Vandenbempt ontdekt nieuwe JPL-topper: "Sensationeel goed"

door
Vandenbempt ontdekt nieuwe JPL-topper:

De negende speeldag ligt achter de rug. Bij Union SG haalden ze opgelucht adem, want zij wisten na zes weken nog eens te winnen in de Jupiler Pro League. Het werd 3-0 tegen KV Kortrijk. Peter Vandenbempt was lyrisch over een van de smaakmakers van de Brusselaars.

Vandenbempt looft Ivanovic

Franjo Ivanovic speelde zeer goed en scoorde een keer en deelde een assist uit. Voordien was de 20-jarige Kroaat, die voor 4 miljoen euro naar het Dudenpark kwam, ook al goed bezig maar was hij nog niet efficiënt genoeg.

"Bij die eerste goal miste die Ivanovic - uitblinker gisteren, sensationeel goed en zeker een man om te volgen - zelf eerst nog een kans. De 2-0 was dan weer een owngoal en kwam er pas bij de 7e of 8e kans. Die ga je niet elke week krijgen", aldus Vandenbempt bij Sporza.

Voorlopig nog afwachten

Anthony Moris haalde al aan dat hij niet lang in België zal blijven voetballen. Hij kwam stevig onder de indruk. Toch is het nog opletten met dergelijke uitspraken. De komende weken zullen de tegenstanders zich meer gaan focussen op de Kroatische aanvaller. Het is uitkijken hoe hij daar op zal reageren. Als hij ook dan indruk blijft maken, zou het wel eens kunnen dat Union SG weer een toekomstige toptransfer in handen heeft.

Eerder wisten ze al Deniz Undav, Victor Boniface, Mohammed Amoura en Gustaf Nilsson te laten ontbolsteren in het Dudenpark. Is Ivanovic de volgende in de rij?

POLL: Gaat hij een sensatie worden in de JPL?

Meest recent

Rudi Garcia doet opmerkelijke uitspraken: "Dit scenario beter"

Rudi Garcia is goed begonnen bij de Rode Duivels. Even leek het volledig mis te gaan na de zeperd in ...

5
5
Van kwaad naar erger: Beerschot ontvangt monsterschorsing

Het gaat van kwaad naar erger met Beerschot. De promovendus is alweer veroordeeld tot degradatie ...

39
39
Mark van Bommel verrast enorm met toekomstwending

Mark van Bommel kende successen bij Royal Antwerp FC en in het verleden werd de Nederlandse ...

39
39
Pijnlijke reality check Anderlecht: "Bijna in sprookjes geloven"

RSC Anderlecht is bijzonder tegenvallend aan de Champions' Play-Offs begonnen en verloor ...

69
69
Spectaculaire nieuwe coach Antwerp? "Doet al jaren de ronde"

Antwerp FC besloot begin maart om afscheid te nemen van Jonas De Roeck als hoofdcoach. Om hem te ...

201
201
Beerschot tegen de touwen: "Compleet wanbeleid!"

Beerschot VA zal volgend seizoen opnieuw in de Challenger Pro League aantreden. Vijf speeldagen voor ...

80
80
'Real Madrid pakt fors uit: sensationele opvolger Modric'

Real Madrid is bezig aan een sterk seizoen tot dusver en blijft in de running om met de treble aan ...

99
99
'Anderlecht neemt drastische beslissing met falende Dendoncker'

RSC Anderlecht verloor zondagmiddag met 2-0 op het veld van Club Brugge en werd op zowat alle ...

506
506
'Seizoen met 42 goals verzilverd: supertransfer Gyökeres'

Arsenal FC kondigde afgelopen weekend een grote verandering binnen de sportieve structuur aan. Zo ...

131
131
‘Club Brugge-vijfklapper: powerhouse en dribbelkoning’

Club Brugge speurt de markt af naar versterkingen en heeft meerdere talenten op het oog. Spits ...

277
277
'Coucke hakt knoop door: Vandenhaute out bij Anderlecht?'

Met een kansloze 2-0 nederlaag op het veld van aarstrivaal Club Brugge heeft Anderlecht haar start ...

664
664
Einde tijdperk: AA Gent neemt afscheid van meubelstuk

Hoewel het in Genk meteen met 4-0 onderuit ging mag AA Gent zich voor het eerst sinds 2019 nog eens ...

540
540
'De Condé heeft beet: KRC Genk overtuigt toptarget'

Hoewel de titelrace momenteel alle aandacht opeist werkt KRC Genk achter de schermen ook al aan de ...

417
417
'Gheysens houdt uitverkoop: Antwerp in de etalage?'

Antwerp begon aan de play-offs met een kansloze 5-1 nederlaag tegen Union. Ook buiten de lijnen viel ...

601
601
Referee Department geeft toe: VAR-fiasco op speeldag 1 PO's

De kop is eraf. Afgelopen weekend betekende het startschot van de Play-Offs in onze competitie. Ook ...

216
216
Vermant lukt hattrick: Club Brugge klopt Essevee in oefenpot

Met een vlotte 2-0 zege tegen aartsrivaal Anderlecht schoot Club Brugge zondag uitstekend uit de ...

541
541
Coucke bijt van zich af: "Mag ik dat in extreme mate ontkennen?"

RSC Anderlecht likt nog maar eens zijn wonden. In Brugge incasseerde het zijn 10de nederlaag van het ...

462
462
Pijnlijk: Sonck en Verheyen leggen Anderlecht-problemen bloot

Bij RSC Anderlecht staat er geen ploeg op het veld. Een selectie die al zo door elkaar werd geschud ...

309
309
Ezekiel (ex-RSCA en Standard) met héél verrassende transfer

Er was een tijd dat Ezekiel Imoh een groot talent was op de Belgische velden. Maar zijn ...

210
210
'Fabrizio Romano maakt volgende coach Real Madrid bekend'

Real Madrid kent een heel wisselvallig seizoen. Er waren bijzonder pijnlijke nederlagen tegen FC ...

172
172

Meer sportnieuws