‘Beerschot wil stunten en klopt aan bij Cercle Brugge’

door
‘Beerschot wil stunten en klopt aan bij Cercle Brugge’

Beerschot speelde afgelopen seizoen kampioen in de Challenger Pro League en is komend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League. Het zoekt naar versterkingen om de selectie klaar te stomen.

Volgens Het Nieuwsblad klopt het daarom aan bij Cercle Brugge. De revelatie van afgelopen seizoen zal dit seizoen in Europa te zien zijn, maar moet met enkele vertrekkers rekening houden. Mogelijk is Senna Miangue de volgende.

Gewezen toptalent

LEES OOK Statistieken liegen niet: Club domineert, twee clubs schrikken

Miangue speelde in het verleden al in de jeugd van Beerschot en Antwerp, maar trok al op jonge leeftijd als toptalent naar Italië. Daar ging hij zijn geluk beproeven bij het grote Internazionale. Uiteindelijk kwam Miangue via Cagliari, Standard, en KAS Eupen bij Cercle Brugge terecht.

Daar was Miangue niet altijd zeker van speelminuten en daar wil Beerschot van profiteren. De Antwerpenaren hopen dat het jeugdproduct van de club terugkeert naar zijn oude liefde. Bij Cercle Brugge heeft Miangue nog een contract tot 2025 met een marktwaarde van 500.000 euro.

Ambities

Het mag duidelijk zijn dat Beerschot niet naar de Jupiler Pro League is gepromoveerd om meteen weer te degraderen. De Antwerpse club wil zich nestelen als vaste waarde op het hoogste niveau en is bereid daarvoor te investeren. De club voerde een tijdje geleden al een kapitaalsinjectie door.

LEES OOK Vanhaezebrouck eist VARanderingen: “Onbegrijpelijk!”

POLL: Een goede speler voor Beerschot?

Meest recent

'Club Brugge krijgt belangrijke update uit ziekenboeg'

Vorig seizoen kroonde Club Brugge zich na een historische inhaalrace alsnog naar de landstitel, een ...

39
39
Vertonghen zadelt Hasi meteen met serieuze kopzorgen op

Een verrassing kunnen we het niet noemen, maar dinsdag maakte Jan Vertonghen ook officieel bekend ...

51
51
De Cuyper vloekt op coach: “Ik wilde stoppen met voetballen!”

Maxim De Cuyper is dit seizoen volledig doorgebroken bij Club Brugge én de nationale ploeg. ...

207
207
Vertonghen oordeelt over ontslag Hubert én keuze Hasi

Jan Vertonghen zal op het einde van dit seizoen stoppen met voetballen, dat liet de aanvoerder van ...

224
224
Vanaken roept straffe waarschuwing naar KRC Genk

Club Brugge moet weer de achtervolging inzetten in de Champions Play-Offs. Vorig seizoen pakte ...

394
394
KV Mechelen voert aanzienlijke kapitaalsverhoging door

KV Mechelen had al een tijdje geleden aangekondigd dat het een kapitaalsverhoging van 6,1 miljoen ...

153
153
Ultras Charleroi slaan ferm terug na verbanning bestuur

De Ultras van Sporting Charleroi werden verbannen in Mambourg na de incidenten tijdens de ...

50
50
Vanaken maakt balans Tedesco-Garcia op: "Nee, totaal niet"

Hans Vanaken verdween de afgelopen jaren naar de achtergrond bij de Rode Duivels, maar bondscoach ...

149
149
Vertonghen speelt open kaart over plannen na profcarrière

Jan Vertonghen kwam vandaag met het nieuws naar buiten dat hij aan het einde van het seizoen zal ...

235
235
FIFA-schandaal: rechtbank velt verdict over Blatter/Platini

In eerste aanleg werden Sepp Blatter en Michel Platini vrijgesproken na de aanklachten van ...

54
54
De Cuyper én Seys halen stevig uit na interlandperiode

Maxim De Cuyper en Joaquin Seys zijn dit seizoen de absolute smaakmakers bij Club Brugge. De ...

461
461
Tolu Arokodare verrast: “Bijna weg bij KRC Genk…”

Tolu Arokodare is dit seizoen uitgegroeid tot aanvalsleider van KRC Genk. De spits maakte zijn ...

180
180
Adriano Bertaccini bijt pijnlijk door het stof bij STVV

Adriano Bertaccini is dit seizoen een revelatie bij Sint-Truiden VV, maar de afgelopen weken waren ...

169
169
TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge-smaakmakers weg, jackpot Antwerp’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

404
404
'Bizarre timing' Standard Luik wakkert geruchten aan

Standard Luik heeft afscheid genomen van Pierre Locht en Giacomo Angelini werd aangesteld als de ...

201
201
Joaquin Seys onthult transferplannen: “Bepaalt alles…”

Club Brugge maakte dit seizoen enorm veel indruk in de Champions League. Verschillende sterkhouders ...

504
504
Jan Vertonghen verbaast Anderlecht en kondigt pensioen aan

Jan Vertonghen kampt dit seizoen met enorm veel blessureleed bij RSC Anderlecht. De voormalige Rode ...

610
610
Toch ‘Hein Vanhaezebrouck’ bij KAA Gent: “Heel dankbaar”

KAA Gent heeft een nieuwe hoofdtrainer aangesteld en de Buffalo’s leggen de sleutel in de ...

395
395
Ontmaskerd? Hoe Lukaku zich ontpopte tot 'De Mol'

Romelu Lukaku was afgelopen zondag andermaal de grote held bij de Rode Duivels. De aanvalsleider van ...

104
104
Sensatie Karetsas slaat keihard terug op supporters

Konstantinos Karetsas heeft zijn debuut bij de Griekse nationale ploeg niet gemist. Hij werd de ...

226
226

Meer sportnieuws