Nederland vermijdt blamage, Undav de grote man bij Duitsland

door
Nederland vermijdt blamage, Undav de grote man bij Duitsland

In de Nations League stonden vanavond een heel resem duels op het programma. Ze was het uitkijken naar de prestaties van landen als Nederland en Duitsland. Beiden zitten bij elkaar in de groep. Het werd een frustrerende avond voor Oranje.

Nederland moeizaam, Undav de grote man

Nederland ging op bezoek bij Hongarije en was daar baas, maar echt grote kansen bij elkaar spelen was moeilijk. De Hongaren kregen de eerste grote mogelijkheid en troffen de paal. Maar Sallai liet in de 31ste minuut een andere kans niet onbenut. Hij strafte balverlies van Reijnders af en de 1-0 was een feit. Een tot dan zwak Nederland moest reageren.

LEES OOK Spektakel in NL: Duitsland, Portugal, Spanje en Frankrijk in Final Four

Dat gebeurde na de rust, want Oranje was veel gretiger. Ze kregen het eerste kwartier vier uitstekende kansen, maar scoren lukte maar niet. Ook de ingevallen Brobbey miste een dot van een kans. Een minuut later kreeg Van Dijk zijn tweede gele kaart in drie minuten en dus rood. De eerste na dom protest en de tweede nadat hij te traag was in een duel en de Hongaarse speler haakte. Einde verhaal voor Oranje? Neen, want kort nadien maakte Dumfries na een vrije trap met een krachtige kopbal de 1-1.

Duitsland bracht een bezoekje aan Bosnië en het was Undav, ex-Union SG, die de Duitsers na 21 minuten op een 0-1-voorsprong bracht. Wat een carrièreverloop kent de spits toch. En de avond werd nog mooier voor hem, want even later scoorde hij de 0-2. Game over voor de thuisploeg, zo leek het.

Na de koffie werd een derde treffer van Undav afgekeurd. In plaats van 0-3 werd het nadien 1-2 dankzij good old Dzeko.

Andere wedstrijden:

  • Tsjechië - Albanië 2-0 (2x Chory)
  • Oekraïne - Georgië 1-0 (Mudryk)
  • IJsland - Wales 2-2 (Johnson, Wilson, 2x Tomasson)
  • Turkije - Montenegro 1-0 (Kahveci)
  • Estland - Azerbeidzjan 3-1 (Yakovlev, Bayramov, Sinyavskiy, Shein)
  • Slowakije - Zweden 2-2 (Ayari, Sema, 2x Strelec)

LEES OOK Italië slikt compleet ridicule tegengoal tegen Duitsland

POLL: Had jij dit verwacht van Undav?

Meest recent

Fink lacht tanden bloot: "Gunde ik geen andere trainer"

KRC Genk begint op een wolk aan de Play-Offs. De internationals kenden prachtige momenten, Genk is ...

10
10
Hasi analyseert Club Brugge: "Dat hebben ze allemaal"

RSC Anderlecht maakt zich klaar Besnik Hasi 2.0. Kan de coach Paars-Wit naar een mooi einde van het ...

46
46
Brazilië grijpt keihard in: bondscoach vliegt na afgang

In de Zuid-Amerikaanse kwalificatiecampagne voor het WK 2026, maakte Brazilië tot dusver niet ...

5
5
Thorgan onthult: "Welke speler van Club ik bij Anderlecht wil?"

RSC Anderlecht vat zondagmiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs aan met een bezoek aan Club ...

126
126
Boskamp helemaal overtuigd: "Zij pakken de titel!"

Dit weekend is het eindelijk zover, dan barsten de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League in ...

271
271
'Kompany gaat vol voor Anderlecht-reünie van 70 miljoen'

Vincent Kompany stoomt zijn spelers bij Bayern München momenteel klaar voor de ontknoping van ...

85
85
'Zomertransfer Dolberg krijgt vorm: eerste club in actie'

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een Europees ticket via de Champions' ...

216
216
'Club houdt hart vast: bliksemvertrek Jashari plots concreet'

Club Brugge vat dit weekend in de Champions' Play-Offs zijn queeste aan om voor de 20ste keer uit de ...

480
480
Rits waarschuwt concurrentie: "Als we dat doen…"

RSC Anderlecht wil in de Champions’ Play-Offs iedereen verrassen, maar dan zal het een pak ...

201
201
Storck panikeert niet ondanks problemen: "Heb een plan"

KV Kortrijk staat voor héél cruciale weken. De Kerels moeten aan de bak in de ...

99
99
Vadis Odjidja verrast iedereen met nieuwe Belgische club

Het was al een hele tijd stil rondom Vadis Odjidja. De middenvelder leek geruisloos te stoppen, maar ...

328
328
Charleroi blijft gefrustreerd achter tegen tienkoppig OHL

OH Leuven en Sporting Charleroi openden vanavond de Play-Offs. Wie kon de leiding nemen in de Europe ...

47
47
Coosemans met opvallend Kompany-verhaal: "Is héél zeldzaam"

Vincent Kompany doet het uitstekend bij Bayern München. De Belgische coach startte zijn ...

184
184
Leko slaat mea culpa na bizarre uitspraak: "Wie mij kent…"

Standard opent zijn Europe Play-Offs met een thuisduel tegen KV Mechelen. De Rouches starten als ...

86
86
Pocognoli deelt goed én slecht nieuws mee

Union SG opent zijn Play-Offs met een duel tegen Royal Antwerp FC. Winnen is de boodschap als de ...

61
61
Hayen schept duidelijkheid: Ordonez klaar voor Anderlecht?

Club Brugge heeft een aantal spelers die met kwaaltjes terugkeerden van de interlandperiode.,Er ...

145
145
Anderlecht mag dromen van enorme Club Brugge-meevaller

RSC Anderlecht staat zondag voor een heel zware taak. De Brusselaars moeten op het veld van Club ...

240
240
Fink verklaart waarom het beter is dat Genk de titel pakt

Thorsten Fink is een zegen voor het Belgische voetbal. Vorig jaar liet hij STVV dartel spelen en ...

171
171
Schrikken geblazen: Anderlecht-lieveling keihard gedumpt

David Hubert had een duidelijke favoriet op de linksbackpositie: Moussa N’Diaye. De toenmalige ...

682
682
Anderlecht heeft beet, KRC Genk blijft verweesd achter

De afgelopen jaren wist KRC Genk een aantal talenten weg te halen bij RSC Anderlecht. Dat kwam hard ...

459
459

Meer sportnieuws