'Antwerp hangt aanzienlijke transfersom rond Keita'

door
'Antwerp hangt aanzienlijke transfersom rond Keita'

Antwerp FC bereidt zich momenteel voor de op clash van aanstaande zondag op het veld van Club Brugge. Ondertussen is de Great Old ook nog actief op de zomerse transfermarkt. Zo is nog een sterkhouder op weg naar de uitgang.

Zoals geweten is Antwerp op zijn financiële limieten gebotst. Vandaar dat de club spelers blijft verkopen om extra middelen te bekomen. Eerder deze zomer werd George Ilenikhena al voor de nodige miljoenen aan AS Monaco verpatst. Vorige week werd dan weer afscheid genomen van Jurgen Ekkelenkamp, die naar Udinese vertrok.

Inmiddels werd ook Alhassan Yusuf aan de lijstje toegevoegd, de middenvelder gaat zijn kans wagen in de VS. Daar zal het evenwel niet bij blijven. Zo is het nog steeds de bedoeling om Jean Butez van de hand te doen. Die is zijn vaste basisplaats verloren en maakt zich op voor een nieuwe uitdaging.

Keita mikt op nieuwe stap

Tot slot is de kans groot dat Mandela Keita eveneens nog vertrekt. Het is geen geheim dat de middenvelder nog steeds hoopt om deze zomer een nieuwe stap te zetten. Mede door de transferbeslommeringen moet hij voorlopig ook vrede nemen met een invallersrol.

De vraag is evenwel welke ploeg straks zal doordrukken voor de Rode Duivel. Keita werd eerder deze zomer al aan verschillende clubs gelinkt. Onder meer Serie A-revelatie Bologna FC zou aan zijn mouw trekken. Maar vooral vanuit Engeland zou interesse heersen.

Antwerp verlangt grof geld

Afwachten dus welke club straks aan het langste einde zal trekken. Nu de transferdeadline steeds dichter komt, kan het dossier elk moment in een stroomversnelling belanden. Al zullen de gegadigden wel met een pak geld over de brug moeten komen.

Antwerp betaalde zelf zo'n 7.9 miljoen euro om Keita definitief over te nemen van OH Leuven. En volgens Gazet van Antwerpen mikt het bestuur nu op minstens het dubbele van wat hij gekost heeft. Een bod van Southampton (huur + verplichte aankoopoptie van 12 miljoen) werd dan ook al geweigerd.

POLL: Keita is deze zomer weg bij Antwerp ...

Meest recent

'Hasi grijpt in: drastische verandering in basiself Anderlecht'

RSC Anderlecht wil na een tegenvallende start van de nacompetitie zo snel mogelijk aanknopen met ...

26
26
Ajax verdient evenveel als Anderlecht en Union SG samen

De Europa League gaat zijn laatste rechte lijn in. De Belgische ploegen liggen er al een tijdje uit. ...

42
42
NAC komt met statement over toekomst Hoefkens

Carl Hoefkens kende niet al te gelukkige passages bij Club Brugge en Standard. Sinds dit seizoen is ...

61
61
Klopp naar Real Madrid? Makelaar geeft hét antwoord

Jürgen Klopp staat momenteel onder contract bij RB Leipzig, waar hij een algemene functie heeft ...

45
45
Club Brugge laat twee smaakmakers NXT gratis gaan

Club Brugge heeft twee knopen doorgehakt. De Belgische landskampioen heeft meegedeeld dat twee ...

362
362
Vandenbroeck flikt het: "Ik ben helemaal leeg"

Zulte Waregem speelt volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League. Jelle Vossen besliste de match ...

80
80
Messi spreekt: over Yamal, Guardiola, Barça en het WK

Lionel Messi praat niet vaak, maar als hij het doet dan is het wel uitgebreid. Vanuit Miami sprak de ...

65
65
Zulte Waregem en La Louvière beuken poort naar JPL open

In de Challenger Pro League werd vandaag beslist welke twee ploegen zeker zouden promoveren naar de ...

197
197
Vertonghen komt met straffe info over coach Kompany

Vincent Kompany is een steengoede coach en bij RSC Anderlecht, Burnley en nu ook Bayern München ...

197
197
Zulte Waregem slaat toe met eerste toptransfer

Zulte Waregem speelt vanavond voor promotie naar de Jupiler Pro League. Eén speler hebben ze ...

107
107
Opvolger Vertonghen: "Er is contact met Anderlecht"

RSC Anderlecht moet in de zomer twee verdedigers halen. Jan Vertonghen stopt, Adryelson (die te ...

330
330
Leko: "Hij zal Standard niet voor een appel en ei verlaten"

Bij Standard gaat er nog het een en ander gebeuren op de transfermarkt de komende maanden. Er zullen ...

124
124
Snel resultaat bij Anderlecht: of het kot staat in brand

Besnik Hasi is terug als coach van Anderlecht en dat zorgt voor heel wat beroering. Ondanks zijn ...

162
162
"Ik sprak in 2024 enkel met Club Brugge voor een job"

Francky Dury is al een tijdje uit beeld nadat hij Zulte Waregem verliet. Ondertussen is het ...

277
277
KRC Genk haalt slag thuis: contract tot 2027

KRC Genk verloor de afgelopen weken talenten aan RSC Anderlecht en ook Club Brugge lijkt met een aan ...

200
200
Drama duurt voort bij Anderlecht: einde seizoen aanvaller

De blessurelast bij RSC Anderlecht is ongezien hoog en het wordt er niet beter op. Besnik Hasi heeft ...

340
340
Fink onthult plan versus Union: Karetsas weer op de bank?

Na de nederlaag tegen Club Brugge hoopt KRC Genk tegen Union de rug te rechten. Thorsten Fink kreeg ...

92
92
'Club Brugge slaat slag in Genk maar vangt bot in Gent'

Club Brugge heeft haar zinnen op de dubbel gezet, maar achter de schermen maakt men in Westkapelle ...

334
334
Penders dropt hint over verlengd verblijf bij KRC Genk

KRC Genk moest vorige week lang haar meerdere erkennen in Club Brugge, dat uiteindelijk wel een ...

185
185
Hasi velt verdict over akkefietje Dolberg en Hazard

Tegen de drie titelkandidaten bleek Anderlecht niet opgewassen, maar in eigen huis tegen Antwerp is ...

222
222

Meer sportnieuws