Vandenbempt ontdekt nieuwe JPL-topper: "Sensationeel goed"

door
Vandenbempt ontdekt nieuwe JPL-topper:

De negende speeldag ligt achter de rug. Bij Union SG haalden ze opgelucht adem, want zij wisten na zes weken nog eens te winnen in de Jupiler Pro League. Het werd 3-0 tegen KV Kortrijk. Peter Vandenbempt was lyrisch over een van de smaakmakers van de Brusselaars.

Vandenbempt looft Ivanovic

Franjo Ivanovic speelde zeer goed en scoorde een keer en deelde een assist uit. Voordien was de 20-jarige Kroaat, die voor 4 miljoen euro naar het Dudenpark kwam, ook al goed bezig maar was hij nog niet efficiënt genoeg.

"Bij die eerste goal miste die Ivanovic - uitblinker gisteren, sensationeel goed en zeker een man om te volgen - zelf eerst nog een kans. De 2-0 was dan weer een owngoal en kwam er pas bij de 7e of 8e kans. Die ga je niet elke week krijgen", aldus Vandenbempt bij Sporza.

Voorlopig nog afwachten

Anthony Moris haalde al aan dat hij niet lang in België zal blijven voetballen. Hij kwam stevig onder de indruk. Toch is het nog opletten met dergelijke uitspraken. De komende weken zullen de tegenstanders zich meer gaan focussen op de Kroatische aanvaller. Het is uitkijken hoe hij daar op zal reageren. Als hij ook dan indruk blijft maken, zou het wel eens kunnen dat Union SG weer een toekomstige toptransfer in handen heeft.

Eerder wisten ze al Deniz Undav, Victor Boniface, Mohammed Amoura en Gustaf Nilsson te laten ontbolsteren in het Dudenpark. Is Ivanovic de volgende in de rij?

POLL: Gaat hij een sensatie worden in de JPL?

Meest recent

Genk krijgt forse klappen: noodscenario voor Heynen?

KRC Genk zit momenteel in een moeilijke periode. Na de dure nederlagen tegen Club Brugge en Union ...

47
47
Crisis bij Gent: fans eisen uitleg, Baro gaat furieus tekeer

AA Gent zit momenteel in de hoek waar de rake klappen vallen. Slechts enkele dagen na de ...

176
176
'Sensationele transfer De Bruyne: PL-club schiet in actie'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen transfervrij bij Manchester City. Maar de Belgische ...

141
141
Trossard stelt titelfeest wéér uit, Milan wipt Inter uit Coppa

Liverpool FC zal zich zondag dan toch op eigen veld kunnen verzekeren van de Engelse titel. Arsenal ...

30
30
Racing Genk incasseert nieuwe stevige tik in titelstrijd

Voor de derde keer op een rij heeft Racing Genk averij opgelopen in de titelstrijd. Op de Bosuil ...

204
204
Fenomenale Dolberg-show! Anderlecht vernedert dramatisch AA Gent

Wat een wedstrijd van Kasper Dolberg! Anderlecht kon in deze PO's voorlopig nog niet winnen maar ...

157
157
Vijand nummer één bij Club: "Publiek zal hem op de korrel nemen"

Donderdagavond staat opnieuw een sleutelduel op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo moet ...

329
329
Waarom Leoni en Onyedika géén schorsing kregen voor 'tweede bal'

Het incident met de tweede bal in de partij tussen KRC Genk en Union SG is niet zonder gevolgen ...

126
126
'Amorim heeft genoeg gezien: zestal de deur gewezen'

Manchester United kan dit seizoen de Europa League nog winnen, maar in eigen land presteert de ...

95
95
Grote zondebok bij schabouwelijk Gent: "Wat een schande!"

RSC Anderlecht kon zich woensdagavond geen misstap permitteren in de thuiswedstrijd tegen AA Gent. ...

287
287
'Club Brugge nóg rijker: sterkhouder brengt veelvoud op'

De regerende landskampioen mocht dit seizoen als eerste Belgische club deelnemen aan de vernieuwde ...

597
597
'Ederson volgt De Bruyne naar exit: City duidt opvolger aan'

Met een late zege tegen Aston Villa, deed Manchester City dinsdag een gouden zaak binnen de strijd ...

125
125
'Anderlecht-drama: toptransfer Dolberg op de klippen'

Kasper Dolberg werd gezien als een absolute topper bij Anderlecht, vergeleken met clubiconen als ...

476
476
Antwerp - KRC Genk: Fink gooit middenveld door elkaar

Hoogspanning op de Bosuil. Als Royal Antwerp FC nog iéts van het seizoen wil maken, dan moet ...

83
83
Anderlecht - AA Gent: veel wissels bij beide teams

RSC Anderlecht en AA Gent zijn zwak begonnen aan de Play-Offs. De twee duels tussen de twee teams ...

93
93
'Anderlecht aast op verrassend vertrek van aanvaller'

RSC Anderlecht gaat in de zomer héél veel transfers afronden. Vandaag liet Anderlecht ...

400
400
Pocognoli komt nog laatste keer terug op 'balincident'

De voorbije dagen stond Union in het oog van de storm. De Brusselaars gooiden de titelstrijd dan wel ...

94
94
Anderlecht legt nieuwe Debast onder contract

Anderlecht beleeft een moeilijk seizoen met tot dusver uitermate tegenvallende play-offs, maar ...

142
142
RWDM bevestigt trainersnieuws met nóg een twist

Bij RWDM willen ze hun verblijf in 1B absoluut tot een jaar beperken. Na het mislopen van de ...

56
56
'Liverpool wint titanenstrijd met Man City en Real Madrid'

Liverpool kan mogelijk woensdagavond al de champagne ontkurken. Als Arsenal zou verliezen van ...

95
95

Meer sportnieuws