Charleroi kondigt opmerkelijke vertrekker aan

door
Charleroi kondigt opmerkelijke vertrekker aan

Charleroi belandde vorig seizoen na een rampzalig jaar in de Relegation Play-Off, maar dat scenario willen ze dit seizoen absoluut vermijden. De kern werd flink op de schop gegooid en Rik De Mil loodste de Carolo's met een zes op negen alvast naar een uitstekende start.

Charleroi heeft tot dusver zijn huiswerk vrij goed gemaakt, al staat er nog één en ander op til op Mambourg. Er zouden nog spelers kunnen vertrekken, want aanvoerder Zorgane aast op een transfer en Boukamir is gegeerd na zijn sterke prestaties op de Olympische Spelen.

Charleroi laat Da Silva alweer gaan

LEES OOK Patro en Club Luik delen de koek na geanimeerde Maasderby

Daarnaast heeft Charleroi ook nog een opvallende vertrekker aangekondigd. Het laat immers weten dat het alweer afscheid neemt van Flavio Da Silva. De 23-jarige Fransman was nochtans pas deze zomer aangesloten bij de A-kern na een sterk seizoen bij Zébra Elites in eerste nationale.

De offensieve middenvelder kon zich echter niet in de gunst van De Mil spelen en haalde in de eerste drie competitiematchen geen enkele keer de selectie. Hij mag daardoor nu alweer beschikken. Da Silva verkast definitief naar Club Luik in de Challenger Pro League.

Pas in juli bij A-kern gehaald

Hij verlaat zo na één jaar alweer de club. Charleroi had Da Silva een jaar geleden weggeplukt bij de B-ploeg van Lens en hem bij de U23 ondergebracht. Daar deed hij het goed met acht goals in 30 matchen. Doorbreken bij de grote jongens zat er echter niet in.

LEES OOK 'De Condé heeft beet: KRC Genk overtuigt toptarget'

POLL: Had Charleroi hem meer kansen moeten geven?

Meest recent

Vandenbempt schoffeert ‘bang’ Anderlecht: “Hij zorgde voor paniek”

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Club Brugge op de eerste speeldag van de Champions ...

80
80
'KRC Genk zwaar de mist in met ruwe diamant': "Geblokkeerd"

KRC Genk is dit seizoen de competitieleider. De jeugdopleiding van de Limburgers maakte de afgelopen ...

83
83
‘Union hakt knoop door: toekomst cultheld Burgess bekend’

Christian Burgess is bij Union SG uitgegroeid tot een cultheld op de Belgische velden. De Engelsman ...

34
34
Rudi Garcia doet opmerkelijke uitspraken: "Dit scenario beter"

Rudi Garcia is goed begonnen bij de Rode Duivels. Even leek het volledig mis te gaan na de zeperd in ...

43
43
Van kwaad naar erger: Beerschot ontvangt monsterschorsing

Het gaat van kwaad naar erger met Beerschot. De promovendus is alweer veroordeeld tot degradatie ...

132
132
Mark van Bommel verrast enorm met toekomstwending

Mark van Bommel kende successen bij Royal Antwerp FC en in het verleden werd de Nederlandse ...

86
86
Pijnlijke reality check Anderlecht: "Bijna in sprookjes geloven"

RSC Anderlecht is bijzonder tegenvallend aan de Champions' Play-Offs begonnen en verloor ...

114
114
Spectaculaire nieuwe coach Antwerp? "Doet al jaren de ronde"

Antwerp FC besloot begin maart om afscheid te nemen van Jonas De Roeck als hoofdcoach. Om hem te ...

327
327
Beerschot tegen de touwen: "Compleet wanbeleid!"

Beerschot VA zal volgend seizoen opnieuw in de Challenger Pro League aantreden. Vijf speeldagen voor ...

106
106
'Real Madrid pakt fors uit: sensationele opvolger Modric'

Real Madrid is bezig aan een sterk seizoen tot dusver en blijft in de running om met de treble aan ...

130
130
'Anderlecht neemt drastische beslissing met falende Dendoncker'

RSC Anderlecht verloor zondagmiddag met 2-0 op het veld van Club Brugge en werd op zowat alle ...

585
585
'Seizoen met 42 goals verzilverd: supertransfer Gyökeres'

Arsenal FC kondigde afgelopen weekend een grote verandering binnen de sportieve structuur aan. Zo ...

146
146
‘Club Brugge-vijfklapper: powerhouse en dribbelkoning’

Club Brugge speurt de markt af naar versterkingen en heeft meerdere talenten op het oog. Spits ...

335
335
'Coucke hakt knoop door: Vandenhaute out bij Anderlecht?'

Met een kansloze 2-0 nederlaag op het veld van aarstrivaal Club Brugge heeft Anderlecht haar start ...

858
858
Einde tijdperk: AA Gent neemt afscheid van meubelstuk

Hoewel het in Genk meteen met 4-0 onderuit ging mag AA Gent zich voor het eerst sinds 2019 nog eens ...

680
680
'De Condé heeft beet: KRC Genk overtuigt toptarget'

Hoewel de titelrace momenteel alle aandacht opeist werkt KRC Genk achter de schermen ook al aan de ...

507
507
'Gheysens houdt uitverkoop: Antwerp in de etalage?'

Antwerp begon aan de play-offs met een kansloze 5-1 nederlaag tegen Union. Ook buiten de lijnen viel ...

700
700
Referee Department geeft toe: VAR-fiasco op speeldag 1 PO's

De kop is eraf. Afgelopen weekend betekende het startschot van de Play-Offs in onze competitie. Ook ...

230
230
Vermant lukt hattrick: Club Brugge klopt Essevee in oefenpot

Met een vlotte 2-0 zege tegen aartsrivaal Anderlecht schoot Club Brugge zondag uitstekend uit de ...

591
591
Coucke bijt van zich af: "Mag ik dat in extreme mate ontkennen?"

RSC Anderlecht likt nog maar eens zijn wonden. In Brugge incasseerde het zijn 10de nederlaag van het ...

482
482

Meer sportnieuws