Ondanks ruime zege: Anderlecht-fans blijven protesteren

door
Ondanks ruime zege: Anderlecht-fans blijven protesteren

Anderlecht heeft een woelige week uiteindelijk toch zeer positief kunnen afsluiten. De tent stond even in brand na de wanprestatie tegen Club Brugge en het vertrek van CEO Sports Jesper Fredberg, maar uiteindelijk werden er sindsdien wel twee vlotte zeges geboekt. Net als eerder in de beker tegen Tubize-Braine scoorde Anderlecht zondag vier keer tegen KV Kortrijk.

Op het veld lijkt het tumult van de voorbije week dus wel snel verteerd te zijn. Op de tribunes lijkt dat echter veel minder het geval te zijn. Ondanks de klinkende zege weerklonk er toch opnieuw protest bij de supporters.

LEES OOK 'Anderlecht neemt transferbeslissing over Angulo'

Het Laatste Nieuws en Het Nieuwsblad stelden vast dat een deel van de aanhang zich opnieuw keerde tegen voorzitter Wouter Vandenhaute en kersvers sportief directeur Olivier Renard. Ook in Tubeke werd er al tegen hen geprotesteerd en zondag waren er opnieuw de nodige spandoeken.

"Renard not welcome" en "Wouter buiten" viel er daarop weer te lezen. Enkelen gooiden het ook over een meer humoristische toon: "Gezien jullie van instabiliteit houden, geen zin om van voorzitter te veranderen?" of "10/2022: WVH: ‘Het kan altijd erger’, Wouter de visionair", bijvoorbeeld.

Maar de meningen blijken ook onder de Anderlecht-fans verdeeld te zijn. Zo weerklonk er boegeroep toen een deel van het publiek tijdens de wedstrijd "Wouter buiten" aanhief. Het lijkt er dus op dat op zijn minst een deel van de fans liever de strijdblijl met de voorzitter wil begraven.

LEES OOK Anderlecht lacht tanden bloot: Europa zorgt voor onverwachte extra

Voorlopig is de rust dus nog niet echt weergekeerd in het Lotto Park. Daarvoor zullen wellicht nog enkele klinkende prestaties én een geslaagde wintermercato nodig zijn. Vandenhaute en Renard zullen zich dus nog moeten bewijzen.

POLL: Denk je dat de rust snel zal terugkeren?

Meest recent

Prachtige beelden: Preud'homme keert terug bij Benfica

Sinds enkele jaren is Michel Preud'homme onofficieel op pensioen. De 66-jarige ex-trainer lijkt niet ...

45
45
Kater voor Antwerp: "Moeten hier lessen uit trekken"

Antwerp had zaterdagavond een uitstekende zaak kunnen doen in de strijd om Play-Off I en de derde ...

43
43
Barça moet zwoegen maar herovert koppositie wel

FC Barcelona heeft zaterdag zijn koppositie weer ingenomen in La Liga. Het had die even moeten ...

13
13
Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

90
90
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

213
213
Oude bekende nekt Club NXT, RSCA Futures geven zege nog weg

In de Challenger Pro League heeft Lokeren-Temse een uitstekende zaak gedaan in de strijd om het ...

130
130
Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

39
39
Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

18
18
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

97
97
Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

In de Premier League mengt het Aston Villa van Youri Tielemans zich weer volop in de strijd om de ...

65
65
Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

33
33
Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

140
140
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

88
88
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

26
26
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

80
80
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

166
166
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

322
322
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

38
38
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

41
41
Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

68
68

Meer sportnieuws