Smaakmaker Cercle Brugge herleeft: "Ik was nooit dood"

door
Smaakmaker Cercle Brugge herleeft:

Bij Cercle Brugge waren ze bijzonder opgelucht na de verdiende 2-1-zege tegen een pover AA Gent. Kévin Denkey was de grote man met twee goals. Is de spits nu eindelijk gelanceerd nadat hij afgelopen zomer een grote transfer misliep.

Denkey scoort twee keer

"Natuurlijk doet het deugd om opnieuw te scoren en te winnen. Het is verdiend, we heersten op hun helft. Enkel doelpunten ontbraken, maar uiteindelijk kwamen die er wel. We winnen samen, dus het is voor iedereen een opluchting. Het is goed dat er even een lastigere periode was, daar leer je uit en boek je progressie van. Uiteindelijk word je er dus beter door. Ik was nooit dood, dus dit is niet de wedergeboorte van mezelf”, vertelde Denkey aan Sporza.

Bevestigen tegen STVV

Hannes Van der Brugen was uiteraard ook zeer opgetogen met de zege tegen zijn ex-ploeg. “We speelden een goede wedstrijd. We hebben Gent niet vaak in hun spel laten komen en ze zijn niet veel in onze zestien geweest. Dat is een pluim op onze hoed. Enkel bij de bal op de lat komen we goed weg, maar het mag ook eens meezitten. Onze pressing was goed, maar eens we de bal veroverden, vonden we niet de juiste pass. Daar moeten we nog aan werken de komende weken."

Komend weekend wacht de topper tegen STVV. “Dit is wel een prestatie om op verder te bouwen en nu moeten we dit gevoel volhouden tot de wedstrijd tegen STVV."

POLL: Is Cercle nu vertrokken?

Meest recent

'Hasi grijpt in: drastische verandering in basiself Anderlecht'

RSC Anderlecht wil na een tegenvallende start van de nacompetitie zo snel mogelijk aanknopen met ...

26
26
Ajax verdient evenveel als Anderlecht en Union SG samen

De Europa League gaat zijn laatste rechte lijn in. De Belgische ploegen liggen er al een tijdje uit. ...

42
42
NAC komt met statement over toekomst Hoefkens

Carl Hoefkens kende niet al te gelukkige passages bij Club Brugge en Standard. Sinds dit seizoen is ...

61
61
Klopp naar Real Madrid? Makelaar geeft hét antwoord

Jürgen Klopp staat momenteel onder contract bij RB Leipzig, waar hij een algemene functie heeft ...

45
45
Club Brugge laat twee smaakmakers NXT gratis gaan

Club Brugge heeft twee knopen doorgehakt. De Belgische landskampioen heeft meegedeeld dat twee ...

362
362
Vandenbroeck flikt het: "Ik ben helemaal leeg"

Zulte Waregem speelt volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League. Jelle Vossen besliste de match ...

80
80
Messi spreekt: over Yamal, Guardiola, Barça en het WK

Lionel Messi praat niet vaak, maar als hij het doet dan is het wel uitgebreid. Vanuit Miami sprak de ...

65
65
Zulte Waregem en La Louvière beuken poort naar JPL open

In de Challenger Pro League werd vandaag beslist welke twee ploegen zeker zouden promoveren naar de ...

197
197
Vertonghen komt met straffe info over coach Kompany

Vincent Kompany is een steengoede coach en bij RSC Anderlecht, Burnley en nu ook Bayern München ...

197
197
Zulte Waregem slaat toe met eerste toptransfer

Zulte Waregem speelt vanavond voor promotie naar de Jupiler Pro League. Eén speler hebben ze ...

107
107
Opvolger Vertonghen: "Er is contact met Anderlecht"

RSC Anderlecht moet in de zomer twee verdedigers halen. Jan Vertonghen stopt, Adryelson (die te ...

330
330
Leko: "Hij zal Standard niet voor een appel en ei verlaten"

Bij Standard gaat er nog het een en ander gebeuren op de transfermarkt de komende maanden. Er zullen ...

124
124
Snel resultaat bij Anderlecht: of het kot staat in brand

Besnik Hasi is terug als coach van Anderlecht en dat zorgt voor heel wat beroering. Ondanks zijn ...

162
162
"Ik sprak in 2024 enkel met Club Brugge voor een job"

Francky Dury is al een tijdje uit beeld nadat hij Zulte Waregem verliet. Ondertussen is het ...

277
277
KRC Genk haalt slag thuis: contract tot 2027

KRC Genk verloor de afgelopen weken talenten aan RSC Anderlecht en ook Club Brugge lijkt met een aan ...

200
200
Drama duurt voort bij Anderlecht: einde seizoen aanvaller

De blessurelast bij RSC Anderlecht is ongezien hoog en het wordt er niet beter op. Besnik Hasi heeft ...

340
340
Fink onthult plan versus Union: Karetsas weer op de bank?

Na de nederlaag tegen Club Brugge hoopt KRC Genk tegen Union de rug te rechten. Thorsten Fink kreeg ...

92
92
'Club Brugge slaat slag in Genk maar vangt bot in Gent'

Club Brugge heeft haar zinnen op de dubbel gezet, maar achter de schermen maakt men in Westkapelle ...

334
334
Penders dropt hint over verlengd verblijf bij KRC Genk

KRC Genk moest vorige week lang haar meerdere erkennen in Club Brugge, dat uiteindelijk wel een ...

185
185
Hasi velt verdict over akkefietje Dolberg en Hazard

Tegen de drie titelkandidaten bleek Anderlecht niet opgewassen, maar in eigen huis tegen Antwerp is ...

222
222

Meer sportnieuws