De 11 namen: Hubert verrast vriend en vijand bij Anderlecht

door
De 11 namen: Hubert verrast vriend en vijand bij Anderlecht

Met een bezoek aan Real Sociedad staat Anderlecht voor wellicht de lastigste klus in de League Phase van de Europa League. Het sein blijkbaar voor David Hubert om het eens over een andere boeg te werpen met een experimenteel elftal.

Vooraf werd al verwacht dat de interimcoach de nodige wijzigingen zou doorvoeren. Dankzij de bonus na de eerdere zege tegen Ferencvaros zou men de klassieker van zondag tegen Standard namelijk nog belangrijker vinden in het Lotto Park.

Edozie op de bank

Dat blijkt nu ook te kloppen, want Hubert roteert er wel degelijk op los. Al pakt hij daarbij toch nog uit met een verrassing. Tenslotte is het op de flank niet Anders Dreyer maar wel Samuel Edozie die plaats moet ruimen voor jonkie Tristan Degreef.

Behalve de voorspelde surprise du chef verschijnen zoals verwacht ook Luis Vazquez en Thomas Foket aan de aftrap in Spanje, waar Paars-Wit het zonder Leander Dendoncker moet stellen. Colin Coosemans neemt diens aanvoerdersband over.

Geen Augustinsson

Op het middenveld kiest Hubert voor het trio Mats Rits, Théo Leoni en Mario Stroeykens. Tot slot komt een basisplaats voor Ludwig Augustinsson nog te vroeg. Hij zit samen met Yari Verschaeren, Kasper Dolberg en Killian Sardella op de bank.

Net zoals de recordkampioen brengt ook Real Sociedad overigens een onuitgegeven elftal tussen de lijnen. Zo doen oude bekende Sergio Gomez en andere sterkhouders zoals Martin Zubimendi en Mikel Oyarzabal eveneens dienst als invaller.

POLL: Goede keuzes van Hubert?

Meest recent

Wat Kompany zo uniek maakt volgens Bayern-ster Kane

Als alles wat meezit kan Bayern München dit weekend de titel vieren in de Bundesliga. Vincent ...

25
25
'Twee probleemgevallen' bij STVV: Vrancken velt oordeel

Wouter Vrancken, die onlangs aan onze redactie meedeelde dat er nog andere clubs naar hem polsten, ...

27
27
'Spectaculaire ingaande toptransfer voor Union SG'

Union SG weet nu al dat ze in de zomer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De Brusselaars ...

84
84
Genk uitgeteld voor titel? Boskamp spreekt heldere taal

KRC Genk heeft de voorbije weken serieuze averij opgelopen in de titelstrijd. Na de recente 1 op 9 ...

107
107
'De Cuyper parkeert toptransfer: Club legt pittige som vast'

Club Brugge maakt zich op voor een cruciale periode met de ontknoping van de titelstrijd en de ...

199
199
'Guardiola wil supertransfer: toptarget met 30 goals en 23 assists'

Manchester City maakt zich op voor een hete transferzomer. De Engelse topclub is van plan een grote ...

74
74
Vanhaezebrouck velt drastisch verdict over titelstrijd

De heenronde in de Champions' Play-Offs zit erop, dit weekend wordt de tweede helft van de ...

409
409
Hasi hakt knopen door: basiself in bekerfinale bepaald?

Binnen een dikke week staat voor RSC Anderlecht de belangrijkste partij van het seizoen op het ...

185
185
Club Brugge onder enorme druk: Hayen grijpt stevig in

Zondagavond staat opnieuw een sleutelduel op het programma in de titelstrijd. Zo gaat Club Brugge op ...

366
366
Milicevic trekt sombere conclusie voor duel met Anderlecht

AA Gent incasseerde 17 tegengoals, scoorde 1 keer en boekte een 1 op 15. Dramatische cijfers. ...

229
229
'Anderlecht en Club Brugge duelleren om zoon voetballegende'

RSC Anderlecht en Club Brugge worden wel vaker gelinkt aan dezelfde spelers. Dat is vaak een ...

354
354
'Transferklapper: sterkhouder vertrekt bij Anderlecht'

RSC Anderlecht won met 5-0 van AA Gent, maar dat verandert niets aan de plannen van het bestuur. Er ...

717
717
Beerschot zet Kortrijk met één been in Challenger Pro League

Beerschot en KV Kortrijk speelden vanavond tegen elkaar op het Kiel. Vooral voor KVK was dit een ...

347
347
Update Real Madrid: “We gaan spelen tegen FC Barcelona “

Real Madrid laat zich van smalste kant zien, dat kunnen we wel stellen. De Spaanse topclub heeft een ...

546
546
De Condé ontkent transfergerucht in alle talen

Dimitri De Condé, Head of Football bij KRC Genk, volgt de binnen- en buitenlandse media op de ...

268
268
Club Brugge: vervanger Jutgla tegen Union SG gekozen

Club Brugge staat onder ferme druk. De Bruggelingen kunnen het zich niet veroorloven om voor de ...

781
781
'Loïs Openda baalt: RB Leizpig eist deze monstersom'

Loïs Openda kent een wisselvallig seizoen, net als als heel RB Leipzig. De Belgische aanvaller ...

100
100
Zulte Waregem slaat toe met eerste zomeraanwinst

Zulte Waregem heeft zijn eerst zomeraanwinst weten te strikken, al is dat geen verrassing. Zo werd ...

133
133
Cercle Brugge maakt eerste zomertransfer wereldkundig

Cercle Brugge heeft nog geen zekerheid over het behoud en moet nog zwaar knokken om dit te ...

60
60
Storck zorgt voor spanning: "Druk is groot bij hen"

KV Kortrijk moet vanavond winnen van Beerschot. De Kerels vechten voor hun laatste kansen om het ...

56
56

Meer sportnieuws