'Verrassende wending bij Deinze voor komend weekend'

door
'Verrassende wending bij Deinze voor komend weekend'

De voorbije weken ontspon zich een ware soap rond de toekomst van KMSK Deinze. De club kwam op de rand van de afgrond te staan toen eigenaar ACA Football Partners plots de geldkraan dichtdraaide, maar vond op het nippertje met AAD Invest Group nog een overnemer.

Alleen kwamen zij nog niet met de nodige centen over de brug, waardoor de club deze week door de rechtbank onder voorlopig bewind geplaatst werd. Vorig weekend moesten ze tegen Francs Borains ook al aantreden met hun beloftenploeg, omdat de spelers van de A-kern weigerden om nog in actie te komen.

Enkele A-kernspelers zaterdag toch in actie?

LEES OOK Club Brugge doet concurrentie duizelen: "Een superjaar"

Zij werden immers al meer dan twee maanden niet betaald en gingen daarom in staking. Met Lennart Mertens liet intussen ook al een eerste sterkhouder zijn contract ontbinden en er zullen er de komende dagen wellicht nog volgen. Maar tegelijk valt er ook een verrassende wending te noteren in Deinze.

De club liet vrijdag al weten dat de match van zaterdag tegen RFC Luik sowieso doorgaat en nu meldt Het Nieuwsblad dat er dan mogelijk zelfs enkele A-kernspelers in actie zullen komen. Er zou op die manier een mix van beloften en spelers van het eerste elftal aan de aftrap verschijnen.

Groepje spelers hervat de trainingen

Donderdag zou een groepje spelers namelijk op eigen initiatief de trainingen hervat hebben en zij overwegen om zaterdag toch te spelen. Sommigen omdat ze nog geloven in een goede afloop, anderen omdat ze fit willen blijven of zich in de kijker willen spelen. Het gaat immers veelal om spelers die dit seizoen nog niet al te veel aan de bak kwamen.

LEES OOK Met of zonder Zulte Waregem naar JPL? "Er werd gepolst"

Onder meer Steve De Ridder, Andreas Spegelaere, Alessio Staelens, Mamadou Koné en Iker Burgos zouden zaterdag op die manier alsnog op het veld kunnen verschijnen. Het zou in barre tijden alvast een mooie boost zijn voor Deinze en zijn supporters.

POLL: Kan je begrijpen dat zij toch nog willen spelen?

Meest recent

Fink lacht tanden bloot: "Gunde ik geen andere trainer"

KRC Genk begint op een wolk aan de Play-Offs. De internationals kenden prachtige momenten, Genk is ...

19
19
Hasi analyseert Club Brugge: "Dat hebben ze allemaal"

RSC Anderlecht maakt zich klaar Besnik Hasi 2.0. Kan de coach Paars-Wit naar een mooi einde van het ...

66
66
Brazilië grijpt keihard in: bondscoach vliegt na afgang

In de Zuid-Amerikaanse kwalificatiecampagne voor het WK 2026, maakte Brazilië tot dusver niet ...

5
5
Thorgan onthult: "Welke speler van Club ik bij Anderlecht wil?"

RSC Anderlecht vat zondagmiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs aan met een bezoek aan Club ...

173
173
Boskamp helemaal overtuigd: "Zij pakken de titel!"

Dit weekend is het eindelijk zover, dan barsten de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League in ...

310
310
'Kompany gaat vol voor Anderlecht-reünie van 70 miljoen'

Vincent Kompany stoomt zijn spelers bij Bayern München momenteel klaar voor de ontknoping van ...

95
95
'Zomertransfer Dolberg krijgt vorm: eerste club in actie'

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een Europees ticket via de Champions' ...

242
242
'Club houdt hart vast: bliksemvertrek Jashari plots concreet'

Club Brugge vat dit weekend in de Champions' Play-Offs zijn queeste aan om voor de 20ste keer uit de ...

513
513
Rits waarschuwt concurrentie: "Als we dat doen…"

RSC Anderlecht wil in de Champions’ Play-Offs iedereen verrassen, maar dan zal het een pak ...

207
207
Storck panikeert niet ondanks problemen: "Heb een plan"

KV Kortrijk staat voor héél cruciale weken. De Kerels moeten aan de bak in de ...

105
105
Vadis Odjidja verrast iedereen met nieuwe Belgische club

Het was al een hele tijd stil rondom Vadis Odjidja. De middenvelder leek geruisloos te stoppen, maar ...

335
335
Charleroi blijft gefrustreerd achter tegen tienkoppig OHL

OH Leuven en Sporting Charleroi openden vanavond de Play-Offs. Wie kon de leiding nemen in de Europe ...

49
49
Coosemans met opvallend Kompany-verhaal: "Is héél zeldzaam"

Vincent Kompany doet het uitstekend bij Bayern München. De Belgische coach startte zijn ...

186
186
Leko slaat mea culpa na bizarre uitspraak: "Wie mij kent…"

Standard opent zijn Europe Play-Offs met een thuisduel tegen KV Mechelen. De Rouches starten als ...

88
88
Pocognoli deelt goed én slecht nieuws mee

Union SG opent zijn Play-Offs met een duel tegen Royal Antwerp FC. Winnen is de boodschap als de ...

63
63
Hayen schept duidelijkheid: Ordonez klaar voor Anderlecht?

Club Brugge heeft een aantal spelers die met kwaaltjes terugkeerden van de interlandperiode.,Er ...

150
150
Anderlecht mag dromen van enorme Club Brugge-meevaller

RSC Anderlecht staat zondag voor een heel zware taak. De Brusselaars moeten op het veld van Club ...

245
245
Fink verklaart waarom het beter is dat Genk de titel pakt

Thorsten Fink is een zegen voor het Belgische voetbal. Vorig jaar liet hij STVV dartel spelen en ...

176
176
Schrikken geblazen: Anderlecht-lieveling keihard gedumpt

David Hubert had een duidelijke favoriet op de linksbackpositie: Moussa N’Diaye. De toenmalige ...

696
696
Anderlecht heeft beet, KRC Genk blijft verweesd achter

De afgelopen jaren wist KRC Genk een aantal talenten weg te halen bij RSC Anderlecht. Dat kwam hard ...

467
467

Meer sportnieuws