duurt voort bij Anderlecht: einde seizoen aanvaller

De blessurelast bij RSC Anderlecht is ongezien hoog en het wordt er niet beter op. Besnik Hasi heeft ...

245
245
Fink onthult plan versus Union: Karetsas weer op de bank?

Na de nederlaag tegen Club Brugge hoopt KRC Genk tegen Union de rug te rechten. Thorsten Fink kreeg ...

62
62
'Club Brugge slaat slag in Genk maar vangt bot in Gent'

Club Brugge heeft haar zinnen op de dubbel gezet, maar achter de schermen maakt men in Westkapelle ...

253
253
Penders dropt hint over verlengd verblijf bij KRC Genk

KRC Genk moest vorige week lang haar meerdere erkennen in Club Brugge, dat uiteindelijk wel een ...

143
143
Hasi velt verdict over akkefietje Dolberg en Hazard

Tegen de drie titelkandidaten bleek Anderlecht niet opgewassen, maar in eigen huis tegen Antwerp is ...

160
160
Antwerp & AA Gent verschaffen update uit ziekenboeg

AA Gent boekte vorige week een eerste zege op het veld van Antwerp, dat zelf nog steeds met lege ...

122
122
KRC Genk recupereert Steuckers, Fink reageert op critici

Na de opdoffer tegen Club Brugge krijgt KRC Genk zondag met Union die andere achtervolger op bezoek. ...

127
127
'Renard houdt woord: Anderlecht legt goudhaantje vast'

Anderlecht vertolkt in de Champions' Play-Offs voorlopig slechts een bijrol, en dus is het zoeken ...

264
264
Hayen speelt open kaart over 'mokerslag' Club Brugge

Club Brugge deed afgelopen zondag een gouden zaak in de titelstrijd door in eigen huis te winnen van ...

312
312

Meer sportnieuws