Horror voor Cercle? "Muslic is volledig de pedalen kwijt"

door
Horror voor Cercle?

U kon het hier gisteren al lezen: Miron Muslic zorgt voor heel wat ophef bij Cercle Brugge. De Vereniging speelt morgen zijn tweede wedstrijd in de Conference League bij het IJslandse Vikingur, zonder een pak sterkhouders. Dat zorgde voor een aantal verontwaardigde reacties.

Succesverhaal of nieuwe klap?

De Vereniging voetbalde een heel seizoen om Europees voetbal te halen en bereikte finaal knap de poulefase van de Conference League. Daarin haalde Groen-Zwart St. Gallen door de gehaktmolen.

LEES OOK Referee Department geeft toe: VAR-fiasco op speeldag 1 PO's

Goed om van dat Europees voetbal meteen een succesverhaal te maken? Dat lijkt er dan toch eentje te worden op twee snelheden. Voor de verplaatsing naar IJsland laat Muslic immers Van Der Bruggen, Minda, Ravych en Diakité in België, basispionnen.

In de plaats van die 4 reizen een pak jeugdproducten mee, waarvan een aantal... rechtstreeks zijn weggeplukt uit het B-elftal dat in eerste amateur aantreedt.

Dwaze zet?

LEES OOK Cercle Brugge baalt: "Dat ligt aan deze play-offs"

De juiste keuze of een dwaze zet? Feit is dat het water Cercle Brugge tot aan de lippen staat in de Jupiler Pro League. De Vereniging staat momenteel voorlaatste en heeft ook niet de breedste kern, al zeker niet van de ploegen die Europees spelen.

En toch vragen veel fans van Cercle zich af of de keuze van Muslic wel de juiste is. Want... Europees voetbal is niet iets dat je zomaar in de vuilbak gooit. De reacties liegen er dan ook niet om:

POLL: De juiste keuze of onbegrijpelijk?

Meest recent

Ongezien! Mourinho slaat door en grijpt Gala-coach bij neus

In de kwartfinales van het Turkse bekertoernooi stond woensdag de kraker tussen Fenerbahçe en ...

0
0
City doet gouden zaak, Liverpool proeft Engelse titel

In de Engelse Premier League werden woensdagavond zes duels van de 30ste speeldag afgewerkt. Leider ...

14
14
Genk-sterkhouder staakt training in aanloop naar Anderlecht

KRC Genk heeft zijn titelambities tijdens de openingsspeeldag van de Champions' Play-Offs nog eens ...

38
38
Grote comeback bij Duivels? 'Ervaren kracht stoomt zich klaar'

Rudi Garcia heeft zijn eerste tweeluik als Belgisch bondscoach achter de rug. Er ligt voor hem nog ...

130
130
'Nico Williams krijgt zijn toptransfer: gesprekken lopen'

In de komende weken staat nog heel wat moois op het programma in het nationale en internationale ...

54
54
'Groot transfergevecht bij Club: ook Atlético aan het front'

Club Brugge is bezig aan een sterk seizoen en maakte indruk op meerdere fronten. Dat blijft niet ...

226
226
Tolu geeft reden voor 'agressieve' viering tegen Gent

KRC Genk is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en haalde het zondag met 4-0 van AA Gent. ...

77
77
Anderlecht-aanwinst droomt luidop: "Samenspelen met Lukaku"

RSC Anderlecht maakt zich op voor een erg drukke transferzomer. De eerste aanwinst voor volgend ...

329
329
'Barça houdt hart vast: bod van 100 miljoen op Pedri'

Manchester City plaatste zich afgelopen weekend voor de halve finales van de FA Cup, maar is ...

135
135
Antwerp FC ondersteboven: ’stunttransfer’ gaat compleet fout

Rosen Bozhinov, de veelbelovende Bulgaarse verdediger die Antwerp FC vorig jaar binnenhaalde als ...

228
228
KV Mechelen gerustgesteld: "Voorlopig zit ik goed hier"

KV Mechelen droomt nog stilletjes van een Europees ticket dit seizoen. Dat is zeker nog mogelijk, ...

241
241
'Topclubs op scherp: Bakayoko aan spotprijsje op te halen'

Vorig weekend werd PSV wellicht definitief uit de titelrace in de Eredivisie geslagen. Het ging met ...

63
63
Standard verrast: A-CAP vindt toch akkoord voor overname

De voorbije maanden werd er druk gespeculeerd over de toekomst van Standard. A-CAP was immers op ...

332
332
Geen promotie? RWDM reageert op licentieproblemen

In de Challenger Pro League zit de reguliere competitie in zijn laatste rechte lijn. In de laatste ...

297
297
'Standard verbaast met bizarre transferzet'

Bij Standard is er grote onzekerheid over hoe de toekomst eruit zal gaan zien. De Rouches kregen dan ...

243
243
Anderlecht ziet toptalent prestigieuze bekroning krijgen

De voorbije weken werd er regelmatig pijnlijk vastgesteld dat het Anderlecht op dit moment ontbreekt ...

158
158
'Sensationele wending: Salah keert zijn kar over toekomst'

De voorbije maanden krioelde het van de geruchten omtrent de toekomst van Mohamed Salah. Het ...

99
99
Nieuwe Penders? Genk haalt talentvolle keeper binnen

KRC Genk staat bekend voor zijn uitstekende keepersopleiding, met Mike Penders als laatste product ...

467
467
'9 clubs moeten nog wachten op proflicentie'

De lente is in het land en in het Belgische voetbal betekent dat ook dat de tijd gekomen is om de ...

266
266
Anderlecht heeft beet: contract tot medio 2028

Bij RSC Anderlecht moet Olivier Renard de komende weken en maanden héél veel knopen ...

139
139

Meer sportnieuws