Opschudding in Spaanse voetbal: sterspeler aangehouden

door
Opschudding in Spaanse voetbal: sterspeler aangehouden

Opschudding in het Spaanse voetbal. Rafa Mir, sterspeler en spits van Valencia, is aangehouden door de Spaanse politie op verdenking van verkrachting. Mir zou na het 1-1 gelijkspel tegen Villareal samen met een vriend zijn gaan stappen, waarna de feiten zich zouden hebben afgespeeld. 

In een nachtclub ontmoetten Mir en z'n vriend twee vrouwen van 25 en 21 jaar oud. Beide dames gingen mee naar de villa van de Valencia-spits, maar daar zou de sfeer helemaal zijn omgeslagen. Mir zou de oudste vrouw hebben aangerand, zijn compagnon de jongste. Dat meldden Spaanse media. 

Beschuldigingen ontkend 

Een buurman zou de volgende ochtend de twee vrouwen, helemaal gedesoriënteerd en halfnaakt, het huis zien verlaten. De dames werden naar het ziekenhuis gebracht en dienden klacht in tegen de twee vrienden. Beide werden gearresteerd op verdedinking van seksueel misbruik, maar ontkennen de beschuldigingen. 

"Hij staat onder arrest voor verdenking van seksueel geweld", klonk het in een kort statement van de woordvoerder van de Spaanse poltitie. Mir verscheen niet op training en zal zich verantwoorden in de rechtbank. 

Valencia werd op de hoogte gebracht van de hele zaak, maar wil geen verdere details kwijt. "We verlenen volledige medewerking", lieten ze weten in een beknopt persbericht. 

Meest recent

Beerschot aan zet: "Iedere wedstrijd winnen!"

D-day voor Beerschot. Zij moéten winnen van STVV als ze nog enige kans willen maken op het ...

4
4
Mazzu geeft toe: "Situatie is geëscaleerd met hem"

Didier Lamkel Zé zit in Kameroen en werkte daar in de fitness, althans zo deelde hij mee via ...

39
39
Bormans geeft toe: "Hij zal moeilijk te houden zijn"

Bij Union SG gaan ze in de zomer weer twee à drie sterkhouders de club zien verlaten. De ...

18
18
Mathijssen voorspelt Champions' Play-Offs: 'Zes kampioenenmakers'

Zaterdagavond worden de Champions' Play-Offs op gang getrappen. Dat levert de Belgische voetballer ...

144
144
Nieuwe naam bij Duivels? "Aanpassingen in volgende selectie"

Rudi Garcia heeft zijn eerste tweeluik als Belgisch bondscoach achter de rug. Er ligt voor hem nog ...

62
62
Anderlecht tóch titelkandidaat? Vandenbempt geeft percentage

RSC Anderlecht besloot vlak voor de start van de Play-Offs nog een trainerswissel door te voeren. ...

171
171
'Liverpool ziet Trent vertrekken: spectaculaire opvolger'

Liverpool FC stevent recht op de Engelse titel af. Voor Trent Alexander-Arnold wordt dat allicht ...

49
49
'Club in actie: eerste zomeraanwinst moet uit EPL komen'

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke periode. In de komende weken wil Blauw-Zwart zich ...

154
154
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Jashari, Kompany wil Anderlecht-poulain'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

437
437
OHL-mysterie: “Vlak voor Charleroi verrassende epidemie”

Oud-Heverlee Leuven zat vlak voor de match tegen Sporting Charleroi met de handen in het haar. ...

38
38
Club Brugge pakt uit met terugkeer publiekslieveling

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. De ...

264
264
Vandenbempt snapt niets van KRC Genk: "Heb ik moeite mee"

De titelstrijd in de Champions Play-Offs staat op het punt los te barsten. Peter Vandenbempt gaf ...

386
386
Vadis geeft bizarre reden voor nieuwe opvallende uitdaging

Vadis Odjidja (36) gaat aan de slag bij Eendracht Aalst Lede. De voormalige speler van onder meer ...

69
69
Mika Godts sneert naar Anderlecht én KRC Genk

Mika Godts maakt dit seizoen het mooie weer, maar de Belgische buitenspeler speelde in het verleden ...

233
233
Gewild toptalent drukt hoop Rode Duivels helemaal de kop in

De Rode Duivels hebben een eerste interlandperiode onder bondscoach Rudi Garcia achter de rug. De ...

244
244
AA Gent rekent op 'parel in PO's': "Mooie kans voor hem"

AA Gent heeft na vele jaren eindelijk weer de Champions' Play-Offs weten te halen. De Buffalo's ...

260
260
Fink lacht tanden bloot: "Gunde ik geen andere trainer"

KRC Genk begint op een wolk aan de Play-Offs. De internationals kenden prachtige momenten, Genk is ...

109
109
Hasi analyseert Club Brugge: "Dat hebben ze allemaal"

RSC Anderlecht maakt zich klaar Besnik Hasi 2.0. Kan de coach Paars-Wit naar een mooi einde van het ...

290
290
Brazilië grijpt keihard in: bondscoach vliegt na afgang

In de Zuid-Amerikaanse kwalificatiecampagne voor het WK 2026, maakte Brazilië tot dusver niet ...

49
49
Thorgan onthult: "Welke speler van Club ik bij Anderlecht wil?"

RSC Anderlecht vat zondagmiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs aan met een bezoek aan Club ...

534
534

Meer sportnieuws