‘Cercle Brugge vreest plots vertrek twee sterkhouders’

door
‘Cercle Brugge vreest plots vertrek twee sterkhouders’

Cercle Brugge sleepte afgelopen seizoen Europees voetbal over de streep, maar Groen-Zwart moet nog rekening houden met enkele vertrekkers. Naast Kevin Denkey kunnen volgens Het Nieuwsblad ook Jesper Daland en Boris Popovic de club verlaten.

Daland is al enkele seizoenen een absolute sterkhouder bij Cercle Brugge en wordt al een tijdje met een transfer in verband gebracht. De Noorse verdediger heeft nog een contract tot 2025 met een marktwaarde van 4,5 miljoen euro. Ook Popovic heeft nog een contract tot volgend jaar (met nog een optie voor een extra seizoen) en kan de club verlaten.

Verdedigende zorgen

LEES OOK Statistieken liegen niet: Club domineert, twee clubs schrikken

Eerder kwam ook al naar buiten dat Beerschot de komst van Senna Miangue zag zitten en met het mogelijke vertrek van Popovic en Daland kan coach Miron Muslic wel eens in defensieve problemen terecht komen. Cercle Brugge zal ongetwijfeld ook nog de transfermarkt opgaan.

Popovic werd in 2021 overgenomen van AS Monaco en speelde 81 competitiewedstrijden in de Jupiler Pro League. Daarin kon hij vier keer scoren en vijf assists geven. Cercle legde in 2021 één miljoen euro op tafel voor Daland en sindsdien speelde de Noor 94 competitiematchen met drie goals en drie assists.

Veel interesse

Voor Daland is er alvast veel interesse. Vooral het Italiaanse Torino en het Franse Stade Rennes worden genoemd. Die laatstgenoemde wil een mogelijk vertrek van Rode Duivel Arthur Theate opvangen. Popovic voelt zich naar verluidt dan weer klaar voor een stap hogerop.

LEES OOK 'Lyon klopt aan voor smaakmakers Union SG en Cercle Brugge'

POLL: Zie jij Cercle volgend jaar weer PO1 halen?

Meest recent

Vertonghen zadelt Hasi meteen met serieuze kopzorgen op

Een verrassing kunnen we het niet noemen, maar dinsdag maakte Jan Vertonghen ook officieel bekend ...

35
35
De Cuyper vloekt op coach: “Ik wilde stoppen met voetballen!”

Maxim De Cuyper is dit seizoen volledig doorgebroken bij Club Brugge én de nationale ploeg. ...

180
180
Vertonghen oordeelt over ontslag Hubert én keuze Hasi

Jan Vertonghen zal op het einde van dit seizoen stoppen met voetballen, dat liet de aanvoerder van ...

202
202
Vanaken roept straffe waarschuwing naar KRC Genk

Club Brugge moet weer de achtervolging inzetten in de Champions Play-Offs. Vorig seizoen pakte ...

363
363
KV Mechelen voert aanzienlijke kapitaalsverhoging door

KV Mechelen had al een tijdje geleden aangekondigd dat het een kapitaalsverhoging van 6,1 miljoen ...

139
139
Ultras Charleroi slaan ferm terug na verbanning bestuur

De Ultras van Sporting Charleroi werden verbannen in Mambourg na de incidenten tijdens de ...

47
47
Vanaken maakt balans Tedesco-Garcia op: "Nee, totaal niet"

Hans Vanaken verdween de afgelopen jaren naar de achtergrond bij de Rode Duivels, maar bondscoach ...

141
141
Vertonghen speelt open kaart over plannen na profcarrière

Jan Vertonghen kwam vandaag met het nieuws naar buiten dat hij aan het einde van het seizoen zal ...

226
226
FIFA-schandaal: rechtbank velt verdict over Blatter/Platini

In eerste aanleg werden Sepp Blatter en Michel Platini vrijgesproken na de aanklachten van ...

51
51
De Cuyper én Seys halen stevig uit na interlandperiode

Maxim De Cuyper en Joaquin Seys zijn dit seizoen de absolute smaakmakers bij Club Brugge. De ...

446
446
Tolu Arokodare verrast: “Bijna weg bij KRC Genk…”

Tolu Arokodare is dit seizoen uitgegroeid tot aanvalsleider van KRC Genk. De spits maakte zijn ...

175
175
Adriano Bertaccini bijt pijnlijk door het stof bij STVV

Adriano Bertaccini is dit seizoen een revelatie bij Sint-Truiden VV, maar de afgelopen weken waren ...

160
160
TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge-smaakmakers weg, jackpot Antwerp’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

398
398
'Bizarre timing' Standard Luik wakkert geruchten aan

Standard Luik heeft afscheid genomen van Pierre Locht en Giacomo Angelini werd aangesteld als de ...

198
198
Joaquin Seys onthult transferplannen: “Bepaalt alles…”

Club Brugge maakte dit seizoen enorm veel indruk in de Champions League. Verschillende sterkhouders ...

495
495
Jan Vertonghen verbaast Anderlecht en kondigt pensioen aan

Jan Vertonghen kampt dit seizoen met enorm veel blessureleed bij RSC Anderlecht. De voormalige Rode ...

609
609
Toch ‘Hein Vanhaezebrouck’ bij KAA Gent: “Heel dankbaar”

KAA Gent heeft een nieuwe hoofdtrainer aangesteld en de Buffalo’s leggen de sleutel in de ...

381
381
Ontmaskerd? Hoe Lukaku zich ontpopte tot 'De Mol'

Romelu Lukaku was afgelopen zondag andermaal de grote held bij de Rode Duivels. De aanvalsleider van ...

104
104
Sensatie Karetsas slaat keihard terug op supporters

Konstantinos Karetsas heeft zijn debuut bij de Griekse nationale ploeg niet gemist. Hij werd de ...

224
224
Kalender Duivels bekend: “Elke thuismatch ander stadion”

De Rode Duivels blijven in de A-Divisie van de Nations League na de knappe zege in Genk tegen ...

299
299

Meer sportnieuws