Muslic over Cercle-speler: “Normaal raakt hij nog geen bus”

door
Muslic over Cercle-speler: “Normaal raakt hij nog geen bus”

Cercle Brugge won in de competitie met 2-0 van rechtstreekse concurrent Sporting Charleroi. Er kan weer geademd worden bij Groen-Zwart en na afloop was Miron Muslic dan ook in zijn nopjes.

Niet enkel omdat Cercle een broodnodige zege in het Jan Breydelstadion wist binnen te halen, maar ook omdat Hannes van der Bruggen éindelijk wist te scoren. Een zeldzaamheid. Na afloop sprak Muslic met een lach met Sporza.

Ongezien

LEES OOK Toch ‘Hein Vanhaezebrouck’ bij KAA Gent: “Heel dankbaar”

Cercle Brugge is met een zeven op negen uit het dal aan het klimmen. Groen-Zwart staat niet meer in de gevarenzone van de Jupiler Pro League en telt nu vijftien punten uit dertien wedstrijden. De Vereniging staat daarmee op een elfde plek. Na 122 matchen gebeurde er ook iets uniek.

Van der Bruggen wist de weg naar doel te vinden, zijn eerste doelpunt voor Cercle Brugge. Muslic was na afloop ironisch. "Ik zal toch eens met hem moeten spreken ... Wij hebben normaal gezien duidelijke regels: wij schieten niet van buiten de grote rechthoek. En hij heeft duidelijk niet geluisterd naar mij.”

Van der Bruggen is geen scorende middenvelder en blijkbaar plagen ze hem daar bij Cercle Brugge vaak mee. "Ach, het is een 'running joke' in de kleedkamer (lacht). Normaal raakt hij nog geen bus, nu maakt hij een prachtig doelpunt. Ik ben heel blij voor hem. Ik denk niet dat ik dit in mijn leven nog zal zien", aldus Muslic.

Revelatie

LEES OOK Kalender Duivels bekend: “Elke thuismatch ander stadion”

Cercle Brugge was vorig seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en wist zelfs Europees voetbal over de streep te trekken. Na een desastreuze start stond Groen-Zwart dit seizoen plots onderin het klassement. Het kon een tijdje zelfs enkel rode lantaarn Beerschot achter zich laten. Nu lijkt het echter weer de goede kant uit te gaan voor Muslic en consorten.

POLL: Zie jij Cercle Brugge nog als PO1-kandidaat opstaan?

Meest recent

'Malick Fofana moet nieuwe domper slikken'

In een tweeluik tegen Oekraïne wisten de Rode Duivels het behoud in Divisie A van de Nations ...

15
15
Wereldkampioen Argentinië mag nu al WK-ticket boeken

In de nacht van dinsdag op woensdag is het uitkijken naar de kraker tussen Argentinië en ...

13
13
Rode Duivels doen goede zaak na dol slot Macedonië-Wales

Terwijl de Rode Duivels al teruggekeerd zijn naar hun clubs, stonden er dinsdagavond wel nog twee ...

157
157
'Club Brugge laat speler midden in play-offs vertrekken'

Voor Club Brugge is de opdracht de komende weken duidelijk. Het wil liefst in de finale tegen ...

259
259
'Na afhaken bij Duivels: Courtois haalt opgelucht adem'

De Rode Duivels zijn er zondag nog in geslaagd om tegen Oekraïne een scheve situatie recht te ...

27
27
Veldman legt uit waarom hij bij Club Brugge vertrok

Club Brugge moest onlangs afscheid nemen van een belangrijke pion. Robin Veldman trok vorige week ...

97
97
'Man City en Barça azen op toekomstige Rode Duivel'

De Rode Duivels moesten de voorbije weken inboeten aan talent doordat spelers als Konstantinos ...

88
88
Mea culpa richting Patro Eisden en T1 Stijn Stijnen

Patro Eisden Maasmechelen werd enkele weken geleden, ook door ons, in een slecht daglicht gesteld ...

0
0
'Dender weet revelatie langer aan zich te binden'

Het moest nog bibberen tot het einde, maar uiteindelijk wist FCV Dender wel het behoud in de Jupiler ...

26
26
Van Holsbeeck slaat terug en eist stevige som van Anderlecht

De voorbije jaren bracht het gerecht heel wat prominente figuren uit de Belgische voetbalwereld in ...

596
596
Vertonghen geeft toe: "Dacht toen al aan stoppen"

Jan Vertonghen kondigde vandaag zijn afscheid aan. Nog tien weken en dan is hij geen profspeler ...

48
48
Cuypers terug naar de JPL? Dit zegt de spits daarover

Dante Vanzeir keerde in januari terug naar de Jupiler Pro League. De Belgische aanvaller tekende bij ...

300
300
Anderlecht ontploft: het loopt echt de spuigaten uit

RSC Anderlecht zit opnieuw in crisis na het verrassende ontslag van coach David Hubert, amper 181 ...

681
681
'FC Barcelona zet zinnen op ex-smaakmaker van Anderlecht'

Bij FC Barcelona hebben ze héél veel talent rondlopen. De Catalanen willen in de zomer ...

124
124
'Kompany probeert niet alleen Karetsas weg te halen bij Genk'

Vincent Kompany heeft een oog voor talent. De coach van Bayern München heeft heel veel ...

485
485
Westerlo neemt zware beslissing: "Sluit niet aan bij onze visie"

KVC Westerlo moet besparen, dat klinkt al maanden in de wandelgangen. In de zomer zal er dan ook ...

227
227
Hayen haalt opgelucht adem: Club Brugge krijgt groen licht

Ondanks de achterstand op koploper KRC Genk schuiven veel waarnemers en analisten nog altijd Club ...

490
490
Standard neemt spits definitief over van reeksgenoot

Standard stelde dinsdag Giacomo Angelini voor als opvolger van Pierre Locht. Voor de nieuwe CEO ligt ...

82
82
Stad Brussel in de clinch met KBVB: "Wat willen ze?"

Na de geslaagde uitstap richting Genk willen de Rode Duivels voortaan vaker uitwijken naar diverse ...

163
163
Statistische bom in JPL: Club op 1, twee toppers in nesten

"Het klassement liegt nooit", wordt wel eens gezegd. Maar klopt dat wel, en staat iedereen aan het ...

790
790

Meer sportnieuws