Inter lijdt meteen verrassend puntenverlies in Serie A

door
Inter lijdt meteen verrassend puntenverlies in Serie A

Dit weekend is het Europese voetbalseizoen helemaal weer op gang gekomen, want in zowat alle topcompetities werd er weer afgetrapt. Ook in de Serie A, waar titelverdediger Internazionale in zijn openingswedstrijd meteen verrassend punten heeft laten liggen. Na een dramatische slotfase raakten ze niet voorbij Genoa.

Inter zet snel orde op zaken

De Nerazzurri kenden ook geen al te beste start tegen de ploeg van Koni De Winter, die de hele wedstrijd op het veld stond. Na 20 minuten kwamen ze immers op achterstand na een doelpunt van Vogliacco. Lang duurde het echter niet tot ze orde op zaken zetten.

Tien minuten later zorgde Thuram immers al voor de gelijkmaker. Daarna ging Inter op zoek naar de gelijkmaker, maar het had pech dat de VAR een strafschop nog terugdraaide en dat een goal van Dimarco afgekeurd werd. 

Genoa maakt diep in blessuretijd gelijk

Daardoor bleef de gelijke stand zeer lang op het bord staan, maar in de slotfase viel alsnog de 1-2. Thuram stiftte netjes zijn tweede binnen. De buitenspelvlag ging daarbij wel omhoog, maar de VAR keurde de goal deze keer wel goed.

Inter leek zegezeker te zijn, maar diep in blessuretijd ging het alsnog fout. Bisseck raakte de bal in de eigen zestien met de hand en dus ging de bal op de stip. Sommer leek even de held te worden door de penalty van Junior Messias te keren, maar de Braziliaan wist in de rebound alsnog voor 2-2 te zorgen.

POLL: Is Inter dit seizoen opnieuw titelfavoriet?

Meest recent

Mathijssen voorspelt Champions' Play-Offs: 'Zes kampioenenmakers'

Zaterdagavond worden de Champions' Play-Offs op gang getrappen. Dat levert de Belgische voetballer ...

1
1
Nieuwe naam bij Duivels? "Aanpassingen in volgende selectie"

Rudi Garcia heeft zijn eerste tweeluik als Belgisch bondscoach achter de rug. Er ligt voor hem nog ...

21
21
Anderlecht tóch titelkandidaat? Vandenbempt geeft percentage

RSC Anderlecht besloot vlak voor de start van de Play-Offs nog een trainerswissel door te voeren. ...

92
92
'Liverpool ziet Trent vertrekken: spectaculaire opvolger'

Liverpool FC stevent recht op de Engelse titel af. Voor Trent Alexander-Arnold wordt dat allicht ...

33
33
'Club in actie: eerste zomeraanwinst moet uit EPL komen'

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke periode. In de komende weken wil Blauw-Zwart zich ...

109
109
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Jashari, Kompany wil Anderlecht-poulain'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

365
365
OHL-mysterie: “Vlak voor Charleroi verrassende epidemie”

Oud-Heverlee Leuven zat vlak voor de match tegen Sporting Charleroi met de handen in het haar. ...

33
33
Club Brugge pakt uit met terugkeer publiekslieveling

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. De ...

235
235
Vandenbempt snapt niets van KRC Genk: "Heb ik moeite mee"

De titelstrijd in de Champions Play-Offs staat op het punt los te barsten. Peter Vandenbempt gaf ...

346
346
Vadis geeft bizarre reden voor nieuwe opvallende uitdaging

Vadis Odjidja (36) gaat aan de slag bij Eendracht Aalst Lede. De voormalige speler van onder meer ...

63
63
Mika Godts sneert naar Anderlecht én KRC Genk

Mika Godts maakt dit seizoen het mooie weer, maar de Belgische buitenspeler speelde in het verleden ...

200
200
Gewild toptalent drukt hoop Rode Duivels helemaal de kop in

De Rode Duivels hebben een eerste interlandperiode onder bondscoach Rudi Garcia achter de rug. De ...

217
217
AA Gent rekent op 'parel in PO's': "Mooie kans voor hem"

AA Gent heeft na vele jaren eindelijk weer de Champions' Play-Offs weten te halen. De Buffalo's ...

228
228
Fink lacht tanden bloot: "Gunde ik geen andere trainer"

KRC Genk begint op een wolk aan de Play-Offs. De internationals kenden prachtige momenten, Genk is ...

106
106
Hasi analyseert Club Brugge: "Dat hebben ze allemaal"

RSC Anderlecht maakt zich klaar Besnik Hasi 2.0. Kan de coach Paars-Wit naar een mooi einde van het ...

277
277
Brazilië grijpt keihard in: bondscoach vliegt na afgang

In de Zuid-Amerikaanse kwalificatiecampagne voor het WK 2026, maakte Brazilië tot dusver niet ...

44
44
Thorgan onthult: "Welke speler van Club ik bij Anderlecht wil?"

RSC Anderlecht vat zondagmiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs aan met een bezoek aan Club ...

523
523
Boskamp helemaal overtuigd: "Zij pakken de titel!"

Dit weekend is het eindelijk zover, dan barsten de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League in ...

1003
1003
'Kompany gaat vol voor Anderlecht-reünie van 70 miljoen'

Vincent Kompany stoomt zijn spelers bij Bayern München momenteel klaar voor de ontknoping van ...

266
266
'Zomertransfer Dolberg krijgt vorm: eerste club in actie'

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een Europees ticket via de Champions' ...

471
471

Meer sportnieuws